به روز شده در: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸
سردار باقرزاده مطرح کرد؛
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: اخیرا یکی از جوانان عراقی نامه‌ای را برای مقام معظم رهبری نوشته و در آن از حضرت آقا خواسته بود که برای پدرش که در جنگ با ایران کشته شده، استغفار کنند.
کد خبر: ۲۸۵۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳ - 07April 2018

ماجرای نامه فرزند عراقی به رهبر معظم انقلاب برای استغفار پدرشبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع پرس، سردار سید محمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به ظرفیت عظیم راهیان نور برای جوانان از کشور‌های مختلف گفت: علاقه‌مندی‌هایی نسبت به موضوع راهیان نور از کشور عراق وجود دارد. جوانانی هم آمده‌اند و تحت تاثیر این فضا قرار گرفته‌اند. موارد عجیبی را در این باره مشاهده کرده‌ام که نشان می‌دهد ظرفیت راهیان نور چقدر عظیم است. عده‌ای از دانشجویان جوان عراقی برای دیدن مناطق عملیاتی راهی سفر راهیان نور شده بودند؛ در بین آن‌ها کسانی بودند که پدرانشان در جنگ با ایران کشته شده بودند.

وی افزود: برخی از این‌ها وقتی از سفر راهیان نور بازگشته بودند به مادرانشان گفته بودند که چرا به پدر ما می‌گویید شهید؟ این‌ها که شهید محسوب نمی‌شوند. کسی که در مقابل امام و ولی امر مسلمین یعنی حضرت امام خمینی (ره) بایستد که شهید محسوب نمی‌شود. اخیرا هم یکی از همین جوانان عراقی نامه‌ای را برای مقام معظم رهبری نوشت که من تصویر این نامه را دیدم و در آن از حضرت آقا خواسته بود که برای پدرش که در جنگ با ایران کشته شده، استغفار کنند. این نشان می‌دهد که ما باید بیشتر از ظرفیت راهیان نور استفاده کنیم.

انتهای پیام/ 114

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار