به روز شده در: ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۰
دفاعی و امنیتی
دفاعی
سرلشکر باقری وارد دمشق شد
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با استقبال سرلشکر اسامه خضور مدیر اداره سیاسی ارتش سوریه وارد دمشق شد.
سرلشکر باقری به سوریه سفر می‌کند
در راس یک هیات عالی‌رتبه نظامی؛
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در راس یک هیات عالی‌رتبه نظامی به زودی به کشور سوریه سفر خواهد کرد.
حجت الاسلام شیرازی:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی قدس سپاه در واکنش به اظهارات رئیس جمهور آمریکا گفت: عربده‌کشی‌های آمریکایی‌ها هیچ فایده‌ای برایشان ندارد.
سخنان نابخردانه ترامپ تغییری در نام خلیج همیشه فارس ایجاد نمی‌کند
امیر سیاری:
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: رئیس جمهور آمریکا از کلمه نامناسبی در مورد خلیج فارس استفاده کرد که حاکی از کم فهمی و بی دانشی او نسبت به تاریخ است.
سفر امیر سیاری به ایتالیا
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران شب گذشته به منظور شرکت در همایش «قدرت دریایی» وارد ونیز ایتالیا شد و مورد استقبال رسمی قرار گرفت.
توان موشکی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره نیست
آیت‌الله صدیقی در جمع خبرنگاران:
امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه توان موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست، گفت: سلاح ما ناموس، هویت و موجودیت ماست و باید با قدرت آن را حفظ کنیم.
«افکار عمومی» در جنگ‌ها نقش بازدارنده و کنترل کننده دارند
سردار جلالی:
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به حادثه‌ای در کشور چین و جنگ 22 روزه، گفت: امروزه «افکار عمومی» در جنگ‌ها نقش بازدارنده و کنترل کننده دارند.
مجلس، دفاع مقدس و توسعه توان دفاعی
یادداشت/ رضا جهانفر؛
مجلس شورای اسلامی در دوران دفاع مقدس نقش مهمی در تقویت قدرت دفاعی کشور و حمایت از رزمندگان و تقویت ساختار سازمان‌های نظامی و غیرنظامی درگیر جنگ داشت.
علت مشاهده اشیاء نورانی در برخی از نقاط کشور +جزئیات
امیر الهامی مطرح کرد؛
معاون عملیات قرارگاه پدافند هوایی گفت: رویت اشیاء نورانی در آسمان برخی مناطق جنوبی کشور، حاصل سوزش بوستر موشک دومین ماهواره جاسوسی آمریکا بوده است که از فلوریدا پرتاب شده و از سوی دیگر روسیه نیز برای جای‌گذاری کپسول در ماهواره پرتابی ماه قبل، پرتاب همزمانی داشته است.
حداد عادل در پاسخ به سوال خبرنگار دفاع پرس:
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان رئیس جمهور آمریکا مبنی بر تروریست بودن سپاه نشان می‌دهد راه ما در مقابله با تروریسم درست بوده است.
صفحه  از ۱۲۱۱
پربیننده ها