به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۳
دفاعی و امنیتی
دفاعی
فرمانده کل سپاه گفت: پیروزی یمن نزدیک است و در روزهای اخیر شاهد شکست ائتلاف بزرگ آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها با کشورهای مرتجع منطقه در الحدیده بودیم.
امیر حاتمی در جمع خبرنگاران عنوان کرد؛
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: موتور دیزل ملی در بخش ریلی، جاده‌ای، دریایی، نفت، نیرو و صنایع دفاعی کاربرد فراوانی دارد و وزارت دفاع یکی از بهره‌برداران موتور ملی در حوزه دریایی و زرهی خواهد بود.
با حکم سرلشکر جعفری؛
سرهنگ «علی بنایی» با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان فرمانده لشکر عملیاتی 27 محمد رسول الله (ص) منصوب شد.
توان دفاعی-14/
نارنجک‌انداز «کاوه» دست توانمند نیروهای رزمی در نبرد با دشمن زمینی است و می‌تواند ضمن پشتیبانی از نیروهای زمینی در عملیات‌ها و اقدامات واکنش سریع، نفربرهای زرهی دشمن را هدف قرار دهد.
عقاب آتشین ایرانی؛ از مراقبت مرزی تا عملیات برون مرزی
دفاع پرس گزارش می‌دهد؛
شاهد ایرانی در چند سال اخیر ضمن پروازهای مراقبت مرزی به عنوان یک پهپاد عملیاتی در اختیار جبهه مقاومت قرار گرفته و در عراق و سوریه ماموریت‌های شناسایی و رزمی را با موفقیت به انجام رسانده است.
خط تولید موتور دیزل ملی افتتاح شد
با حضور امیر حاتمی؛
خط تولید موتور دیزل ملی 1300 اسب بخار با حضور وزرای دفاع، صنعت، معدن و تجارت و راه و شهرسازی و معاون علمی رئیس‌جمهور افتتاح شد.
توضیحات سرلشکر فیروزآبادی پیرامون خبر ساختمان لواسان
رییس سابق ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص خبر ساختمان لواسان عنوان کرد: اینجانب از هیچ مرجعی حکمی ولایی، قانونی و یا قضایی برای تخلیه دریافت نکردم. این محل 22 سال به عنوان دفتر فوق سری رییس ستاد کل استفاده می‌شد.
سازش با آمریکا بزرگترین ضرر برای مردم و نظام است
سرلشکر جعفری در جمع خبرنگاران:
فرمانده کل سپاه گفت: سازش با آمریکا به معنای مرگ انقلاب اسلامی و بزرگترین ضرر برای مردم و نظام است.
سرلشکر جعفری: پیروزی یمن نزدیک است/ واکنش فرمانده کل سپاه به نویسندگان نامه مذاکره با آمریکا
همایش اساتید بسیجی در دانشگاه تهران؛
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیروزی یمن نزدیک است و در روزهای اخیر شاهد شکست ائتلاف بزرگ آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها با کشورهای مرتجع منطقه در الحدیده بودیم.
نشان‌های فرمانده نیروی هوایی ارتش
نشان‌های فرماندهان-8/
«ایثار»، «ورزش» و «دکترا» از جمله نشان‌های فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.
صفحه  از ۱۳۹۵
پربیننده ها
آخرین اخبار