به روز شده در: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۰
مادر شهید مدافع حرم «حامد رضایی» از مقید بودن فرزند شهیدش به بیت‌المال گفت و عنوان کرد: حامد حتی یک خودکار هم از پادگان با خودش به خانه نمی‌آورد، و خیلی در این موارد دقت داشت.
کد خبر: ۲۸۶۸۵۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴ - 17April 2018

شهیدی که مقید به بیت‌المال بود/ مادر شهید: «حامد» حتی یک خودکار هم از پادگان با خودش به خانه نمی‌آوردبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، شهید مدافع حرم «حامد رضایی» 30 ساله بود که توسط رژیم صهیونیستی به شهادت رسید. از او یک فرزند خردسال دختر به یادگار مانده است.

مادر شهید رضایی درباره فرزندش اظهار داشت: حامد فرزند اولم بود. از او یک دختر 2 ساله شیرین زبان به یادگار مانده است. حامد یک ماه دیگر 30 ساله می‌شود. پیکرش را هم در شب تولد پدرش آوردند. پدرش هفت سال پیش فوت شد.  16 روز از رفتن حامد به سوریه می گذشت که خبر شهادتش را آوردند.

وی ادامه داد: پدر حامد نظامی بود و در خانواده مقیدی پرورش یافت. او خیلی در استفاده از اموال بیت المال حساسیت داشت، تا جایی که حتی یک خودکار هم از پادگان با خودش به خانه نمی‌آورد. می‌گفت مال خودم نیست و خیلی در این موارد دقت داشت.

مادر شهید افزود: همه بچه‌هایی که به سوریه می روند، در آرزوی شهادت اند و برای رسیدن به این آرزو آماده‌اند. من هم یکی دو بار خواب شهید شدن حامد را دیده بودم. به زبان وصیت به من می‌گفت: «مادر تو همیشه محکم بودی و می‌خواهم بعد از این هم محکم باشی.»

وی همچنین عنوان داشت: فکر می‌کنید کسی که در راه دفاع از حرم فعالیت می‌کند، اخلاقش چطور باید باشد؟ سجده‌های طولانی و ایمان خالصانه‌ای داشت. خیلی پاک بود. این شهدا همه گلچین شده بودند. شهادت لیاقت می‌خواهد. همه این 7 نفری که با هم به شهادت رسیدند مثل فرزند خودم بودند.

مادر شهید مدافع حرم بیان داشت: به من برمی‌خورد وقتی دیگران می‌گویند چرا جلوی حامد را نگرفتی؟ پسرم خودش این راه را انتخاب کرد، من چطور می‌توانستم به او بگویم نرود؟ این بچه‌های مدافع حرم می‌روند تا ما در امنیت باشیم. فقط می‌خواهیم مردم این‌ها را بفهمند و آنها را درک کنند.

وی در پایان گفت: من تازه فهمیده‌ام که چه کسی هستم، امروز فهمیدم چه مرتبه‌ای خداوند نصیبم کرده است. فرزندم به فیض شهادت رسیده است. چه سعادتی بالاتر از این است. و من «مادر شهید» شده ام. اگرچه دوری‌ از حامد برای همه ما سخت است اما می‌دانم فرزندم در راه دفاع از حریم اهل بیت فدا شده.

بر پایه این گزارش، شهید حامد رضایی به همراه چند نفر دیگر از مدافعین حرم اخیراً در حمله موشکی رژیم صهیونیستی به فرودگاه تی‌فور سوریه به درجه شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/ 116

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار