به روز شده در: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
فیلم
گزارش ویدئویی
فیلم/ برگزاری مراسم تجلیل از خادمین شهدا
مراسم تجلیل از خادمین شهدا در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
فیلم/ تقدیر سردار کارگر از خادمین شهدا
سردار سرتیپ «بهمن کارگر» رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در مراسم تجلیل از خادمین شهدا گفت: یکی از مهم‌ترین راه‌های مقابله با دشمنان قسم‌خورده، حفظ وحدت و همدلی در میان همه اقشار، اصناف و دستگاه‌ها و نهادهای کشور است.
فیلم/ برکت خدمت به شهدا در عملیات‌های پلیس از زبان سردار رحیمی
سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص برکات خدمت به شهدا در ماموریت‌های پلیس مطالبی به شرح ذیل عنوان کرد.
فیلم/ شهدا گنجینه‌های زلال معرفت هستند
سردار یزدی در مراسم تجلیل از خادمین شهدا:
فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه شهدا گنجینه‌های زلال معرفت هستند، گفت: هر گاه دل‌های ما سخت می‌شود، شهدای عزیز می‌آیند و با حضورشان غبار از دل‌های ما می‌شویند و ما را متوجه آرمان‌های اساسی می‌کنند.
فیلم/ اظهارات رئیس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در خصوص آئین تشییع پیکر شهدا
اظهارات علی اصغر جعفری، رئیس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در خصوص آئین تشییع پیکر شهدا و لزوم کار مضاعف در این حوزه را در ادامه مشاهده می‌کنید.
فیلم/ سخنرانی حناچی در مراسم تجلیل از خادمین شهدا
«پیروز حناچی» شهردار تهران در مراسم تجلیل از خادمین شهدا گفت: شهرداری تهران خدمت به شهدا را وظیفه خود می‌داند و به آن افتخار می‌کند.
فیلم/ شهدا تا پای جان در دفاع از حریم اهل بیت (ع) گام برداشتند
سردار هاشمی‌دانا در مراسم تجلیل از خادمین شهدا:
دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت مراسم تشییع شهدای گمنام کشور گفت: شهدا تا پای جان در دفاع از حریم اهل بیت (ع) گام برداشتند و پژواک ندای پیامبر اکرم (ص) را به خوبی شنیده و منعکس کردند.
نفتکش ایرانی آدریان ‌دریا (گریس ۱) که مدتی پیش توقیف شده بود، پس از رفع توقیف از تنگه جبل‌الطارق به سوی مقصد خود حرکت کرد. ویدئویی در این خصوص در ذیل قابل مشاهده است.
فیلم/ بمباران مواضع تروریست‌ها در ادلب
ویدئویی از بمباران هوایی و توپخانه‌ای مواضع تروریست‌ها در جنوب ادلب سوریه با مهمات هدایت دقیق، توسط نظامیان روس در ادامه قابل مشاهده است.
فیلم/ تامین امنیت خلیج فارس با مشارکت کشور‌های منطقه
سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری، فرمانده نیروی دریایی سپاه
سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در مراسم روز جهانی دریانوردی گفت: کشور‌های ۱+۷ قادر هستند امنیتی پایدار و همیشگی را در آبراهه‌های خلیج فارس و دریای عمان و اقیانوس هند تامین کنند.
صفحه  از ۱۴۲
پربیننده ها