به روز شده در: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱
فیلم
فیلم خبری
سرلشکر باقری در بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی؛
سرلشکر باقری در حاشیه بازدید تاسیسات نظامیِ جزیره بوموسی گفت: دشمنان منطقه‌ای ایران بدانند ایران در کنار دکترین صلح طلبی، حضور نظامیِ قدرتمند و قاطعی دارد.
فیلم/ پرواز بمب افکن‌های ایرانی «صاعقه» و «کوثر»
غرش دو جنگنده ایرانی؛
رژه هوایی روز ارتش از دید دریچه تانکر سوخترسان ۷۴۷ نهاجا که پرواز جنگنده‌های «صاعقه» و «کوثر» در کنار بال هواپیمای سوخت‌رسان را نشان می‌دهد.
فیلم/ عزت نیرو‌های مسلح؛ از اهداف امام و انقلاب
روحانی در مراسم روز ارتش:
رئیس جمهور در مراسم روز ارتش گفت: این پرسنل فداکار ارتش بودند که در روز‌هایی که امام بزرگوار به ایران بازگشته بودند به صراحت به پشتوانه انقلاب و امام در کنار مردم ایستادگی کردند.
فیلم/ رژه موشک‌ها در حضور رئیس‌جمهور
رژه بزرگ نیروهای سه گانه آجا به مناسبت «۲۹ فروردین روز ارتش و نیروی زمینی» با حضور یگان‌های نمونه ارتش جمهوری اسلامی ایران با سخنرانی رئیس جمهور در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد.
فیلم/ رژه روز ارتش؛ نشانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران
رژه روز ارتش نشانگر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است. ویدئویی در این خصوص در ادامه قابل مشاهده است.
فیلم/ اظهارات روحانی در خصوص رسوایی آمریکا
حسن روحانی در جلسه امروز هیأت دولت گفت: تشت رسوایی آمریکا از بام افتاد؛ چرا که حادثه سیل ایران، بدترین آزمایش تاریخی برای هیأت حاکمه آمریکا بود.
فیلم/ باید در همه عرصه‌ها قدرت اول منطقه باشیم
سرلشکر صفوی در جشنواره سرباز جوان؛
سرلشکر سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در جشنواره سرباز جوان گفت: در حال حاضر هیچ طرح نظامی ما را تهدید نمی‌کند؛ امروز بیشتر تهاجماتی که بر ما وارد است، از نوع روانی و اقتصادی است و باید جوانان ما در این عرصه‌ها وارد شده و آن‌ها را خنثی کنند.
فیلم/ سخنرانی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم تجدید میثاق با امام راحل
امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم تجدید میثاق کارکنان ارتش جمهوری اسلامی با معمار کبیر انقلاب که صبح امروز در حرم مطهر امام (ره) برگزار شد، با اشاره به پیشینه ارتش در خدمت‌رسانی به نظام اسلامی، اظهار داشت: ارتش بعد از پیروزی انقلاب با بصیرت و ولایت‌مداری همواره جانانه وارد میدان شده و از کیان اسلامی دفاع کرده و در این را شهیدان بسیاری داده است و غائله‌های بزرگی را پیش از دفاع مقدس در مناطق غربی و شرقی کشور خاتمه داده است.
فیلم/ دیدار ظریف و بشار اسد در دمشق
سفر یک روزه وزیر خارجه کشورمان به سوریه؛
محمد جواد ظریف که به سوریه سفر کرده است، پیش از ظهر امروز با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد.
فیلم/ غرش جنگنده‌های نهاجا بر فراز تهران
در آستانه روز ارتش؛
تعدادی از جنگنده‌های نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، صبح امروز و در آستانه روز ارتش از پایگاه یکم شکاری در مهرآباد، رژه تمرینی خود را بر فراز تهران انجام دادند.
صفحه  از ۵۵
پربیننده ها
آخرین اخبار