به روز شده در: ۰۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
چندرسانه ای
فیلم خبری
من انقلابی‌ام-106/
در این قطعه ویدئویی توضیحات سردار باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص تشییع 165 شهید دفاع مقدس و دیگر شهدای تازه تفحص شده در جمع خبرنگاران را مشاهده خواهید کرد.
من انقلابی‌ام-72/
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی مدیرکل آستان قدس رضوی همزمان با روز ملی راهیان نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر در خصوص محاسن برگزاری اردوهای راهیان نور به سخنرانی پرداخت که بخش هایی از آن را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ آماده‌باش سامانه‌های موشکی و جنگنده‌های روسیه
در جریان رزمایش نیروی هوایی روسیه، یگان‌های موشکی پدافند هوایی این کشور که مجهز به سامانه‌های «بانتسر» و «اس 300» است، به حال آماده‌باش درآمد.
فیلم/ آغاز مرحله نهایی رزمایش بزرگ دریایی ولایت 95
مرحله نهایی رزمایش بزرگ دریایی ولایت 95 نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز با رمز یا زهرا آغازشد.
فیلم/ نشست خبری ستاد راهیان نور کشور
نشست خبری ستاد راهیان نور با حضور سردار « نادر ادیبی» دبیر این ستاد برگزار شد. سردار ادیبی در این نشست به تبیین عملکرد مجموعه راهیان نور و افق پیش روی آن پرداخت، که در این قطعه ویدئویی بخش‌هایی از آن را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ پیکر مطهر 59 شهید تازه تفحص شده در معراج شهدای تهران
در این قطعه ویدئویی بخش‌هایی از گزارش خبرگزاری دفاع مقدس از معراج شهدای تهران که امشب میزبان خانواده معزز شهدا و پیکر مطهر 59 شهید تازه تفحص شده می‌باشد را مشاهده خواهید کرد.
به دنبال کشته شدن یک جوان بحرینی، خیابان‌های منطقۀ نویدرات صحنۀ برگزاری اعتراضات مردمی علیه رژیم آل خلیفه شده که با حضور نیروهای پلیس رژیم آل خلیفه این اعتراضات به درگیری میان طرفین کشیده شد.
فیلم/ لحظه شلیک راکت‌های نقطه‌زن سپاه
یازدهمین رزمایش پیامبر اعظم-3/
در این قطعه ویدئویی لحظه شلیک راکت‌های نقطه‌زن را در یازدهمین رزمایش نیروی زمینی سپاه مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ خبرگزاری دفاع مقدس در چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال
در این قطعه ویدئویی «غرفه‌ خبرگزاری دفاع‌ قدس» و برخی میهمانان آن را در چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی مشاهده می‌کنید.
فیلم/ انفجار مقر داعش توسط موشک های کروز روسیه
اخیرا فیلمی منتشر شده که نشان می دهد روسیه چندین مقر از جمله کمپ های نظامی داعش در «رقه» سوریه را با موشک های کروز هدف قرار می دهد.
صفحه  از ۱۰
پربیننده ها