به روز شده در: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
چندرسانه ای
گزارش ویدئویی
فیلم/ گزارشی از سختی کار در کشتی
سختی کار در کِشتی، که نه در کلام می گنجد و نه در تصور، محور گزارش این بخش بوده و در ذیل قابل مشاهده است.
فیلم/ پرتاب اژدر از بالگرد نداجا
اژدر پس از پرتاب از بالگرد و فرود آن با چتر به داخل دریا، مسیر خود را برای حمله به شناور دشمن بدرستی طی کرده و به هدف اصابت می‌کند.
فیلم/ روایتی از عملیات دلیرمردانه «الی بیت المقدس»
روایت شهید حسین همدانی درباره آزاد سازی فلسطین و عملیات الی بیت المقدس که به مناسبت سالروز آغاز آن در سال66 تهیه شده را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ آیین رونمایی از کتاب «جاده گیلی‌گادر» در خبرگزاری دفاع مقدس
آیین رونمایی از کتاب «جاده گیلی‌گادر» در خبرگزاری دفاع مقدس با حضور عوامل چاپ کتاب و همچنین خانواده و همرزمان شهید «ماشاءالله استاد مرتضی» برگزار شد.
فیلم/ بازدید سردار «زاده کمند» از نمایشگاه محصولات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
سردار سرتیپ «محمد جواد زاده کمند» معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز از نمایشگاه محصولات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازدید کرد.
فیلم/ بازدید «سردار عبداللهی» از نمایشگاه دستاوردهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
سردار سرتیپ پاسدار «علی عبداللهی» معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیرو‌های مسلح صبح امروز از نمایشگاه عملکرد و دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازدید کرد.
فیلم/ غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در نمایشگاه دستاوردهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
در این بخش تولیدات خبرگزاری «دفاع مقدس» در نمایشگاه عملکرد و دستاورد‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس را مشاهده می‌کنید.
فیلم/ همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
چهارمین روز از همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. بخش‌هایی از این مراسم را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ بازدید «سرلشکر باقری» از نمایشگاه دستاوردهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
سردار سرلشکر «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح عصر امروز از نمایشگاه محصولات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بازدید کرد. فیلم این بازدید را در ذیل مشاهده می‌کنید.
فیلم/ همایش سالانه مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس
همایش سالانه مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. بخش‌هایی از این همایش را در این بخش مشاهده می‌کنید.
صفحه  از ۴۱
پربیننده ها