محسن قرائتی:

باید قرآن مثل جلسات عزاداری برجسته و همه گیر باشد

در این مراسم که با حضور جمعی از بانوان فرهیخته و فعالان قرآنی برگزار شد رئیس ستاد اقام نماز با ارائه سخنانی با اشاره به نامه ای که اخیرا نسبت به مهجوریت قرآن نگاشته است، گفت: باید قرآن مثل جلسات عزاداری برجسته و همه گیر باشد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۷
امیر قادری :

فیلم باید پول خود را از مخاطب بگیرد نه از دولت / اگر هالیوود امام داشت، چه می کرد؟

اگر آمریکا در تاریخ معاصر خود شخصیت سیاسی اجتماعی فرهنگی بزرگی مثل حضرت امام را داشت مطمئن باشید که تا کنون صدها فیلم درباره آن ساخته بود و این شخصیت را به نحو احسن به همه مردم دنیا معرفی کرده بود.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۱

سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم آغاز به کار کرد

سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن‌کریم با حضور نمایندگان بیش از 75 کشور جهان در سالن اجلاس تهران آغاز به کار کرد.
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰
آزاده حجت الاسلام عبدالکریم مازندرانی:

مرحوم ابوترابی، مجاهد فی سبیل الله به معنای واقعی کلمه بودند/ به بچه ها گفتم گرچه امام(ره) رحلت کرده اما افکارش همیشه زنده است

آزاده و روحانی اردوگاه تکریت 11 با اشاره به 12 خرداد سالروز عروج سیدآزادگان، حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی، گفت: مرحوم ابوترابی مجاهد فی سبیل الله به معنای واقعی کلمه بود و در حرکات، گفتار و کردارشان این مسأله به خوبی مشخص بود
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳
محمد رضا شرف الدین :

امیدواریم شرایط اکران " فرزند صبح" به زودی فراهم شود / نا اهلان می خواهند ما به سمت سوژه های دم دستی برویم

زمانی که فیلمی مثل " فرزند صبح " ساخته می شود طوری با آن برخورد می کنند که سرمایه گذار و تهیه کننده و کارگردان را از کاری که کرده اند پشیمان می کنند تا همه این عوامل پشت دستشان را داغ کنند و دیگر سراغ چنین سوژه هایی نروند .
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۷
سردار آسودی:

به ابعاد وسیع مدیریت امام(ره) در جنگ پرداخته نشده است

جمله حضرت امام در حسینیه جماران خطاب به فرماندهان و مسئولان این بود « ما باید آنچنان سیلی به صدام بزنیم که از جایش برنخیزد» یقینا از هیچ کسی این سخن شجاعانه و تدبیرانه بر نمی آید جز کسی که نگاه عمیقی دارد که صدام را در اوج قدرت و پشروی، این چنین تحقیر می کند .
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۰
حجت الاسلام والمسلمین حسن پویا :

مجموعه آثار امام خمینی (ره) درپنجاهمین سالگرد قیام ایشان روانه بازار خواهد شد

نیازی به هزینه کردن بیش از حد و تولید فیلم ها و سریالهای پرهزینه نیست و تلویزیون می تواند با تولید فیلمهای مستند و داستانی کوتاه با موضوع امام خمینی (ره) که مدت آن کمتر از نیم ساعت باشد رسالت خود را درزمینه نشر اندیشه های ایشان انجام دهد
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۹
سهیل کریمی :

" فتنه شام " به حوادث و اتفاقات سوریه می پردازد

به علت حضور طولانی مدتم در سوریه گاهی اوقات پیش می آمد که در انفجارها و درگیری ها دخیل می شدم و با دوربین تمام لحظات انفجار یا درگیری را ضبط می کردم .
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۹
خاطراتی از آزاده اردوگاه تکریت 11 در هنگام رحلت امام خمینی(ره)

عراقی ها به ما می گفتند به امام(ره) توهین کنید/ پس از رحلت امام، عراقی ها هل هله می کردند

یکی از آزادگان اردوگاه تکریت 11 با سابقه 5 سال اسارت در اردوگاه های رژیم بعثی عراق گفت: پس از شنیدن رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی در اردوگاه ، غم و اندوه سنگینی بر بچه های ما ظاهر شد و هیچ کس حرف نمی زد و کل اردوگاه در سکوت و ماتم به سر می برد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۴
بیان خاطراتی از آزاده مسعود ماهوتچی:

عراقی ها ترس خاصی نسبت به اسرای تکریت 11 داشتند/ با خبر رحلت امام، سکوت خاصی دراردوگاه حاکم شد

یکی از اسرای اردوگاه تکریت 11 در بیان خاطراتی از رحلت امام خمینی(ره) در زمان اسارت و حال وهوای اردوگاه گفت: با شنیدن رحلت حضرت امام، حال و هوای عجیبی بر اردوگاه حاکم شد و غم وسکوت بر بچه های آزاده چیره شد.
۱۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۷
ناصر قره باغی:

مرحوم ابوترابی پاک بود و خدمتگذار/ زاهد شب و شیر روز بود

از بزرگترین ویژگی های آن مرحوم تواضع و خاکساری ایشان بود و دستورالعمل ایشان به بچه ها هم جمله ی معروف ایشان بود که همیشه میگفتند : پاک باش و خدمتگذار
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۷
حجت الاسلام حسن ابوترابی:

اسارت یکی از حماسه های استثنایی‌ست/ ای کاش همه‌ی دنیا مانند این اسرا بودند

اصولا دفاع مقدس یک پدیده استثنایی در تاریخ جهان و ایران است، تمام برگه های تاریخ دفاع مقدس زیبا و ماندگار ند اما برگه اسارت یکی از حماسه استثنایی پیروزی های ملت ایران عزیز است .
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۴

اینفوگرافی/ مردم؛ ریشه‌ جمهوری اسلامی

رهبر انقلاب اسلامی ایران تاکید کردند:مردم ریشه جمهوری اسلامی هستند اجتماع مردم حول نظام مایه عزت و برکت برای کشور و برای خود مردم است.
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳
در آستانه سالروز رحلت امام خمینی(ره) رونمائی شد؛

"کتاب انقلاب فصل بیداری"

همزمان با سالروز رحلت امام(ره)، «کتاب انقلاب فصل بیداری» نوشته حجت‌الاسلام محمدرضا زائری توسط دفتر نشر فرهنگ اسلامی رونمائی شد.
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۲

زنان منطقه پا جای پای زنان مبارز ایرانی می گذارند

شرکت زنان در انقلابهای تونس،لیبی و یمن نیز توجه جهانیان را به خود جلب کرده است؛ به طوری که این مشارکت بی نظیربیانگر آزادی آنها از سنت ها وقیدوبندهای مخالف دین وقیامشان برای آزادی از استبداد سیاسی است.
۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۹