کاری کردیم که دنیا باور نمی‌کرد

این بار، موقعیت ایجاب می‌کرد جنگ را در خاک رژیم متجاوز بعث ادامه بدهیم. اصلاً دنیا باور نمی‌کرد که ما داخل خاک عراق بشویم؛ ما وارد شدیم و توی دهن متجاوز زدیم.
۲۴ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۰
اهمیت و جایگاه کتاب و کتابخوانی از منظر رهبر انقلاب

طلیعه نور، پهنای آفتاب رخسار توست

اشارات خاص رهبر انقلاب به مقوله کتابخوانی چنان دارای ابعادی گرانبها خواهد بود که رسیدن به دانایی را از مسیری روشن فراهم کرده و راه عبور هرگونه تاریک‌مداری را که از طریق القای نشانه‌های گمراه‌کننده به جان آدمی سرایت خواهد کرد، مسدود می‌کند.
۲۴ تير ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۲

شرح دعای روز بیست و هشتم ماه مبارک رمضان

در شبانه روز برای نمازهای یومیه، نمازهای نافله وجود دارد که انسان به وسیله آن‌ها می‌تواند به خداوند (عزوجل) بیش از پیش تقرب جوید چرا که نمازهای نافله، نمازهای اضافه بر نمازهای واجب در شبانه روز می‌باشند که ضعف‌های نمازگزار در نمازهای واجب را از نظر توجه و حضور قلب در نماز به سوی خالق یکتا جبران می‌نمایند.
۲۴ تير ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۲

آیا روزه گرفتن برای رزمندگان واجب بود؟

براساس حکم شرعی حضرت امام(ره)،رزمندگانی که در جبهه حضور داشتند مجاهد و مسافر به حساب می‌آمدند و همین موجب می‌شد که آن‌ها روزه نگیرند مگر عده‌ای محدود که براساس شرایط خاص و موقعیت‌شان می‌توانستند قصد روزه کنند.
۲۴ تير ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۳

مجازات «اذان» گفتن در ماه رمضان

عراقی‌ها برای جریمه،از دادن آب و غذا به مدت 48 ساعت به اسرا خودداری کردند و بعد از گذشت 48 ساعت تمامی برادران با وحدت کامل شروع به تظاهرات و شکستن شیشه‌ها کردند...
۲۴ تير ۱۳۹۴ - ۰۲:۲۰

کدام مناطق یمن بیشتر بمباران می‌شود؟

۱۱۰ روز است که یمن زیر آتش حملات عربستان است و این حملات پیامدهای زیادی به همراه داشته است ولی عربستان سعودی به رغم اعلام آتش بس سازمان ملل به حملات خود ادامه می دهد و مردم مظلوم را به خاک و خون می کشد.
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
شهید خوزستانی مدافع حرم حضرت زینب(س)

جزئیات شهادت «کریم غوابش» در سوریه

دوستان این شهید می‌گویند که شهید غوابش به همراه چند نفر در خودرویی در حال گشت‌زنی بوده‌اند که تله انفجاری تکفیری‌ها در زیر خودروی حامل شهید منفجر و سبب شهادت وی می‌شود.
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۵
پدر شهید «علی احمد حمزه» مطرح کرد؛

آخرین شهید لبنانی القصیر: آزادی «قدس»؛ مقصد راه مدافعان حرم است

پدر شهید مدافع حرم لبنانی می‌گوید: بعد از شهادت علی، القصیر آزاد شد. می‌گفت اجازه نمی‌دهیم نیروهای تکفیری همه چیز را نابود کنند آنقدر این مسیر را پیش می‌رویم تا به انتهایش یعنی آزادی قدس برسیم.
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۳
گفت‌وگو با برادر و همرزمان فرمانده گردان عمار که چندی پیش آسمانی شد؛

ناشناس ماند چون بر نفسش سوار بود

چندی پیش محمدرضا صلواتی‌زاده از پایه‌گذاران تیپ7ولیعصر(عج) و فرمانده گردان عمار بر اثر عوارض جانبازی و شیمیایی‌شدن به خیل نیروهای شهیدش پیوست.
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۴
روایت "شهید کروبی" از رویارویی قوای محمد رسول الله(ص) با اسرائیل

درگیری سال 61 قوای محمد رسول الله(ص) با رژیم صهیونیستی اسرائیل

حاج احمد از ایران بازگشت، در خلال نبودن ایشان مسئله ای پیش آمده بود که اسرائیل پیشروی کرده بود و قسمتی از اتوبان دمشق و بیروت را تصرف کرده بود در این اثنا ارتش سوریه از ما استمداد کرده بود.
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲

آمادگی ایران برای پذیرش مجروحان یمنی

مسئول ستاد پشتیبانی مردمی یمن گفت: ایران آماده پذیرش مجروحان یمنی به داخل کشور است.
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۳

کاریکاتور/ یمن در خون

کاریکاتوری با موضوع یمن در خون
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳

فیلم/ حاشیه‌های دیدار دانشجویان با مقام معظم رهبری

فیلم حاشیه‌های دیدنی دیدار دانشجویان و جوانان با مقام معظم رهبری منتشر می‌شود.
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۶
مادر نخستین شهید غواص شناسایی‌شده:

خون پسرم برای حجاب و غیرت به زمین ریخت

فکر نکنید ما بی‌خیال از کنار بدحجاب‌ها عبور می‌کنیم. حرص می‌خورم یاد لحظاتی می‌افتم که پسرم با دیدن بدحجابی غیرتی می‌شد. در این سال‌ها با حیا زندگی کردیم و حرف نزدیم اما با مهربانی بنویس «خون پسرم برای حجاب و غیرت به زمین ریخته شده است.»
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰
نظرسنجی‌های جدید نشان داد

اکثر جوانان آمریکایی به کشورشان افتخار نمی‌کنند/ آمریکا یک شبه عوض نمی‌شود

آخرین نظر سنجی‌ها در آمریکا حکایت از آن دارند بسیاری از جوانان آمریکایی به کشورشان افتخار نمی‌کنند و نابرابری‌های بسیاری هنوز بین اقشار مختلف وجود دارد.
۲۳ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱