سردار جزایری:

مهمترین هدف دشمن مأیوس‌ کردن جوانان از آینده است

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مهمترین و بزرگترین هدف دشمنان کشور، ناامید کردن و مأیوس کردن جوانان از آینده پرفروغ و افتخارآمیزشان است.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۳
شبکه‌ای که هدف خود را ترویج گفتمان انقلاب اسلامی می‌داند

تدارک «افق» برای افتتاح رسمی در ماه مبارک رمضان

گردانندگان شبکه تلویزیونی «افق» در تلاشند این شبکه تلویزیونی پخش رسمی خود را هم زمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان آغاز کند.
۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۲
دبکا فایل گزارش داد

دردسر اظهارات جان کری درباره حزب‌الله و ایران

یک رسانه صهیونیستی با اشاره به ناراحتی مقامات تل آویو از کاخ سفید، از تصمیم رژیم صهیونیستی برای فشار بیشتر به دولت باراک اوباما از طریق کنگره خبر داد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲

همکاری مخفیانه اسرائیل و گروهک تروریستی منافقین علیه ایران

یک مورخ آمریکایی می‌گوید رژیم اسرائیل و گروهک تروریستی منافقین برای جعل ادعا علیه برنامه انرژی هسته‌ای ایران با یکدیگر مخفیانه همکاری می‌کنند.
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۹

چریکی که همیشه پیشگام بود

با ماشین راه افتادیم و حوالی دو صبح رسیدیم به اتاقکی وسط دشت. ماشین‌ها را گذاشتیم و پیاده ادامه دادیم. خودش جلوتر از همه می‌رفت. همیشه جلوتر از همه می‌رفت.
۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۹

دیدگاه چند مقام سیاسی و مذهبی در باره قیام 15 خرداد

چند مقام سیاسی و مذهبی گفتند: قیام 15 خرداد 1342 روزی سرنوشت ساز در تاریخ کشور و مقدمه پیروزی انقلاب اسلامی است و باید پاسداشت این روز جاودان بماند.
۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵

تصاویری از حضور مردم و مسئولین در نماز و تشییع پیکر امام خمینی سال ۶۸

بیست و پنج سال از سالروز ارتحال امام خمینی(ره) می‌گذرد. بی‌تردید می‌توان گفت یکی از تلخ‌ترین خاطرات ایرانیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی در آن روز رقم خورد.
۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۳
سردار میریان:

سپاه دغدغه‌ای جز انقلاب ندارد/ استقرار تمدن نوین اسلامی، هدف اصلی نظام جمهوری اسلامی

جانشین عملیات نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: استقرار تمدن نوین اسلامی، هدف اصلی نظام جمهوری اسلامی است و در راه تحقق این امر خطیر، مستکبرین و مرتجعین با ایجاد موانع به مقابله با اسلام راستین برخاسته‌اند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵
علی لاریجانی:

سپاه یک عامل امنیت برای کشور و منطقه است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر یک کشور امن باشد می‌تواند فضا را مهیای پیشرفت کند و امروز هم باید به امنیت توجه کرد؛ سپاه یک عامل امنیت برای کشور و منطقه و در این حوزه چشم بینای نظام است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹
نیروی هوایی ترکیه مدعی شد

رهگیری یک فروند جنگنده ایرانی توسط جنگنده‌های ترک

نیروی هوایی ترکیه مدعی شد که یک فروند جنگنده ایرانی که از مرزهای هوایی این کشور عبور کرده را رهگیری کرده است.
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۹
روایت علیرضا زاکانی از دیدار شهید حسن تهرانی مقدم با مقام معظم رهبری

حیرت پدر موشکی ایران از سوالات دقیق و فنی مقام معظم رهبری

حضرت آقا شروع به پرسیدن سوال کردن و آنقدر سوالات دقیق و فنی بود که احساس کردم ده نفر ژنرال روسی متخصص در فعالیت موشکی به نقد موضوع ارایه شده پرداخته‌اند تا جایی که آن فرمانده عالی درمانده از پاسخگویی، اجازه خواست بعد از فرصتی معین پاسخ سوالات را فراهم کند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۶

نحوه سوخت‌گیری هوایی جنگنده‌های ایرانی

در زمان اجرای پروژه تجهیز جنگنده‌های میگ 29 به سامانه سوخت‌گیری هوایی در نهاجا، کشور روسیه به عنوان سازنده این جنگنده هنوز میگ-29های خود را به سامانه سوخت‌گیری هوایی مجهز نکرده بود و بنابراین هیچ الگو و نمونه مشابه خارجی از این اقدام برای فالکروم موجود نبود.
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۵
رئیس سازمان بسیج اساتید

دگراندیشان به دنبال تفسیر به رای اندیشه‌های امام(ره) هستند/ دیدگاه امام خمینی(ره) درباره تعامل با جهان

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه ملت ما به اندیشه‌های امام خمینی(ره) ایمان دارد، گفت: به دلیل عدم امکان جنگ مستقیم با امام خمینی(ره)، دگراندیشان به دنبال تفسیر به رای اندیشه‌های امام(ره) هستند.
۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۹:۲۶
سردار شریف:

دشمن به دنبال انفعال مسئولان است

معاون روابط عمومی و انتشارات کل سپاه گفت: دشمن در جنگ نرم به دنبال به انفعال کشیدن مسؤولان و مردم و در یک کلام ناکارآمد نشان دادن نظام دینی برآمده از گفتمان انقلاب اسلامی است.
۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۵
حسین احمدی:

آثار مستشرقان درباره انقلاب اسلامی فضای دقیقی را ترسیم نمی‌کند

مدیر گروه تاریخ تمدن پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: نویسندگان یا صاحب‌‌نظران خارج کشور که در حوزه مطالعات انقلاب قلم می‌زنند، به دلیل اینکه از فضای آن دوره دور بودند، نمی‌توانند به خوبی آن شور و هیجان و فضا را ترسیم کنند.
۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶