به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸
ساجد
ساجد
نامه یک دوست به بسیجی شهید عبدالحمید عابدی (۶)/  حضور در جبهه آرزوی من است
«محمداسماعیل ژاله» در نامه خود به بسیجی شهید «عبدالحمید عابدی» آورده است: «دلم با شما است و امیدوارم که من هم یک روزی به جبهه بیایم و البته ببینم که در سه ماه تعطیلی می‌توانم یا نه».
تصاویر/ تشییع پیکر پاسدار شهید مرتضی عباسی مقانکی
پاسدار شهید «مرتضی عباسی مقانکی» در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۴۴ در تهران چشم به جهان گشود. وی با مسئولیت مخابرات گردان عمار لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ منطقه فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد. تصاویری از تشییع پیکر این شهید والامقام را مشاهده می‌کنید.
نامه یک دوست به بسیجی شهید عبدالحمید عابدی (۵)/ شهادت راهی به سوی خداوند است
نامه یک دوست به بسیجی شهید «عبدالحمید عابدی» آمده است: «و از خدای متعال می‌خواهم که در همه کارهایت موفق بدارد و با سرشار از عشق شهادت، راهت را ادامه دهی و شکی نیست که آن راهی که تو می‌روی فقط به خاطر خدایی که پروردگار عالمیان است».
تصاویر/ پاسدار شهید مرتضی عباسی مقانکی (۳)
پاسدار شهید «مرتضی عباسی مقانکی» در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۴۴ در تهران چشم به جهان گشود. وی با مسئولیت مخابرات گردان عمار لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ منطقه فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
نامه بسیجی شهید مجید عابدی
بسیجی شهید «مجید عابدی» در جواب نامه برادر شهیدش «عبدالحمید عابدی» شرح حالی از خانواده خویش را بیان می‌کند.
تصاویر/ پاسدار شهید مرتضی عباسی مقانکی (۲)
پاسدار شهید «مرتضی عباسی مقانکی» در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۴۴ در تهران چشم به جهان گشود. وی با مسئولیت مخابرات گردان عمار لشکر ۲۷ محمد رسول الله (ص) در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ منطقه فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
نامه بسیجی شهید عبدالحمید عابدی (۵) / نکته‌ای که شهید برای تسلی دل پدر یادآور شد
بسیجی شهید «عبدالحمید عابدی» در نامه خود آورده است: «پدر جان یک نکته‌ای به شما یادآور شوم که این جسم بی‌ارزش من قابلی نیست، ولی به امید پیروزی اسلام و مسلمین باز هم یادآور می‌شوم من که از دست شما راضیم، ولی رضایت شما شرط است».
تصاویر/ پاسدار شهید مرتضی عباسی مقانکی (۱)
پاسدار شهید «مرتضی عباسی مقانکی» در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۴۴ در تهران چشم به جهان گشود. وی همواره در تظاهرات و راه‌پیمایی‌ها علیه رژیم پهلوی شرکت می‌کرد. مرتضی با آغاز جنگ تحمیلی عازم جبهه حق علیه باطل شد و سرانجام ۲۲ بهمن ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
نامه بسیجی شهید عبدالحمید عابدی/ دوست دارم با خون سرخم درخت اسلام را آبیاری کنم
بسیجی شهید «عبدالحمید عابدی» در نامه خود آورده است: «پدر و مادر عزیزم بدانید و آگاه باشید که پروردگار گرامی روزی به شما امانتی داد و روزی از شما می‌گیرد و چه بهتر با خون سرخم درخت اسلام را آبیاری کنم. اگر آن لیاقت را داشتم.»
تصاویر/ مداح و جانباز شهید سید مجتبی علمدار (۶)
مداح و جانباز شهید «سید مجتبی علمدار» در سحرگاه ۱۱ دی ۱۳۴۵ در شهرستان ساری دیده به جهان گشود و مورخ ۱۱ دی ۱۳۷۵ هنگام اذان مغرب بر اثر عوارض شیمیایی به یاران شهیدش پیوست. تصاویری از این شهید والامقام را مشاهده می کنید.
صفحه  از ۹۴۵۷
پربیننده ها
آخرین اخبار