به روز شده در: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱
چندرسانه ای
کلیپ
فیلم/ کدام ویژگی پیامبر(ص) را از همه بیشتر دوست داری؟
پرسشی متفاوت از مسلمانان امریکایی؛
در این بخش فیلمی کوتاه که در بین شهروندان آمریکایی گرفته شده را مشاهده می‌کنید. در این فیلم با گرد‌هم آوردن مسلمانانی از نژادها، ملیت‌ها و قومیت‌های مختلف، سوال مشترکی از آنان پرسیده می‌شود که پاسخهای شنیدنی را از طرف آنان در پی‌دارد؛ «سوال این قسمت: کدام ویژگی پیامبر (ص) را از همه بیشتر دوست داری؟»
فیلم/ ناآرامی‌ها در پاریس پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری
شهر پاریس، پایتخت فرانسه پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری و راهیابی «مارین لوپن» به دور دوم انتخابات، شاهد برخی ناآرامی‌ها بود.
فیلم/ «چه تک و تنها چه غریبونه» با نوای حاج محمود کریمی
در این قطعه ویدئویی مدیحه سرایی حاج محمود کریمی درباره شهادت امام کاظم علیه‌السلام در حسینیه ثارالله را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ نظر رهبر انقلاب درباره «جنگ واقعی»
رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن اشاره به اهمیت ارتقای ابعاد علمی و فرهنگی در کشور فرمودند: دروغ محض است که می‌گويند اگر برجام نبود، حتماً جنگ بود! جنگ امروزی القای ترس و نارضایتی در دل مردم است.
فیلم/ گزیده بیانات رهبرانقلاب در مورد رعایت قانون در انتخابات
رهبر انقلاب در خصوص قانونمندی و لزوم رعایت «مُر قانون» در تمام مراحل انتخابات فرمودند: هیچ وقت به مردم نگفتم و نمی گویم این کس را انتخاب کنید و آن کس را انتخاب نکنید. یک جا فقط بنده دخالت می کنم. آنجایی که کسانی بخواهند در مقابل رأی مردم و انتخاب مردم بایستند.
فیلم/ تصاویر کمتردیده شده از رهبرانقلاب با لباس رزم در جبهه
در این قطعه ویدئویی تصاویری کمتر دیده شده از حضور رهبرانقلاب با لباس رزم در جبهه غرب کشور را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ بیانات رهبرانقلاب در دیدار با فرماندهان ارتش
رهبر انقلاب در دیدار با فرماندهان ارتش ضمن اشاره به اهمیت انتخابات فرمودند: همه باید قدر انتخابات را بدانیم چرا که این اتفاق مهم برای کشور ذخیره‌ است و موجب مصونیت در برابر توطئه بیگانگان خواهد شد.
نماهنگ/ فداییان حرم
نماهنگ «فداییان حرم» به یاد مدافعین حرم؛ با اجرای گروه تواشیح ومدیحه سرایی نورالثقلین و شعری از سمانه خلف زاده را مشاهده خواهید کرد.
فیلم/ سخنان رهبر انقلاب درباره درستکارانی که آلوده دنیا شدند
در ویدئوی زیر، روایت رهبر انقلاب از نهج‌البلاغه درباره کسانی‌ که یک روزی درست حرکت می‌کردند؛ اما آلوده دنیا شدند و دل‌هایشان واژگونه شد، را مشاهده می‌کنید.
فیلم/ اولين باری كه رهبرانقلاب شعر
در این قطعه ویدئویی اولين باری كه رهبرانقلاب شعر "علی ای همای رحمت" را شنیدند و ماجرای پیدا کردن دیوان شهریار در نوجوانی در مشهد را مشاهده خواهید کرد.
صفحه  از ۷
پربیننده ها
آخرین اخبار