آیت الله مکارم شیرازی:

توهین به مقدسات مذاهب اسلامی جایز نیست/ هشدار نسبت به نفوذ وهابیت در کشور

حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر این که هیچ کس حق اهانت و تعرض به مقدسات اهل سنت را ندارد، جریان های تکفیری را خطری برای جهان اسلام دانست و نسبت به نفوذ وهابیت در برخی مناطق کشور هشدار داد.
۲۵ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۴
عوامل "آخرین روزهای زمستان":

اخراجی‌های روایت فتح و حسرت مُهر آوینی بر مستندشان/ خلاء پاتوق‌ فرهنگی برای بچه مذهبی‌ها

کارگردان و فیلمبردار "آخرین روزهای زمستان" گرچه این درام مستند را در روایت فتح نساخته‌اند اما آن را میراث این موسسه می‌دانند و افسوس می‌خورند چرا مُهر شهید آوینی بر این ساخته‌شان حک نشده است.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۲

روایت مسلمان شدن جوان اتریشی توسط یک جانباز

یک روز قبل از بستری شدن در بیمارستان آلمان، با یک جوان اتریشی که ساکن آلمان بود، آشنا شدم. نام او «اریش والدمن» بود و ۲۰ سال داشت. پس از چند دقیقه‌ای که با او صحبت کردم، او را فردی مشتاق به انقلاب اسلامی یافتم.
۲۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۰
زندگی خلبان شهید لشکری؛

پاسخ محکم خلبان ایرانی در دفاع از امام‌ خمینی(ره)

به شمال قول می‌دهم به زودی تهران را خواهیم گرفت و کاباره‌ها و مراکز رقص و آواز را برایتان راه خواهیم انداخت، حالا از شما می‌پرسم این زنی که شما را شاد می‌کند بهتر است یا خمینی؟»
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۳

۲۰ شهید ایرانی در افغانستان و ۲۰۰۰ شهید افغان در ایران وجود دارد

رجایی، کارگردان «ماموریت خدا» در افتتاحیه این مستند گفت: خون شهید سعیدی و خون شهید رجب غلامی که در هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسید باعث شد که ایران و افغانستان به خون شریکی برسند. فرهنگ و باورهای مشترک ما با این خون شریکی تقویت شد.
۲۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۱
سرلشکر صفوی:

سوریه پل ارتباطی ایران با حزب‌الله لبنان است/ آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: سوریه پل ارتباطی ایران با حزب‌الله لبنان است و ما برای مقابله با تهدیدات رژیم صهیونیستی از سوریه حمایت می‌کنیم لذا کمک به سوریه و لبنان، راهبرد سیاست دفاعی ایران است.
۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۶

امضاء شفاعت نامه پس از شهادت با خون+تصویر عهدنامه

در عهدنامه نیروهای دیده‌بانی لشکر 22 انصارالحسین(ع) آمده است: با یکدیگر عهد می‌بندیم هر گاه فیض عظمای شهادت نصیب هر کدام از ما گردید و خداوند اذن شفاعت داد، شفاعت دیگر یاران را (منوط به پذیرفتن رسالت خون ما بعد از ما) نماییم.
۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۸
به بهانه سالروز شهادت امام باقر (ع):

جهاد اهل بیت برای حفظ جامعه اسلامی بود

به برکت رهبری فکری و معنوی اهل بیت(ع)، امت اسلام به امتی عقیدتی تبدیل شد که توانست در جبهه جنگ فکری و سیاسی کفار ایستادگی کند و همان گونه که در دوران معاصر نیز شاهد این قدرت بوده ایم توانست قدرت و همبستگی خود را در این زمینه بازیابد.
۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۴
نـاگــفتـــه‌هــای "نورالدین پسر ایران"؛

امانت داری جنگ را منتقل می‌کردیم کشورمان بهشت می‌شد/وقتی جلوی چشمتان گوش و چشم را در می آوردند

روایتگر کتاب نورالدین پسرایران،گفت: ما هشت سال در جنگ مدیریت کردیم، اگر آن مدیریت جنگ را منتقل می کردیم الان مشکلی نداشتیم.
۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۷

این بانوی رزمنده را دریابید

زیاد هشت شنیده‌ایم، هشت سال جنگ تحمیلی یا همان دفاع مقدس. زیاد شنیدیم که صدام از ایران آدم کشت و خانه ویران کرد و تاسیسات زد و اسیر گرفت و معلول کرد.
۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۳
اردستانی شهیدی از تبار آزادمردان؛

سرلشکری که از خانه ویلایی بزرگ گذشت/ تأثر شدید رهبری از شهادت اردستانی

سرلشکر خلبان شهید مصطفی اردستانی (معاونت عملیات نیروی هوایی ارتش) یکی از قهرمانان جنگ است که چندین بار تا مرز شهادت پیش رفت و سرانجام در ۱۳۷۳.۱۰.۱۵ بر اثر سانحه هوایی به همراه فرمانده فقید نیروی هوایی، سرلشکر شهید منصور ستاری به آرزوی دیرینه‌اش رسید.
۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۷
سید علی اکبر عدل:

خاطرات ما را به نسل های آینده برسانید

سیدحمید عدل برادر جانباز سیدعلی اکبر عدل گفت: برادرم به خاطر عوارض جراحت‌های جنگ هم اکنون حدود سه ماه و نیم است که در بیمارستان خاتم الانبیا بستری شده و مرتب به خاطر ناراحتی‌های گوناگون مسیر بین ICU و CCU را می‌پیماید.
۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۰
نوام چامسکی:

جامعه جهانی ایران را تهدید نمی‌داند / آمریکا و اسرائیل سد راه اجماع برای مسئله فلسطین

اندیشمند و تحلیلگر آمریکایی معتقد است که جامعه جهانی ایرانی را تهدیدی برای خود نمی‌بیند بلکه این آمریکا و هم‌پیمانان این کشور هستند که چنین برداشتی از ایران را ترسیم می‌کنند.
۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۲
سالروز شهیدی که کابوس ناوهای آمریکایی بود؛

جنگ نفتکش ها، نمایش قدرت ایران در برابر آمریکا

در سال‌های پایانی جنگ، خلیج فارس برای ایران بسیار ناامن شده بود؛ عراق خیلی راحت کشتی ها و سکوهای نفتی ایران را می زد. کویت بخشی از سرزمین و عربستان، آسمانش را در اختیار صدام قرار داده بودند. فرماندهان عالی رتبه‌ی سپاه، جریان عبور آزاد و متکبرانه‌ی ناوهای جنگی آمریکا و نیز سایر کشتی ها و شناورهای تحت حمایت این کشور را به عرض امام )ره) رسانده بودند.
۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۸

آسیب‌شناسی اصلی‌ترین پایه "ساخت قدرت درونی" از نگاه رهبر انقلاب

«مهم‌ترین آسیب‌ها و تهدیدات در مسیر پیشرفت علمی ایران» در بیانات رهبر معظم انقلاب در چهار محور فرهنگ علمی، مسایل آموزشی، سیاست‌گذاری و مسایل زیرساختی، مسایل گفتمانی و تبلیغی
۱۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۸