به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۲
ساجد
ساجد
تصاویر/ شهید مدافع حرم جمال رضی
شهید مدافع حرم «جمال رضی» 14 فروردین‌ماه 1395 در جریان عملیات مستشاری در استان حلب، شمال کشور سوریه به فیض شهادت نائل آمد.
تصاویر/ شهید مدافع حرم سید مهدی حسینی
شهید مدافع حرم «سید مهدی حسینی» در سال 1359 چشم به جهان گشود و ساکن تهران بود. وی در روز 13 مهرماه 95 همزمان با دومین روز ماه محرم بر اثر انفجار یک کامیون انتحاری در حومه حلب توسط تروریست‌های تکفیری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
تصاویر/ تقدیر مجلس شورای اسلامی از لشکر 10 سیدالشهدا(ع)
تصاویر زیر مراسم تقدیر آیت الله هاشمی رفسنجانی از رشادت‌ها و دلاورمردی رزمندگان لشکر 10 سیدالشهدا (ع) به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی را نشان می‌دهد.
تصاویر/ شهید استوار یکم سجاد محمدی
تصاویری از شهید استوار یکم «سجاد محمدی» در تاریخ 14 بهمن 1369 چشم به جهان گشود. وی یکی از نیروهای ویژه «پاسدار ولایت» گیلان که در حین انجام مانور سقوط آزاد مورخ 9 شهریور 1396 مصادف با روز عرفه در کیاشهر به شهادت رسید.
پیمان‌نامه 3 شهید/ شفاعت در روز قیامت
سه تن از رزمندگان دوران دفاع مقدس قبل از اینکه به شهادت برسند، باهم پیمان‌نامه‌ای امضا می‌کنند و در آن از نفر اولی که شهید می‌شود،‌ می‌خواهند که دو نفر دیگر را در روز قیامت شفاعت کند.
تصاویر کمتر دیده شده از رزمندگان لشکر 10 سیدالشهدا (ع) در عملیات والفجر 8
تصاویری کمتر دیده شده از رزمندگان لشکر 10 سیدالشهدا (ع) در عملیات والفجر 8 که با جانفشانی‌ و ایثارگری‌های خود حماسه‌ای به یادماندنی در تاریخ دفاع مقدس به ثبت رساندند.
نامه شهید حسین سوری/ تبلیغات رزمندگان برای حفظ حجاب زنان در لبنان
شهید سوری در نامه‌ای خطاب به دوست خود آورده است: با تبلیغاتی که در لبنان می‌کنیم قدری امیدوار شده‌ایم به طوری که در روز چندبار برای گرفتن چادر به مقر مراجعه می‌کنند و ما با خوشحالی چادر را تقدیمشان می‌کنیم.
تصاویر/ سردار شهید مدافع حرم حسن شاطری
سردار شهید «حسن شاطری» معروف به مهندس حسام خوش‌نویس، تیرماه 1341 در روستای صوفی آباد استان سمنان چشم به جهان گشود. وی یکی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در 24 بهمن‌ماه 1391 در مسیر دمشق به بیروت در جریان رسیدگی به کارهای ستاد بازسازی لبنان، توسط رژیم صهیونیستی مورد سوء‌قصد گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وصیت‌نامه شهید نعمت اله کاظمی/ با نماز شیطان را از خود دور کنید
شهید کاظمی در وصیت‌نامه خود آورده است: در نمازهای جمعه و جماعات شرکت فرمایید و با نماز است که شیطان را از خود دور خواهید کرد.
تصاویر/ راپل و کار در ارتفاع توسط پاسداران
تصاویر زیر بخشی از توانمندی‌های رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیات کار در ارتفاع (راپل)‌ را در میدان آزادی نشان می‌دهد.
صفحه  از ۹۳۳۹
پربیننده ها
آخرین اخبار