به روز شده در: ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
ساجد
ساجد
پاسدار شهید «مجید عزیزی» در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۴۱ در تهران چشم به جهان گشود. وی در تاریخ چهارم اسفند ۱۳۶۲ در عملیات بیت المقدس ۲ در منطقه بصره عراق به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
دست‌نوشته شهید احمد اسماعیلی/ حال و هوای آخرین ساعات اعزام به خط مقدم
شهید «احمد اسماعیلی» در دست‌نوشته خود آورده است: «همه برادران در حال نوحه‌سرایی و توسل به حضرت مهدی (عج) هستند، ممکن است تا چند ساعت یا چند روز دیگر عده زیادی از برادران شهید و مجروح شوند.»
تصاویر/ بسیجی شهید کاظم عزیزی
بسیجی شهید «کاظم عزیزی» در سال ۱۳۳۴ چشم به جهان گشود. وی در تاریخ پنجم فروردین ۱۳۶۱ در عملیات فتح المبین منطقه غرب کرخه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
نامه شهید احمد اسماعیلی
شهید «احمد اسماعیلی» در نامه خود آورده است: «لطفاً برای ما از جبهه‌های مقاومت و ایثار شهر تهران بنویسید و از چگونگی عملیات مردم به ما اطلاعاتی بدهید.»
نامه بسیجی شهید مصطفی علی‌پور مشکانی/ به پدر و مادر احسان کنید
بسیجی شهید «مصطفی علی‌پور مشکانی» در نامه‌ای خطاب به برادر خود آورده است: «به پدر و مادر نیکی کن که قرآن می‌فرماید بالوالادین احسانا، به پدر و مادر احسان کنید و همیشه احترام بزرگ‌ها را نگه‌دار تا خصیصه‌های بد دچار تو نشود.»
تصاویر/ سردار مدافع حرم شهید عبدالله اسکندری
سردار مدافع حرم شهید «عبدالله اسکندری» در فارس چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ در حلب سوریه توسط تروریست‌های تکفیری مورد هدف گلوله قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وصیت‌نامه شهیداحمد اسماعیلی/  مرا در بهشت زهرا (س) کنار عاشقان حسینی خاک کنید
شهید «احمد اسماعیلی» در وصیت‌نامه خود آورده است: «برای همسر و یگانه فرزند عزیزم که خدایش حافظ و هادیش باشد، سرپناهی فراهم کنید تا مبادا بعد از من آن‌ها احتیاج به دیگران داشته باشند و در جامعه خدای ناکرده تحقیر شوند.»
تصاویر/ بسیجی شهید تیمور ناظری
بسیجی شهید «تیمور ناظری» در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۴۴ در تهران چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۲ فروردین ۱۳۶۱ در منطقه کرخه نور به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
نامه فرزند فیلمبردار شهید عبدالرضا مصلی‌نژاد پس از ۲۸ سال
فرزند فیلمبردار شهید «عبدالرضا مصلی‌نژاد» در نامه‌ای پس از ۲۸ سال دوری از پدرش آورده است: «نوشتن نامه برای شما سخت و دشوار است چرا که در این مدت همه حرف‌هایم با تو به زبان دل بوده است. می‌دانم که حالت خوب است و در جوار سالار شهیدان آرام مأوی گرفته‌ای.»
نامه فرزند شهید عبدالرضا مصلی‌نژاد به پدرش
فرزند فیلمبردار شهید «عبدالرضا مصلی‌نژاد» در نامه‌ای با زبان کودکانه خویش خطاب به پدرش آورده است: «پدرم شما نعمت خدایی و من و مادرم بی‌صبرانه مشتاق دیدن شما هستیم و در فراق شما غصه می‌خورم.»
صفحه  از ۹۴۱۴
پربیننده ها