فرج الله سلحشور:

تلویزیون در مورد تولد و کودکی امام حسین (ع) وحضرت عباس (ع) کار داستانی جدی و مهمی انجام نداده است

اگرسیمای جمهوری اسلامی به مملکت ما مربوط بود، در مورد مناسبتهای مذهبی و ملی و قومی ما فیلم تولید می کرد و آن را به نمایش می گذاشت در حالیکه شما شاهد هستید که تا کنون چنین اتفاقی در تلویزیون نیافتاده است.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۹

شنیدم که سر نماز فرار کردی!

سردار «علی میرکیانی» از نیروهای حاج‌احمد متوسلیان است که از آغاز تشکیل تیپ حضرت رسول(ص) و قبل از آن در کردستان کنار حاج احمد بوده و مسئولیت‌های زیادی هم از جمله مسئولیت‌ لجستیک تیپ و فرماندهی گردان‌های سلمان و حمزه را در کارنامه‌اش دارد.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۳
عزیزالله حاجی مشهدی:

نگارش فیلمنامه در مورد زندگی ائمه (ع) باید توسط بهترین نویسنده ها انجام شود

قبل از اینکه از سینماگرانمان بپرسیم که چرا در این باره کار نکرده اند باید از محققان و پژوهشگرانمان بپرسیم که چرا در این زمینه به اندازه کافی کتاب تولید نکرده اند؟
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۳
انتخابات در بیانات رهبر معظم انقلاب-7

چگونه پازل مورد نظر دشمن را پر نکنیم؟

حضور مردم است که به نظام اسلامى و به کشور عزیز ما مصونیت میبخشد. حضور مردم است که عوامل قدرت و قوّت را در درون ما تقویت میکند: علم ما پیشرفت میکند، بصیرت ما پیشرفت میکند، سازوکارهاى مدیریت ما پیشرفت میکند. این به خاطر حضور مردم است، به خاطر انگیزه‌هاى مردم است؛ میخواهند این انگیزه‌ها نباشد، لذا سعى میکنند انتخابات را بى‌رونق کنند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۳
محمدصادق کوشکی:

ائتلاف موقت قطر، ترکیه و عربستان در منطقه/ راه حل سیاسی، بهترین مسیر خروج سوریه از بحران

کارشناس مسائل بین الملل در خصوص مسأله بحران سوریه گفت: بیش از دو سال از بحران و نا آرامی ها در سوریه می گذرد و خیلی از قدرت های مداخله گر در بحران تلاش دارند از طریق نظامی مسأله را حل کنند ولی دیدیم که قادر به این کار نشدند.
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۳۰
محسن گرسویی:

در برگزاری مجالس جشن نباید فقط به دنبال شور رفت / همه جوانهای مداح با یک روحانی در ارتباط باشند

به همه جوانهای مداح توصیه می کنم که حتما با یک عالم روحانی در ارتباط باشند و برای اجرای برنامه هایشان ازایشان رهنمون بگیرند، اگراین اتفاق بیافتد هم در کار و هم در زندگی موفق خواهند بود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۵
به مناسبت سالروز اعزام قوای محمد رسول الله به لبنان؛

بسیجیان مخلص خمینی در لبنان اثری فراموش نشدنی برجای گذاشتند

عزاداری کم سابقه بسیجیان خمینی بالاخص بسیجیان مخلصی چون " حاج محمد ابراهیم همت " "حاج کاظم رستگار "، " حاج علی موحد دانش "، "حاج قاسم دهقان "، "سید رضا دستواره " و دیگرانی که بعدها با رسیدن به مقام شهادت بسیجی بودن خود را به مهر خون تأیید نمودند در اذهان آن دیار اثری فراموش نشدنی بر جای گذاشت.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۲۴
امیرمحبیان:

هدف بحران در سوریه، انحراف، تضعیف بیداری اسلامی و مقاومت است

کارشناس مسائل بین المللی و خاورمیانه گفت: مسأله سوریه الان بیشتر به جای یک مسأله داخلی به یک مسأله منطقه ای و بین المللی با دخالت قدرت های بیگانه تبدیل شده است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۱
حسن هانی زاده:

پاکسازی القصیر نتیجه مقاومت مردم سوریه بود/غرب به این نتیجه رسیده که راه حل نظامی پاسخ نخواهد داد

کارشناس مسائل خاورمیانه درخصوص بحران سوریه و تحولات اخیر در این کشور گفت: پس از پاکسازی منطقه القصیر به عنوان یک منطقه استراتژیک، شرایط به سود دولت سوریه و نیروهای مسلح آن تغییر یافته است.
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴
خسرو معتضد:

بنی صدر جامعیت یک سیاستمدار را نداشت

سیدابوالحسن بنی صدر در 2 فروردین ماه 1312 در همدان به دنیا آمد وی اقتصاددان و سیاستمدار اهل ایران بود که به عنوان اولین رئیس جمهور ایران برگزیده شد و دربهمن 58 رئیس جمهور شد وخرداد ماه 60 بعد از تنش با اعضای حزب جمهوری اسلامی و نهایتا امام خمینی(ره) به علت عدم کفایت سیاسی ازسوی مجلس شورای اسلامی از مقام خود عزل شد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱
نویسنده کتاب" شهید آیت الله سعیدی به روایت اسناد":

آیت الله سعیدی یک مبارز و مجاهد واقعی بود

آیت الله سعیدی روز یازدهم خرداد 1349 در پی اعلامیه ای که علیه رژیم پهلوی صادر می کند دستگیر می شود و به زندان می افتد و چند روز بعد – 20 خرداد – در تاریک خانه زندان به شهادت می رسد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۴

"از ظهور تا سقوط " کتابی جامع در مورد بنی صدر

بنی صدربه عنوان اولین رئیس جمهور ایران نقش درجه اولی را در وقایع و تحولات دهه اول انقلاب ایفا کرده است و نقد و بررسی عملکرد ایشان بسیار مهم و ضروری است
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹
روایت رزمنده دیروز از سنگرامروزش

سلمانی به سبک مسلمانی/ از نخلستان تا نهالستان

آرایشگر صلواتی دوران جنگ هنوز هم چشمش به دهان مردم است نه به دستشان. 27 سال است که لباس رزم بر تن و سلاح بر دوش در سنگر معنویت می رزمد.
۲۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۷

با سقوط سوریه چه چیزی در انتظار مقامت است

مقاومت سوربه در 2 سال و نیم گذشته تا حدود زیادی حقانیت راه مقاومت در برابر راه سازس را به جهان عرب نشان داده است. سید حسن نصرالله در آخرین سخنرانی خود که به مناسبت جشن عیدمقاومت و آزادی(25 ایار2013) انجام میداد موضوع تازه ای را به ابعاد مقاومت دولت سوریه اضافه کرد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۴
دکترحمید احمدی:

سوری ها و لبنانی ها درس مقاومت و ایستادگی را از ملت ایران آموختند

کارشناس مسائل بین المللی در خصوص بحران سوریه و سرانجام این رویداد گفت: بعد از پیروزی درخشان سوریه در القصیر، موازنه قدرت در داخل سوریه و در عرصه میدانی به نفع این دولت تغییر کرده است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۴