آذرسرا در گفت‌وگو با دفاع پرس تشریح کرد؛
آیین بزرگداشت شهدای منطقه ۱۷ تهران همزمان با ایام فاطمیه از سوی کنگره سرداران و چهار هزار شهید این منطقه برگزار می‌شود.
کد خبر: ۲۷۸۹۴۲
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳ - 14February 2018

دارالشهدا میزبان برپایی بزرگداشت «آیین شهدا»«رسول آذرسرا» از اعضای کنگره سرداران و چهار هزار شهید منطقه ۱۷، در گفت‌وگو با خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، از برگزاری هجدهمین کنگره سرداران و چهار هزار شهید دارالشهدای تهران خبر داد و اظهار داشت: منطقه ۱۷ از نظر جغرافیایی جزو کوچک‌ترین مناطق استان تهران است، اما بیشترین آمار شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم را دارد.

وی افزود: مراسم بزرگداشت هجدهمین کنگره سرداران و چهار هزار شهید منطقه ۱۷ به همت خانواده معزز شهدا، شهرداری، سپاه پاسداران، امور مساجد، سازمان تبلیغات، آموزش و پرورش و چندین ارگان دیگر برگزار می‌شود.

این عضو کنگره سرداران و چهار هزار شهید منطقه ۱۷ با اشاره به تاریخ برگزاری این مراسم، گفت: امروز (چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه) در ۱۰۳ مدرسه این منطقه یادواره شهدا به نام «زنگ شهدا» و همچنین شب شعری نیز ساعت ۱۶ در کانون فرهنگی تربیتی ابوذر برگزار می‌شود.

آذرسرا خاطرنشان کرد: به همین مناسبت دو سفر راهیان نور نیز با همکاری آموزش و پرورش نیز صورت گرفته است.

وی در خصوص برنامه پنجشنبه (۲۶ بهمن ماه) تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدا در هفت پایگاه‌ بسیج مساجد بعد از اقامه نماز برگزار خواهد شد.

عضو کنگره سرداران و چهار هزار شهید منطقه ۱۷ گفت: اختتامیه هجدهمین کنگره سرداران و چهار هزار شهید دارالشهدای تهران به نام «میثاق با ولایت و شهدا» روز جمعه ۲۷ بهمن ماه از ساعت ۱۵ لغایت ۱۷ در جوار خیمه‌گاه شهدای گمنام واقع در خیابان ابوذر با حضور خانواده معظم شهدا و شخصیت‌های لشکری و کشوری برگزار می‌شود.

آذرسرا اظهار داشت: در این مراسم از چهار مدرسه نمونه و چهار پایگاه بسیج منطقه که در خصوص شهدا فعالیت‌های فرهنگی و هنری انجام داده‌اند و همچنین دست‌اندرکاران تهیه فیلم‌های دفاع مقدسی تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار