به روز شده در: ۰۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
یادداشت/ فرشته حاجی زاده
حضور همگانی و شرکت همه در انتخابات بسیار اهمیت دارد و دشمن نیز همواره از حضور گسترده مردم ایران در هراس است.
کد خبر: ۲۳۹۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۵ - 18May 2017
حضور در انتخابات راهگشای مشکلات نظام و کشور

گروه اخبار داخلی دفاع پرس- فرشته حاجی زاده؛ این روزها بحث انتخابات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی بسیار داغ است و مورد استقبال مخاطبین و مردم قرار گرفته است.

اخبار مربوط به هر کاندیدا در رسانه ها و فضای مجازی بین افراد مختلف دست به دست می گردد و بدون اینکه درستی یا نادرستی اخبار مشخص شود، روزانه میلیون ها نفر از این اخبار استفاده کرده و آن ها را بین همدیگر به اشتراک می‌گذارند.

اخباری که شاید در خیلی از موارد نادرست بوده باشد و منجر به تخریب یک کاندیدا شود یا اینکه بدون هیچ سند و مدرکی منجر به بزرگ نمایی یک کاندیدای دیگر شود.

اما بحثی که در این بین مطرح است حضور همگانی مردم در انتخابات با هر رای و سلیقه و نظری که دارند است.

و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری شاید مسئله ی مهم و پر اهمیت در کشور اصلا انتخاب یک کاندیدای خاص نباشد و مسئله حضور همگانی و مشارکت همه ی اقشار جامعه در انتخابات است.

رهبری بارها در سخنرانی های خود به این موضوع اشاره داشته اند و فرموده اند که هر رای در انتخابات یعنی رای به نظام جمهوری اسلامی ایران پس در نتیجه حضور و شرکت در انتخابات یعنی پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران، علی الخصوص شرکت درانتخابات ریاست جمهوری که مسئله مهمی است.

و چیزی که در این بین به خوبی روشن است تاکید بر این موضوع است که همه ی نامزدهای تایید صلاحیت شده از نظر شورای نگهبانی قطعا دغدغه های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی را دارند و همه ی آنها در تلاش هستند تا بتوانند به این نظام خدمت کنند شاید اختلافات سلیقه یا عقیده داشته باشند ولی همگی در صدد رفع مشکلات کشور هستند.

البته این نکته لازم به ذکر است که مناظرات انتخاباتی و برنامه های تبلیغاتی هر نامزد قطعا در تصمیم گیری های مردم برای رای دادن به فرد اصلح و آمدن پای صندوق های رای تاثیر بسزایی خواهد داشت و همواره با توجه به صحبت ها و سخنرانی های حضرت آقا هرکسی باید با تحقیقاتی که انجام می‌دهد در پی انتخاب اصلح باشد و هر کسی آزاد است که با توجه به سلیقه و نظرخودش انتخاب اصلحی را داشته باشد.

لذا با وجود تمام این بحث ها و مطالبی که مطرح شد حضور همگانی و شرکت همه در انتخابات بسیار اهمیت دارد و دشمن نیز همواره از حضور گسترده مردم ایران و نظام جمهوری اسلامی در هراس است و دائم با اخبار ضد و نقیض و نادرست در پی تخریب نظام می باشد تا مردم را از حضور در پای صندوق های رای دلسرد کند.

اما مردم کشور ما در همه عرصه ها همیشه نشان داده اند که زیر بار ظلم و ستم نخواهند رفت و تحت هر شرایطی از نظام و کشور دفاع خواهند کرد. زمانی در عرصه جنگ و دفاع مقدس و زمانی در عرصه حضور در راهپیمایی ها و زمانی در عرصه حضور در انتخابات مردم همیشه با هر گرایش و سلیقه ای از نظام جمهوری اسلامی دفاع خواهند کرد و محکم پشت ولایت فقیه ایستادگی خواهند کرد و ثابت قدم در راه ولایت می مانند.

انتهای پیام/
لینک کوتاه: http://dnws.ir/239673
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار