به روز شده در: ۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲
ساجد
ساجد
تصاویر/ شهید مدافع حرم حسن حزباوی
شهید مدافع حرم «حسن حزباوی» در تاریخ یکم آذر 1361 در محله کوت عبدالله اهواز چشم به جهان گشود و در تاریخ اول آذر 1393 توسط نیروهای تروریست تکفیری در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وصیت‌نامه شهید مهدی شیرانی/ شهدا با خون خود از انقلاب حفاظت می‌کنند
شهید شیرانی در وصیت‌نامه خود آورده است: ما برای انقلابمان شهید زیاد داده‌ایم و باید بیشتر بدهیم تا این انقلاب را زنده نگهداریم. اسلام به خون احتیاج دارد. نترسید راه حسین (ع) را ادامه دهید که پیروز خط رهبر باشید.
وصیت‌نامه شهید محمدرضا زندبصیری/ خدایا بال و پر پریدن را به من عنایت کن
شهید زندبصیری در وصیت‌نامه خود آورده است: خدایا چی میشه آقایی و کرم خودت را درباره‌ی من بدبخت هم تمام کنی و بال و پر پریدن را به من عنایت کنی، به جلالت قسم خسته شدم، هی توبه می‌کنم و بعد توبه شکنی.
وصیت‌نامه شهید حسین‌علی یاری‌نسب/ مبادا در غفلت بمیرید
شهید یاری‌نسب در وصیت‌نامه خود آورده است: ای جوانان! نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین (ع) در میدان نبرد شهید شد مبادا در غفلت و بی‌خبری بمیرید که علی (ع) در محراب عبادت شهید شد.
تصاویر/ کتاب الحرب المفروضه (جنگ تحمیلی 5)
کتاب «الحرب المفروضه» با موضوع «جنگ تحمیلی دفاع در برابر تجاوز» توسط ستاد تبلیغات جنگ شورای‌عالی دفاع در شهریور سال 1366 در تهران به چاپ رسید.
وصیت‌نامه شهید سید مسعود رضایی/ کسی که رهبرش پیر جماران شد، نمی‌تواند مقابل فریاد کمک‌خواهی مسلمین آرام باشد
شهید رضایی در وصیت‌نامه خود آورده است: خدایا می‌دانی کسی که رهبرش پیر جماران شد، نمی‌تواند آرام باشد در حالی که فریاد مسلمین در سراسر جهان برخاسته است. خدایا ما به عشق مظلومیت ائمه و پیروی از راه آن‌ها که مرگ در راه حق را بر زندگی ذلت‌بار ترجیح داده‌اند، در این راه قدم برداشته‌ایم.
تصاویر/ کتاب الحرب المفروضه (جنگ تحمیلی 4)
کتاب «الحرب المفروضه» با موضوع «جنگ تحمیلی دفاع در برابر تجاوز» توسط ستاد تبلیغات جنگ شورای‌عالی دفاع در شهریور سال 1365 در تهران به چاپ رسید.
وصیت‌نامه شهید حسين برهانی‌شيدانی/ برادرانم به جای گريه راهم را ادامه بدهيد
شهید برهانی‌شیدانی در وصیت‌نامه خود آورده است: برادرانم از شما می‌خواهم كه صبر داشته باشيد و به جای گريه راهم را ادامه بدهيد و اميدوارم كه فرزندان شما و فرزندان خواهرم، سرباز خمينی بشوند.
تصاویر/ کتاب الحرب المفروضه (جنگ تحمیلی 3)
کتاب «الحرب المفروضه» با موضوع «جنگ تحمیلی دفاع در برابر تجاوز» توسط ستاد تبلیغات جنگ شورای‌عالی دفاع در شهریور سال 1364 در تهران به چاپ رسید.
وصیت‌نامه شهید بهرام عابدی/ راه خاندان عصمت و طهارت را در پیش گیرید
شهید عابدی در وصیت‌نامه خود آورده است: وصیت من به عنوان یک سرباز و پاسدار اسلام به پدر و مادر و خواهرم و برادرانم، این است که در هیچ وقت و زمانی دست از قرآن و خاندان عصمت و طهارت دست برنداشته و دیگران را نیز به این راه تشویق نمایید؛ چون راه انسان شدن و راه رستگاری و سعادت است.
صفحه  از ۹۳۶۱
پربیننده ها
آخرین اخبار