رژیم صهیونیستی بیش از ۷۰ عضو حماس و جهاد اسلامی را بازداشت کرد

پس از ناپدید شدن سه اسرائیلی در کرانه باختری و ناکام ماندن تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای یافتن آن‌ها، نظامیان صهیونیست در اقدامی بیش از ۷۰ تن از رهبران و فعالان جنبش جهاد اسلامی و حماس را در شهرهای مختلف کرانه باختری بازداشت کردند.
۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲

جانبازی که برای ادامه حیات به ۱۰۰ واحد خون نیاز دارد

دکتر اعلایی‌نیا از ۱۵ سالگی راهی جبهه‌های جنگ شد و در همان سال‌های ابتدایی به شدت مجروح شد.
۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۴

شهادت رزمنده‌ها در عملیات بیت‌المقدس ۷ به دلیل نرسیدن آب به خط مقدم

در گرمای ۵۰ درجه، برخی گردان‌ها در تله گیر افتادند. بسیاری از نیروها به دلیل نرسیدن آب به خط مقدم از تشنگی شهید شدند و برخی دیگر تا آخرین تیر تفنگشان جنگیدند. بنابراین نام عملیات بیت‌المقدس ۷ را عملیات عطش هم می‌گویند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۵
البیان:

عبدالفتاح السیسی بزودی فرمان عفو مبارک را صادر می‌کند

روزنامه اماراتی البیان فاش کرد که عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری مصر درپی به قدرت رسیدن، حسنی مبارک رئیس جمهوری اسبق این کشور را به علت آنچه وخامت وضعیت جسمانی وی خوانده شده بزودی مورد عفو ریاست جمهوری قرار می‌دهد.
۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۵۳

حامیان پشت پرده داعش چه کسانی هستند؟

عربستان نمی‌تواند به اهل سنت عرب عراق- 17 درصد جمعیت- تکیه کند چرا که از یک سو اکثریت سنی‌ها در عراق به عربستان خوشبین نیستند و از سوی دیگر وقتی دامنه بحران در عراق بالا می‌گیرد بیش از هر طایفه‌ای، به سنی‌ها لطمه می‌زند کما اینکه این روزها آنان از دو سو در معرض آسیب قرار گرفته‌اند.
۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۳۶

خاطرات پرستاران بیمارستان نفت آبادان در دفاع مقدس مکتوب می‌شود

خاطرات پرستاران «بیمارستان شرکت نفت آبادان» حاضر در جنگ تحمیلی توسط «مرضیه وزیری مقدم» و با همکاری «محمدحسن ابوحمزه» از نویسندگان پیشکسوت ادبیات دفاع مقدس مکتوب می‌شود.
۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۷
گزارش/

عبور ناوگان دریایی ارتش از خط استوا/ ناوگروه سی‌ام نداجا رکورددار شد

ناوگروه سی‌ام نداجا پس از حضور در تانزانیا، یا به خلیج عدن مراجعت خواهد کرد یا در صورت «تصویب سلسله‌مراتب»، مأموریت خود را با حرکت به سمت جنوب آفریقا و کشور آفریقای جنوبی ادامه خواهد داد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۵
سردار وحیدی:

رزمایش مشترک سپاه و ارتش الگویی دفاعی برای منطقه است

رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی با بیان اینکه سپاه و ارتش دو بال برای پرواز قدرت دفاعی کشور هستند، افزود: جلسات مشترک این دو نهاد برای به نمایش گذاشتن توان نظامی و وحدت در حوزه دفاعی ما مفید است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۶
بشار اسد:

آمریکایی‌ها به دنبال رابطه با سوریه هستند/ ایران هم پیمان ثابت قدم دمشق

رئیس جمهوری سوریه در گفتگویی با اعلام اینکه مقامات آمریکا به دنبال برقراری رابطه با سوریه هستند، گفت: ایران هم پیمان ثابت قدم دمشق است.
۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۵۳
پنتاگون:

تحولات عراق را به دقت تحت نظر داریم/ داعش تجهیزات ارتش عراق را به شرق سوریه می‌برد

تازه ترین اخبار از درگیری‌ها در استان نینوا و کرکوک حاکی از آن است که نیروهای ویژه ارتش عراق برای مقابله با تروریست‌ها وارد عمل شده‌اند.
۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۶
سردار نقدی:

سپاه درمانگاه شبانه‎روزی درجه یک در زرآباد احداث می‌کند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به‌زودی به همت سپاه یک مدرسه دخترانه ۱۲ کلاسه، درمانگاه شبانه‌روزی درجه یک و یک مجتمع فرهنگی هنری مجهز در زرآباد کلنگ‌زنی می‌شود.
۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۰
ایندیپندنت گزارش داد

سیاست‌های ایران و حزب‌الله به ایجاد شکاف در کابینه اسرائیل منجر شده است

یک نشریه انگلیسی با اشاره به تحولات و رویکردهای اتخاذ شده از جانب ایران و حزب‌الله تصریح کرد که این امر به یک شکاف گسترده در کابینه رژیم صهیونیستی بر سر موضوع چگونگی مقابله با آن‌ها منجر شده است.
۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰

بوکوحرام؛ یک تیر و چند نشان سفارت آمریکا در قلب آفریقا+تصاویر

گروهک تروریستی بوکوحرام چگونه تشکیل شد؟ ناامنی مناطق مسلمان‌نشین نیجریه در راستای منافع کدام گروه‌هاست؟ نقش پنهان سفارت آمریکا در ناآرامی‌های نیجریه چیست؟ اسناد ویکی‌لیکس درباره بوکوحرام و ارتباط آن با آمریکا چه می‌گویند؟ گزارش ویژه مشرق به سوالات پاسخ خواهد داد
۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۰

کانال هوا، تنها راه ارتباطی بود

خاطرات اسارت در کنار همه سختی ها و عذاب‌هایش برای آزادگان ما شیرینی خودش را هم دارد. لحظاتی که دور از خانواده و در سرزمینی غریب سپری شد اما شاهنامه ای بود که آخرش خوش درآمد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۷
گفت‌و گو با مدافعان حرم حضرت زینب(س)

کلیددار حرم از روزهای سخت خمپاره باران می‌گوید

کلید دار حرم حضرت زینب درباره وضعیت حرم از روزهایی می گوید که تکفیری ها از 4 طرف به سمت حرم یورش آوردند؛ با دست اشاره می کند و میگوید: از این سمت،از آن سمت، از گوشه گوشه، حمله کردند؛اما به لطف حضرت امیر(ع) کاری نتوانستند بکنند و مجاهدان آن ها را فراری دادند و الان 6ماه است که حرم کاملا امن است.
۱۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۴