به روز شده در: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۰
سومین محموله کمک‌های بشردوستانه ایران برای مسلمانان آواره میانمار تحویل مقامات بنگلادشی شد.
کد خبر: ۲۶۱۶۷۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰ - 12October 2017

سومین محموله کمک‌های ایران به مسلمانان میانمار رسیدبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع پرس، محموله 30 تنی هلال احمر ایران برای کمک به مسلمانان میانمار، تحویل مقامات بنگلادشی در شهر بندری «چیتاکنگ» شد که با استقبال و خوشحالی این مقامات مواجه شد.

همچنین «علی اصغر پیوندی» رییس جمعیت هلال‌احمر که به ‌منظور ساماندهی اردوگاه و استمرار کمک‌رسانی به پناهجویان و مذاکره با مسئولان فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ حاضر در بنگلادش و نیز مدیران ارشد بهداشت و درمان این کشور، به بنگلادش سفر کرده است، در اولین برنامه کاری خود از اردوگاه پناهجویان میانماری در حوالی شهر کاکس بازار بازدید کرد.

وی در خصوص توزیع کمک های هلال احمر ایران عنوان کرد: سومین محموله بشردوستانه جمعیت به وزن 30 تن که به بنگلادش ارسال شده است، میان آوارگان میانماری توزیع می‌شود.

رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: در مجموع بالغ بر 100 تن اقلام زیستی بهداشتی و غذایی جمعیت هلال احمر برای مردم مسلمان میانمار به بنگلادش ارسال شده است.

وی با اشاره به مذاکره با مسئولان بنگلادشی به منظور تداوم ارسال محموله های بشردوستانه ایران افزود: در صورت توافق با مسئولان محلی این محموله آخر نیست و جمعیت هلال احمر برای ارسال محموله های بعدی آمادگی دارد.

منبع: تسنیم
لینک کوتاه: http://dnws.ir/261672
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها