به روز شده در: ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰
ساجد
ساجد
تصاویر/ پاسدار شهید میرحمید موسوی
پاسدار شهید «میرحمید موسوی» در سال ۱۳۳۹ در تبریز چشم به جهان گشود. وی با سمت فرماندهی گردان مسلم‌ابن‌عقیل لشکر مکانیزه ۲۷ محمدرسول‌الله (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۶۲ در عملیات والفجر ۴ منطقه پنجوین تپه ۱۹۰۰ (کانی مانگا) به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
نامه بانوی کرمانشاهی به امام خمینی (ره)/ امام عزیز، قلب خود و فرزندم را جهت بهبودی کامل به شما تقدیم می‌کنم
«صغری ایمانی» یک بانوی کرمانشاهی در نامه خود به امام خمینی (ره) آورده است: «ای امام عزیز، می‌خواهم خدمت شما عرض کنم که خودم و دخترم که ۱۶ ساله است و قلبش هم سالم است، هر دوی ما با جان و دل حاضر هستیم که قلب‌هایمان را گرچه ارزش شما را ندارد، تقدیم نماییم.»
تصاویر/ رئیس جمهور جنایتکار عراق
تصاویری از رئیس جمهور جنایتکار عراق «صدام حسین عبدالمجید تکریتی» که در هشت سال دفاع مقدس با کینه‏‌توزی‌ها و حمایت استکبار جهانی دست به حمله همه جانبه علیه ایران زد و با آزمایش صلاح های میکروبی و دستور حمله شیمیایی به حلبچه چهره واقعی خود را به عنوان یکی از منفورترین افراد تاریخ به جهانیان نشان داد.
نامه یک اسیر دربند ساواک به امام خمینی (ره)/ آرزوی من زیارت روی شما است
«مصطفی نهازی» اسیر دربند ساواک در نامه خود به امام خمینی (ره) آورده است: «رهبر عزیزم، من هیچ در خواست مادی ندارم و فقط خواهان فیض معنوی از دیدار حضوری می‌باشم؛ دیداری که به من امید می‌بخشد و به زندگی امیدوار.»
تصاویر/ شهدای شهر خرمشهر (۶)
حماسه فتح خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی به شمار می‌رود که شبیه یک معجزه بزرگ بود. تصاویر زیر بخشی از رزمندگان و دلاورمردان شهید در آزادسازی خرمشهر را نشان می‌دهد.
نامه یک دانش‌آموز به امام خمینی (ره) / ما دختران دانش‌آموز با درس‌خواندن مشت محکمی بر دهان دشمنان می‌زنیم
دانش‌آموز «زهرا مجیدی» در نامه خود به امام خمینی (ره) آورده است: «رهبر عزیزم، من و دانش‌آموزان دیگر به دستور خدا، قرآن و شما درس‌هایمان را خوب می‌خوانیم، تا با خوب درس خواندنمان مشت محکمی بر دهان دشمنان داخلی و خارجی بزنیم.»
تصاویر/ شهدای شهر خرمشهر (۵)
فتوحات ما در ميادين جنگ از جمله آزادی خرمشهر با تقوی امكان‌پذير شد. تصاویر زیر بخشی از رزمندگان و دلاورمردان شهید در آزادسازی خرمشهر را نشان می‌دهد.
نامه یک خَيّر انقلابی به امام خمینی (ره)/ امام عزیز، بنده جهت سلامتی شما و پیروزی اسلام صدقه می‌دهم
«خودکار تهرانی» یک خَيّر انقلابی در نامه خود به امام خمینی (ره) آورده است: «امام عزیز، بعد از دیدن حضرتعالی در خواب، از مشهد که برگشتم، تصمیم گرفتم که برای سلامتی جنابعالی و پیروزی اسلام مقداری صدقه داده شود.»
تصاویر/ شهدای شهر خرمشهر (۴)
با هماهنگی ارتش، سپاه پاسداران و بسیج خرمشهر آزاد شد، کمر سپاه کفر شکست و متجاوزانی که به خود وعده فتح سه روزه خوزستان و سقوط تهران را داده بودند به باتلاق مرگ و هلاکت فرو رفتند. تصاویر زیر بخشی از رزمندگان و دلاورمردان شهید خرمشهر را نشان می‌دهد.
نامه یک بانوی ایرانی به امام خمینی (ره)/ ای کاش من هم پاسدار بودم
«زهرا جهانگرد» در نامه خود به امام خمینی (ره) آورده است: «رهبر عزیزم؛ ای کاش من هم یک پاسدار بودم. چه حیف، من یک فرد بی‌قابلم و کاری از دستم برنمی‌آید که برای این امت قهرمان و شهیدپرور ایران انجام دهم.»
صفحه  از ۹۴۲۹
پربیننده ها
آخرین اخبار