به روز شده در: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
فیلم
گزارش ویدئویی
فیلم/ اظهارات فرمانده «تیپ نوهد» در حاشیه مراسم رونمایی از دستاورد‌های جدید دفاعی
گفت‌و‌گو با امیر سرتیپ دوم سیروس امان‌اللهی فرمانده تیپ ۶۵ نیرو‌های ویژه هوابرد (نوهد) نیروی زمینی ارتش در حاشیه مراسم رونمایی از دستاورد‌های جدید دفاعی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ تجدید میثاق ارتشیان جمهوری اسلامی با امام راحل
آئین تجدید میثاق کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران با امام راحل که به مناسبت ۲۹ فروردین، روز ارتش برگزار شد را در این بخش مشاهده می‌کنید.
سخنان ابومهدی مهندس، نایب رئیس «الحشد الشعبی»، در مناطق سیل‌زده خوزستان که به همراه نیرو‌ها و تجهیزات امدادرسانی وارد ایران شده‌ را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ محفل قاریان بین المللی در محضر رهبر انقلاب
محفل قرآنی شرکت کنندگان در مسابقات بین المللی قرآن در حضور رهبر انقلاب را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ تلاش تیم راپل یگان فاتحین در مناطق سیل زده
تیم راپل یگان فاتحین بسیج با برقراری ارتباط روی رودخانه، اقدام به کمک رسانی به سیل زدگان روستای برگلان سوخته در معمولان کرد.
فیلم/ روز آوارگی اسرائیل غاصب دور نیست
امیر حیدری در سخنرانی پیش از خطبه‌ها؛
­امیر کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه گفت: همانگونه که داعش به دست رزمندگان مقاومت آواره شده است آوارگی اسرائیل غاصب نیز دور نیست.
فیلم/ خدمات رسانی به جانبازان و معلولین در  مجتمع آموزشی نیکوکاری «رعد الغدیر»
مجتمع آموزشی نیکوکاری «رعد الغدیر» به آموزش، پرورش و کارآفرینی برای معلولین و جانبازان کشور می‌پردازد. در این قسمت با جزئیات فعالیت این مجموعه بیشتر آشنا می‌شوید.
فیلم/ بزرگداشت شهید «صیاد شیرازی» و فرماندهان شهید شاخص نیرو‌های مسلح
آیین بزرگداشت شهید «صیاد شیرازی» و فرماندهان شهید شاخص نیرو‌های مسلح صبح امروز (چهارشنبه ۲۱ فروردین) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
فیلم/ سخنرانی سرلشکر رحیم صفوی در آیین بزرگداشت شهید «صیاد شیرازی»
سخنرانی سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور فرمانده کل قوا در مراسم بزرگداشت شهید «صیاد شیرازی» و فرماندهان شهید شاخص نیرو‌های مسلح را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ تا هستیم، کنار برادران سپاهی‌مان هستیم
فرمانده نیروی زمینی ارتش؛
واکنش جالب امیر کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش به اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در ادامه مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۱۲۸
پربیننده ها