مادر و دختر شهید مغنیه:

اطاعت از حضرت آقا خط قرمز عماد بود

روز شهادت حاج عماد، وقتی از خواب بیدار شدم دیدم کسی در خانه نیست، زنگ زدم از دخترم سؤال کردم گفتند سرش درد می‌کند و رفت پیش دکتر. آمدم پایین خواستم بروم بیمارستان ببینم مشکل چیست، یک جوانی پایین بود، گفت نرو حاج خانم بعدا من تو را می‌رسانم.
۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۵
ادعای تازه آمریکا برای انحراف مذاکرات؛

ایران به‌ زودی موشک بالستیک قاره‌پیما تولید می‌کند

مقامات آمریکایی در کنار برنامه هسته‌ای ایران، اخیرا به مانور رسانه‌ای علیه برنامه موشک‌های بالستیک ایران نیز روی آورده‌اند و آن را خطری برای امنیت خاورمیانه و متحدان خود جلوه می‌دهند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۵
ارمغان انفجارهای اخیر برای تروریست‌ها

تغییر تاکتیک حزب‌الله و سیلی سنگین به تکفیری‌ها در مرز

پس از تکرار انفجارهای تروریستی در بیروت، اتاق عملیات ارتش سوریه و حزب‌الله تصمیم گرفتند شهر "یبرود" را کاملا محاصره کنند و تمام راه‌های امدادرسانی به شبه‌نظامیان مخالف از طریق "الفلیطه" به سوی "رنکوس" و "السحل" را ببندند.
۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۱

روسیه برای آغاز جنگ آماده می‌شود

مسکو برای جنگ با هدف حفظ منطقه "کریمه" آماده شده است. کریمه، منطقه ای است که بزرگترین جمعیت با اصالت روسی در آن زندگی می کنند و روسیه در آنجا پایگاه نظامی دارد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۵
همسر شهید قهاری:

برای حفظ نظام هم خون می‌دهیم و هم خون دل می‌خوریم

همسر یک شهید مبارزه با پژاک گفت: حضرت امام دستور می‌دهند که پاوه حتماً باید آزاد شود و به داد پاوه برسید. ایشان هم بنابر وظیفه شخصی‌اش سریع تصمیم رفتن به پاوه می‌گیرد. هم‌رزمانش می‌گویند: ایشان خیلی مسلط و حرفه‌ای بود و همه ما را فرماندهی می‌کرد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۶

هلاکت 25 عضو داعش در الانبار عراق

هلاکت 25 عضو داعش در استان الانبار، انفجار در شرق بغداد و کشته شدن 10 نفر در حمله افراد مسلح به مرکز محرمانه ارتش عراق از جمله خبرهای امنیتی این کشور به شمار می رود.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۴
مسئول پرونده ریگی در وزارت اطلاعات:

ریگی ۳ بار در تیررس کامل بود اما به خاطر همراهی خانواده‌اش نکشتیم

مسئول پرونده عبدالمالک ریگی در وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران ناگفته‌های جالبی از تعقیب و عملیات دستگیری این تروریست معدوم را تشریح کرد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۹

آمریکا رکورددار تولید سلاح انفرادی و خشونت فردی است

در حالی که خشونت و تیراندازی به یکی از معضلات امنیتی و اجتماعی امریکا تبدیل شده است، این کشور همچنان رکورددار تولید تسلیحات انفرادی است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۷
سرهنگ موسی بیگی:

رزمایش گردان تکاور تیپ ۱۱ امیرالمومنین(ع) ایلام برگزار شد

فرمانده تیپ ۱۱ امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: رزمایش گردان تکاور تیپ ۱۱ امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام به مدت ۳ روز برگزار شد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۵

باید جنازه پسرم را عقب ببرم!

همه اعتراض کردند، به جز یک پیرمرد که می‌گفت چه کار دارید، قرعه به نامش درآمده است. همه از پیرمرد بدشان آمد.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۶
حزب‌الله:

تروریسم تکفیری دشمن همه لبنانی‌ها است

حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای در واکنش به انفجار تروریستی جدید در شرق این کشور تاکید کرد: تروریسم تکفیری دشمن همه مردم لبنان است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲
حسن‌بیگی:

جزییات بررسی "طرح انتقال مرکزیت سیاسی کشور" در دانشگاه عالی دفاع ملی

رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی با اشاره به برگزاری مطالعه گروهی طرح انتقال پایتخت گفت: در این مرحله تعریف مرکزیت سیاسی مطلوب کشور، ویژگی‌های پایتخت مطلوب جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشور ‌ام‌القرای جهان اسلام با رویکرد حیات طیبه مورد مطالعه قرار گرفته و تاکید بیشتر بر مرکزیت سیاسی است.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۶

نمایش حماسه‌آفرینی‌های شهید وصالی از نقاط قوت "چ" بود

دوران دفاع مقدس صحنه‌های رزم و حماسه بود و باید تلنگری همواره وجود داشته باشد تا اسطوره‌ها از یاد نروند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۶
حجت‌الاسلام ذوالنور:

"پیشرفت اقتصادی" را نباید با طناب پوسیده اعتماد به بیگانگان تنظیم کنیم

کارشناس مسائل سیاسی می‌گوید: برای مردم مشهود شده که هرچه پیش می‌رویم، خباثت دشمن بیشتر می‌شود بنابراین نباید با طناب پوسیده اعتماد به بیگانگان و وابستگی به آنها پیشرفت اقتصادی کشور را تنظیم کنیم.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۶

ساخت مدرن‌ترین جلیقه ضدگلوله دنیا در ایران با الهام از ماهی +عکس

به علت فناوری خاص به کار رفته در این جلیقه ضدگلوله بومی، اندام حیاتی بدن، از حفاظت بیشتری برخوردارند و در صورت شلیک از فاصله نزدیک و زاویه‌های مختلف به فردی که این جلیقه را پوشیده، انعطاف موجود در حلقه‌های آن و همپوشانی‌اش، نقش مهمی در کاهش آسیب‌های وارده ایفا می‌کند.
۰۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۸:۴۵