به روز شده در: ۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۰
باقری دولابی به دفاع پرس خبر داد؛
مسوول ستاد کنگره شهدای لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) گفت: کتاب‌های شمع و یک نفر سال آینده با حضور خانواده شهدا رونمایی خواهد شد.
کد خبر: ۲۸۳۲۱۴
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶ - 13March 2018

رونمایی دو کتاب از شهدای لشکر ۱۰ سیدالشهدا در سال ۹۷«اکبر باقری‌دولابی» مسوول ستاد کنگره شهدای لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، از رونمایی دو کتاب در سال ۹۷ خبر داد و اظهار داشت: کتاب‌های «شمع» براساس زندگی شهید محمدعلی عموئیان و «یک نفر» بر اساس زندگی شهید محمد کاشی‌ها تهیه و چاپ شده است. که این کتاب‎ها با حضور خانواده این شهدا رونمایی خواهد شد.

وی ادامه داد: شهید محمد کاشی‌ها فرمانده گردان المهدی (عج) بود که در عملیات کربلای ۵ به شهادت رسید. شهید محمدعلی عموئیان نیز در دوران دفاع مقدس مربی آموزش و همچنین از فرماندهان متبحر پادگان امام حسین (ع) بود. او به عنوان جانشین فرمانده در عملیات چغالوند شرکت کرد و ۲۸ اسفند ۵۹ به شهادت رسید.

باقری دولابی خاطرنشان کرد: کتاب «آن طور که بودیم» به روایت زندگینامه سردار شهید محمدتقی خلج پرداخته است که سال جاری همزمان با فرا رسیدن سالروز عملیات غدیر رونمایی شد. این سه کتاب، هر کدام به میزان ۳ هزار تیراژ چاپ شده است.

مسوول ستاد کنگره شهدای لشکر ۱۰ سیدالشهدا (ع) همچنین به چاپ سررسید سال ۹۷ ویژه معرفی شهدای این لشکر اشاره کرد و گفت: برای هفتمین سال متوالی اقدام به چاپ و توزیع پنج هزار جلد سررسید کردیم. در این سررسید تصاویر هزار و ۴۰۰ شهید لشکر دوران دفاع مقدس و ۴۰ شهید مدافع حرم به چاپ رسیده است. در ابتدای سر رسید خاطرات شناسنامه رزم عملیاتی‌های لشکر و شهدای شاخص معرفی شده است.

انتهای پیام/ ۱۳۱

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها