به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۵
با رای اعضای هیات امنای موزه؛
دکتر علی اصغر جعفری به عنوان مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعیین شد.
کد خبر: ۲۵۹۸۷۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹ - 28September 2017
مدیرعامل جدید موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منصوب شد

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، دومین جلسه هیئت امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس صبح امروز به ریاست سرلشکر باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح و با حضور اعضای هیئت امنای این موزه در محل ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

در این جلسه با رای کلیه اعضای هیات امنا، دکتر «علی‌اصغر جعفری» به عنوان مدیرعامل موزه تعیین شد و حکم وی از سوی سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس هیات امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به مدت سه سال صادر شد.

پیش از این، سردار «جواد خضرایی راد» مدیرعاملی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را بر عهده داشت.

متن حکم سرلشکر باقری به این شرح است:

جناب آقای دکتر علی اصغر جعفری

به استناد تبصره دوم ماده هفت و ماده 10 اساس‌نامه مصوب 1395/12/1 مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا و با پیشنهاد رئیس ستادکل نیروهای مسلح و مصوبه 96/7/6 هیئت امنای موزه و نظر به سوابق علمی و تجارب ارزنده در مسئولیت‌های مختلف، جنابعالی را به عنوان مدیرعامل و عضو حقوقی هیئت مدیره موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای مدت سه سال منصوب می‌نمایم.

انتظار می‌رود، برابر وظایف مندرج در ماده 11 اساس‌نامه، مصوبات، هیئت امنا، مصوبات هیئت مدیره موزه و با هماهنگی کامل رئیس، اعضا، هیئت مدیره و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و با مشارکت‌ سازمان‌های نیروهای مسلح و دستگاه‌های کشوری و مؤسسات مردم نهاد نسبت به اداره تکمیل و معرفی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس اقدام نمایید.

ضروری است، هماهنگی لازم با شهردار محترم تهران در زمینه تامین بودجه برابر ماده 13 اساس‌نامه صورت پذیرد.

ان شا الله با توکل و استمداد از خداوند تبارک و تعالی و پیروی از صراط نورانی حضرت امام خمینی(ره) و فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌‌ای عزیز و شهیدان والامقام در انجام مأموریت‌های محوله موفق و مؤید باشید.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح و رئیس هیئت امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

سرلشکر پاسدار محمد باقری

انتهای پیام/ 221
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار