به روز شده در: ۰۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰
دفاعی و امنیتی
دفاعی
رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش خبر داد؛
امیر سرتیپ دوم «گلفام» گفت: ارتش مدیریت هفت یادمان را برعهده دارد که برای استقبال از راهیان نور اقدامات مختلفی را انجام می‌دهد.
‌نمایشگاه‌های راهیان نور ارتش از فراموشی نقش نیروها در دفاع مقدس جلوگیری می‌کند
من انقلابی‌ام-329/ امیر ظریفی یگانه:
فرمانده قرارگاه نیروی زمینی ارتش در جنوب غرب کشور گفت: برپایی نمایشگاه‌های راهیان نور ارتش در استان خوزستان عامل مهمی در عدم فراموش کردن نقش نیروهای زمینی، دریایی، هوایی و پدافند هوایی در دفاع مقدس دارد.
لزوم انتقال آموزه‌های دفاع مقدس توسط پیشکسوتان به نسل جوان نیروهای مسلح
من انقلابی‌ام-323/ ناوسروان علوی تاکید کرد؛
یکی از پیشکسوتان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بر لزوم انتقال آموزه‌های دفاع مقدس به نسل جوان نیروهای مسلح و جوانان کشور تاکید کرد.
راهیان نور باعث نهادینه شدن فرهنگ دفاع مقدس در جوانان شده است
امیر سرتیپ اسماعیلی مطرح کرد:
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ضمن تبریک به مناسبت 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران با اشاره به برگزاری اردوهای زیارتی راهیان نور گفت: یکی از برکات برنامه ارزشی و معنوی راهیان نور نهادینه شدن فرهنگ غنی دفاع مقدس در جوانان است.
«فتح المبین» عملیاتی بی نظیر در تاریخ دفاع مقدس است
من انقلابی‌ام-317/ سرلشکر حسنی سعدی در یادمان فتح المبین:
جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) عملیات فتح المبین را عملیاتی بی نظیر در تاریخ دوران دفاع مقدس دانست.
«هرمز» ایرانی نیشتری که چشم ناوهای آمریکایی را کور می‌کند
هرمز 1 در آزمایش های عملیاتی که تصاویری از آن نیز منتشر شده است توانست کانتینری به طول 6 متر را که راداری بر روی آن نصب شده بود منهدم کند که دقت و عملکرد فوق العاده ای محسوب می‌شود.
امیر حیدری از نمایشگاه تخصصی هوانیروز در راهیان نور بازدید کرد
من انقلابی‌ام-314/
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه بازدید از یگان‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس در خوزستان از نمایشگاه تخصصی هوانیروز در آب تیمور بازدید کرد.
دریادار «سیاری» روز (سه شنبه) در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی هوا - فضا و دریانوری لنکاوی مالزی (لیما 2017) با همتایان خود و هیات‌های عالیرتبه چند کشور آسیایی و اروپایی دیدار و رایزنی کرد.
نمایشگاه و نشست‌های بین‌المللی هوا - فضا و دریانوری لنکاوی مالزی (لیما 2017) عصر (سه شنبه) با حضور حدود 24 کشور از جمله «دریادار سیاری» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با دارا بودن انواع موشک‌های زمین پایه ، قطب بزرگ موشکی منطقه غرب آسیا به حساب می‌آید که می‌تواند در کمتر از چند ساعت چندین پایگاه نظامی آمریکا را به طور کامل ویران کند.
صفحه  از ۱۰۵۴
پربیننده ها