مشاور امور بانوان وزیر کشور مطرح کرد:

سن اعتیاد زنان به زیر ۲۷ سال رسید/فقدان تفریحات مناسب برای بانوان

مدیرکل امور بانوان و خانواده وزارت کشور با اشاره به اینکه سن اعتیاد در زنان به زیر۲۷ سال رسیده است، گفت: فقدان تفریحات مناسب اولین علت اعتیاد در زنان است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵
رئیس سازمان بهزیستی:

تجهیزات غربالگری شنوایی نوزادان تا پایان سال در اختیار بهزیستی قرار می‌گیرد

رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه لایحه جامع حمایت از حقوق معلولان توسط کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بررسی و مصوب خواهد شد، گفت: سازمان مدیریت قول مساعد داده است تا ملزومات لازم برای غربالگری شنوایی کودکان زیر یک سال را در اختیار ما قرار دهد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۲
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش:

آمار خودکشی کاهش یافته است/واکنش به سیاسی شدن آموزش و پرورش

معاون پرورشی وفرهنگی وزیر آموزش وپرورش بابیان اینکه هیچ مسئولی در جایگاه حقوقی خود حق حمایت از کاندیداهای انتخابات را ندارد، گفت: آمار خودکشی دانش آموزان نسبت به سه سال گذشته کاهش یافته است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۱
دادستان تهران:

قاطعیت قضات دادسرا و محاکم کارکنان دولت، پیامی به کارگزاران متخلف است

دادستان عمومی و انقلاب تهران، ضمن تاکید بر ضرورت قاطعیت قضات در برخورد با کارگزاران تحت تعقیب، صدور احکام قاطع و متقن در این موضوع را زمینه‌ساز اعتماد عمومی به دستگاه قضا دانست.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳
فردا و با حضور رئیس قوه قضائیه

عدالت از «بهشت» به «ایران زمین» می‌رسد

ساختمان جدید دیوان عدالت اداری فردا با حضور رئیس دستگاه قضایی افتتاح می‌شود.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۴
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی:

تامین اجتماعی شریکی مطمئن برای سرمایه گذاران خارجی است

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان، شریکی مطمئن و معتبر برای سرمایه گذاران و شرکای خارجی در ایران است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران مطرح کرد

درمان‌های طب فیزیکی برای مقابله با آرتروز

دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران گفت: آرتروز یک بیماری مزمن و پیشرونده است که حالت فرسایشی دارد و تاکنون هیچ یک از داروهای شیمیایی یا روش‌های فیزیکی نتوانسته‌اند آن را درمان کنند یا جلوی پیشرفت آن را به طور کامل بگیرند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱

پیام رییس جمعیت هلال احمر به مناسبت پیروزی انقلاب

رییس جمعیت هلال احمر همزمان با فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب ، گفت: جمعیت هلال‌احمر با پیش‌رو قراردادن آرمان‌های انقلابی، مهربانی و نوع‌دوستی را می‌گستراند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸

تخریب‌های زیست‌محیطی عامل شیوع ویروس "زیکا"

کارشناسان بر این باورند که تخریب‌های زیست‌محیطی موجب آلوده شدن انسان‌ها به ویروس زیکا و گسترش انفجاری آن در قاره آمریکا شده است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳

اضافه شدن ۵ درس جدید به رشته ریاضی و انسانی+ عناوین دروس

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت:‌ عناوین دروس رشته‌های ریاضی، انسانی و معارف اسلامی در این شورا بررسی و تصویب شد و براین اساس پنج درس جدید به مجموعه دروس دوره متوسطه دوم اضافه شد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳

کارگروه علمی بررسی آلودگی هوا و راه­کارهای مقابله با آن در سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد

نخستین نشست کارگروه علمی بررسی آلودگی هوا و راه­کارهای مقابله با آن در راستای رسیدگی فوق العاده به عملکرد دستگاههای اجرایی پیرامون موضوع مذکور با حضور نادر شکربیگی سرپرست معاونت نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان، بازرس کل، سربازرس، بازرسان امور کشاورزی و محیط زیست و همچنین مسئولان و کارشناسان این حوزه در سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰

کشف بیش از 10 تن مواد مخدر در مرز / هلاکت 12 شرور مسلح

جانشین فرماندهی مرزبانی ناجا در گزارش عملکرد مرزبانان از ابتدای دی ماه تا کنون از کشف 10تن و 259 کیلوگرم انواع مواد مخدر و هلاکت 12 شرور مسلح در مرزها خبر داد.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۵
فرمانده نیروی انتظامی:

انسداد کامل مرزها محقق نشده است

فرمانده ناجا با اشاره به مسدود نشدن کامل مرزها برای تکمیل مبارزه با مواد مخدر گفت:‌ برای انسداد کامل مرزها نیازمند خرید تجهیزات و امکاناتی هستیم تا مبارزه با مواد مخدر به شکل کامل صورت گیرد و پیشنهادهای لازم در خصوص خرید این تجهیزات به دولت ارائه شده است.
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۹
قائم مقام وزیر بهداشت:

نگرانی وزارت‌بهداشت از افزایش رفتارهای پُرخطر/هیچ ایرانی "زیکا" نگرفته است

قائم مقام وزیر بهداشت،‌ با ابراز نگرانی از شیوع رفتارهای پرخطر در بین دانش‌آموزان که طی یک پژوهش علمی نیز به ثبت رسیده است، از عدم ابتلای هیچ ایرانی به ویروس زیکا خبر داد و گفت: متاسفانه آمار برخی متخصصان در انجام سزارین ۱۰۰ است.
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۴
فلوشیپ ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی:

۱۵ درصد زوج‌ها مبتلا به ناباروری‌اند/ ضرورت لزوم حفظ باروری در بیماران مبتلا به سرطان

دبیر اجرایی کنگره بین‌المللی چالش‌های بالینی در مامایی، زنان و نازایی با اشاره به اینکه طبق آمارهای جهانی ۱۵ درصد زوج‌ها مبتلا به ناباروری هستند،‌گفت: سقط مکرر و سن بالای زوجین از جمله چالش‌های روبه‌رو در حوزه زنان و نازایی است.
۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵