به روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
چندرسانه ای
کلیپ
فیلم/ سخنان امام (ره) در نوفل‌لوشاتو بعد از فرار شاه
اولین صحبت‌های امام خمینی (ره) را بعد از فرار شاه در مصاحبه با خبرنگاران خارجی مستقر در نوفل‌لوشاتو در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ سخنان رهبر انقلاب مبنی بر «لزوم شناخت نقشه دشمن برای دفاع موثر از انقلاب»
سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب درباره هدف دشمن از دروغگویی و بزرگنمایی مشکلات، در فضای مجازی که فرمودند: «مراقب شلیک توپخانه دشمن باشید» را در این قطعه ویدئویی مشاهده می‌کنید.
فیلم/ سفرهای راهیان نور
گفت‌وگو با راویان و دست‌اندرکاران دوره‌های مختلف راهیان نور در کنار نمایش تصاویری از حضور زائران در کربلای ایران، بخش‌های مختلف «یادگاران» را تشکیل می‌دهد. هدف از ساخت و پخش این مجموعه در نوروز که کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیات جنوب به سر می‌برند، بیان تاثیرات روحی و روانی این حضور و نیز تلاشی است که فعالان فرهنگی برای راه‌اندازی آن‌ها کشیده‌اند.
مستند/ یادگاران
قسمت اول؛
مستند «یادگاران» درباره رزمندگان و فرماندهان دوران دفاع مقدس است که از روستاها به جبهه های نبرد حق علیه باطل گام نهادند و برای دفاع از میهن اسلامی، جانشان را در طبق اخلاص گذاشتند. همان مردمانی که بیشتر از قشر مستضعف جامعه بودند و صاحبان اصلی انقلاب و نظام اسلامی، آن‌ها همانطور که با تلاش فراوان توانسته بودند رژیم شاه را سرنگون کنند، بعد از پیروزی نهضت هم وقتی چشم طمع دشمنان به میهن‌شان را دیدند، به پا خاسته و اسلحه در دست گرفتند تا چشم فتنه را کور کنند.
فیلم/ مسئولیت ما در قبال شهدا
رحیم پور ازغدی از نظریه‌پردازان جمهوری اسلامی ایران و از اعضای حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی در این قطعه ویدئویی در خصوص مسئولیت جامعه در برابر شهیدان و امام راحل (ره) موضوعاتی را مطرح کرد.
فیلم/ سخنان امام خمینی(ره) در مورد خیانت‌های پهلوی در ایران
در این قطعه ویدئویی سخنان امام خمینی(ره) در مورد خیانت‌های پهلوی در ایران را در این بخش مشاهده می‌کنید.
فیلم/ یادبود شهدای حماسه هویزه
در این بخش کلیپی به مناسبت سالروز عملیات نصر در منطقه هویزه در سال 59 و گرامیداشت یاد شهدای این عملیات را مشاهده خواهید کرد.
کلیپ/ نابغه نیروی هوایی ایران
تصاویری از سرلشکر شهید «منصور ستاری» به مناسبت سالروز شهادت وی در این بخش قابل مشاهده است.
نماهنگ/ بال گشوده‌ها
نماهنگ «بال گشوده‌ها» به مناسبت گرامیداشت یاد شهیدان بزرگوار تهیه شده که در این بخش قابل مشاهده است.
فیلم/ نگاهی به نامه تاریخی امام خمینی (ره) به گورباچف
تحلیل و بررسی نامه تاریخی امام خمینی (ره) به گورباچف موضوعی است که در این قطعه ویدئویی به آن پرداخته شده است. با مطالعه پیام تاریخی امام راحل به گورباچف درمی‌یابیم که این نامه، پیامی زنده و جاوید است که نه‌تنها برای گورباچف، بلکه همه سیاست‌مداران شرق و غرب که در جهان مادی غوطه‌ورند، مصداق پیدا می‌کند.
صفحه  از ۲۷
پربیننده ها