فراخوان عمومی برای ارسال سوژ‌ه‌های حسینی(ع)

تهیه کننده مجموعه مستند توتیا گفت: هموطنان عزیر می توانند سوژه های مدنظر خود پیرامون عزارداری و حضرت سیدالشهدا را با ذکر نام و شماره تماس خود به ایمیل Tooteia93@yahoo.com ارسال نمایند.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۰

رژیم صهیونیستی قدس را به پادگان نظامی تبدیل کرد

پلیس رژیم صهیونیستی صدها نفر از نیروهای خود را در خیابان‌ها و کوچه‌های قدس اشغالی به خصوص بخش قدیمی قدس مستقر کرد.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۱

پاداش گران قیمت برای کشتن این فرد!

هر فردی که بتواند شخص اقدام کننده به فرار را بکشد و جسد آن را بیاورد به ارشدیت نائل شده و یک ماه مرخصی و پاداش مادی گران قیمتی نیز به وی داده می شود.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۰

روزی که صورتش خیس اشک بود

مهدی با آنکه همیشه با ابراهیم غریبی می کرد، دور و برش می پلکید؛ انگــار بــازیش گرفتــه بــود. ابــراهیم هــم انگــار نــه انگــار، اصــلاً محــل نمی گذاشت.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۰

آدم می مونه برای بعضی ها دعای سلامت کنه یا آرزوی شهادت + عکس

آدم می مونه برای بعضی ها دعای سلامت کنه یا شهادت...
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۰

حاج قاسم سلیمانی بر بالین برادرش + عکس

سردارحاج قاسم سلیمانی بر سر جنازه برادر شهیدش حاج احمد سلیمانی...
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۵

خاطره‌ای از میزان محبوبیت سیدحسن نصرالله در لبنان

نویسنده دانشنامه فلسطین گفت: در ایام حضورم در بیروت، برای خرید داخل مغازه‌ای در این شهر شدم که فروشنده‌ای بی‌‌حجاب در آن حضور داشت. وقتی میزان محبوبیت سیدحسن نصر‌الله را از او پرسیدم، با واکنش عجیبی مواجه شدم.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۵

خاطره‌های اهالی موسیقی از دفاع مقدس

برنامه پژوهش و تجلیل از هنرمندان موسیقی دفاع مقدس با تجلیل از هنرمندان این عرصه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس در فضای باز موزه موسیقی برگزار شد.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۴
گفت‌وگو با نویسنده «بهشت مسموم»

کتابی که جانبازان شیمیایی را به گریه انداخت/ پدرم را بعد از شیمیایی ‌شدن نشناختم

منیژه جانقلی گفت: جانبازان شیمیایی می‌گفتند به قدری این کتاب حس‌برانگیز است که حتی خود ما که این مشکلات را تجربه کرده‌ایم، موقع خواندن اشک در چشمانمان جمع می‌شد چون اینجا دیگر درد رزمنده‌ها نیست، درد زن‌ها و بچه‌هاست.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۳

صبورترین جنگاورِ غرب

چنین روش برخوردی با مخالفانی که تحریک شده و به خشم آمده هستند، می تواند کلید مطمئنی برای مهار بحران هایی سخت و خطرناک باشد.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۸

حال و هوای شهدا در شهر+تصاویر

این روزها به همت سازمان بسیج شهرداری تهران، لشکر ۲۷ محمد رسول الله و همچنین سازمان بسیج مستضعفین نمایشگاه های با عطر و بوی هشت سال دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس در سطح شهر تهران برگزار شده است.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۳

مسمط احمد بابایی در سوگ امام جواد(ع)

شیعیان پایان ماه ذیقعده در داغ جوان‌ترین امام‌شان می‌نشینند؛ یگانه پسر حضرت رضا(ع) که بویژه شیعیان ایران پیوندی عجیب با حضرتش دارند؛ همه ایرانیان خود را وامدار امام رضا(ع) می‌دانند و در سوگ فرزند دلبند ایشان، «سنگ تمام» می‌گذارند.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۸

ترفیع و پاداش گران قیمت برای کشتن این افراد+سند

هر فردی که بتواند شخص اقدام کننده به فرار را بکشد و جسد آن را بیاورد بنابر اختیارات فرمانده لشگر به ارشدیت نائل شده و یک ماه مرخصی و پاداش مادی گرانقیمتی نیز به وی داده می شود.
۰۴ مهر ۱۳۹۳ - ۰۱:۴۴

دفاع مقدس چه شباهت‌هایی با قیام جهانی مهدی موعود (عج) دارد؟

شهدا و جانبازان و کسانی که به هر نحوی حضور داشتند نمودی از حضور جهانی انسان‌ها در قیام جهانی حضرت مهدی (عج) را به نمایش گذاشتند.
۰۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۹

مبادا چوب حراج بزنیم به ارزش های دفاع مقدس

31 شهریور ماه 1359 مصادف است با آغاز جنگ تحمیلی و هفته جاری به همین مناسبت هفته دفاع مقدس نام‌گذاری شده است و چه بسیار حرف ها که در سینما درباره این دفاع 8 ساله گفته و شنیده شده است. کم نیستند فیلمسازانی که به مضمون جنگ عراق علیه ایران علاقه نشان داده و از زوایای مختلف به این اتفاق پرداخته اند.
۰۳ مهر ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۸