به روز شده در: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
فیلم
گزارش ویدئویی
فیلم/ سخنرانی سردار کارگر در جلسه هماهنگی مراسم وداع، تشییع و تدفین ۱۵۰ شهید دفاع مقدس
سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جلسه هماهنگی مراسم وداع، تشییع و تدفین ۱۵۰ شهید دفاع مقدس که صبح امروز در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد موارد و نکاتی را جهت هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف کشوری و لشکری در اجرای هر چه بهتر این مراسم مطرح کرد.
فیلم/ جلسه ستاد مرکزی بزرگداشت مراسم تشییع شهدای گمنام کشور
جلسه ستاد مرکزی بزرگداشت مراسم تشییع شهدای گمنام کشور در خصوص برگزاری مراسم وداع، تشییع و تدفین ۱۵۰ شهید دفاع مقدس با حضور سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس برگزار شد.
فیلم/ روایت منتشر نشده از دیدار حجت الاسلام رئیسی با رهبر انقلاب
روایت حجت الاسلام رئیسی از دیداری با رهبر انقلاب که منجر به پذیرش ریاست قوه قضائیه شد.
فیلم/ چرا آمریکا هیچگاه وارد جنگ با ایران نخواهد شد؟
برآورد تلفات و خسارت‌های درگیری نظامی آمریکا با ایران در خلیج فارس چقدر است؟ گزارشی در این خصوص در ادامه قابل مشاهده است.
فیلم/ تنگه هرمز، گورستان متجاوزان بوده و خواهد بود
خطیب نمازجمعه تهران؛
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خطیب نمازجمعه تهران گفت: ما جنگ را شروع نمی‌کنیم، اما اگر شما جنگ را شروع کردید، تمام کننده آن نخواهید بود.
فیلم/ انتقاد نماینده مجلس از انحصار در فضای کسب و کار
«حسین‌علی حاجی دلیگانی» نماینده مجلس شورای اسلامی امروز در مجلس خطاب به لاریجانی گفت: دولت قانون رفع انحصار در فضای کسب و کار را اجرا نمی‌کند، پیشنهاد می‌کنم در جلساتی که صبح‌ها با دولت برگزار می‌کنید درباره شکستن فضای انحصار در کسب و کار هم صحبت کنید.
فیلم/ ایران اراده کند علنی با دشمنان خود برخورد می‌کند
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح:
سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در مراسم تجلیل از برترین‌های آموزش نیرو‌های مسلح در دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: جمهوری اسلامی ایران چنانچه اراده کند به صورت علنی و آشکار در منطقه با دشمنان خود از جمله آمریکا برخورد خواهد کرد.
فیلم/ نشست شورای معاونان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
نشست شورای معاونان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به ریاست سردار سرتیپ بسیجی «بهمن کارگر» برگزار و احکام تعدادی از معاونان جدید این سازمان اعطا شد.
فیلم/ همایش بین‌المللی «PTSD» با هدف بهبود خدمات رسانی به جانبازان اعصاب و روان
همایش بین المللی «سندرم استرس پس از ضایعه» توسط اداره بهداشت، امداد و نجات ارتش با شرکت نمایندگان کشور‌های مختلف و با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات رسانی به جانبازان اعصاب و روان برگزار شد.
فیلم/ رقابت تنگاتنگ حرفه‌ای‌ترین تک تیرانداز‌های نیرو‌های مسلح برای حضور در مسابقات جهانی
۸ تک تیرانداز برگزیده نیرو‌های مسلح برای حضور در مسابقات جهانی، به رقابتی جذاب و دشوار پرداختند.
صفحه  از ۱۳۴
پربیننده ها
آخرین اخبار