به روز شده در: ۰۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰
چندرسانه ای
گزارش ویدئویی
فیلم/ قطعه ای از بهشت؛ غروب شلمچه
در این قطعه ویدئویی غروب یادمان شلمچه در نخستین روز از سال نو را مشاهده خواهید کرد؛ حس و حال وصف نشدنی زائرین راهیان نور و عهدی که با شهدا می بندند.
فیلم/ حال و هوای حسینی زائران یادمان طلائیه در آخرین شب جمعه سال
من انقلابی‌ام-213/
یادمان شهدای طلائیه محل جانفشانی‌های بسیاری از رزمندگان و ایثارگران در دوران دفاع مقدس به خصوص در عملیات خیبر است.
من انقلابی‌ام-206/
نمایشگاه راهیان‌نور نیروی دریایی ارتش، با حضور دریادار سیاری در خرمشهر افتتاح شد. در این نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی راهبردی ارتش در معرض دید کاروان‌های راهیان‌نور، مسؤولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم قرار گرفت.
فیلم/ آیین تجلیل از پیشکسوتان و خانواده معزز شهدای نداجا
من انقلابی‌ام-201/
آیین تجلیل از پیشکسوتان و خانواده شهدای نداجا و همچنین افتتاحیه نمایشگاه راهیان نور نیروی دریایی ارتش صبح امروز در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شد و فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در این همایش به سخنرانی پرداخت. بخش هایی از این همایش را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ یادمان شهدای هور و گرامیداشت یاد سرلشکر شهید علی هاشمی
من انقلابی‌ام-186/
در این قطعه ویدئویی یادمان شهدای هور، محل شهادت سرلشکر شهید «علی هاشمی» را مشاهده می‌کنید. این منطقه محور اصلی برای هدایت و حفظ پیروزی در عملیات خیبر بوده است.
من انقلابی‌ام-163/
بیمارستان صحرایی امام علی(ع) در نزدیکی شهر آبادان محل درمان بسیاری از مجروحان جنگ تحمیلی بوده است.
من انقلابی‌ام-162/
یادمان «شهدای دشت ذوالفقاریه» در 15 کیلومتری شهر خرمشهر قرار دارد. در قطعه ویدیویی زیر، توضیحات حاج قاسم صادقی، مسئول این یادمان که از رزمندگان خوش بیان و قدیمی‌جنگ بوده را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ پنجمین جشنواره بین‌المللی «باروت خیس»
من انقلابی‌ام-144/
جشنواره بین‌المللی «باروت خیس» با حضور مسؤولان کشوری، کاروان‌های راهیان‌نور، بیسجیان و اقشار مختلف مردم در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد. در این مراسم پنجمین جایزه بین المللی «باروت خیس» با شعار «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد» به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا رسید.
فیلم/ سخنرانی سردار غیب پرور در جشنواره «باروت خیس»
من انقلابی‌ام-143/
در این قطعه ویدئویی سخنرانی سردار سرتیپ «غلامحسین غیب پرور» در پنجمین جشنواره جایزه بین‌المللی باروت خیس که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ بیمارستان صحرایی امام حسین(ع) خرمشهر
من انقلابی‌ام-142/
در دوران دفاع مقدس برای کاهش تعداد تلفات جنگی، بیمارستان‌های صحرایی راه اندازی شدند. در این قطعه ویدئویی بیمارستان صحرایی امام حسین(ع) واقع در 35 کیلومتری شهر خرمشهر که بارها مورد اصابت گلوله مستقیم توپ‌های عراقی قرار گرفته بود را مشاهده خواهید کرد.
صفحه  از ۱۲
پربیننده ها