به روز شده در: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
دفاعی و امنیتی
دفاعی
«فلسطین» محور ایجاد وحدت میان جوامع اسلامی است
شریف:
رییس ستاد انتفاضه و قدس مساله فلسطین و مقابله با اسرائیل را محور ایجاد وحدت میان جوامع اسلامی دانست و گفت: با وجود تمامی تهدیدات و مخالفت‌ها، امروز اخبار فلسطین و جبهه مقاومت در سطح افکار عمومی جهان منتشر و تحلیل می‌شود.
توجه به قرآن موجب افزایش روحیه عملیاتی کارکنان می‌شود
امیر اسماعیلی:
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) توجه به قرآن توسط کارکنان نیروهای مسلح را موجب افزایش روحیه و در نتیجه افزایش توان عملیاتی دانست.
حجت الاسلام عدیده در گفت‌وگو با دفاع پرس تشریح کرد؛
معاون روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) به تشریح فعالیت‌های قرآنی این قرارگاه در ماه مبارک رمضان سال جاری پرداخت.
امیر علیپور خبر داد؛
رئیس ستاد مدیریت بحران نزاجا از انجام 68 مورد عملیات امداد و نجات توسط این ستاد در سال گذشته خبر داد و گفت: در طرح زلزله احتمالی تهران نیز ما پیش بینی کرده‌ایم که 13 هزار نیرو، امداد رسانی را انجام دهند.
«شهرهای موشکی» دستاویز آمریکا برای دوشیدن عرب‌های مرتجع
دفاع پرس گزارش می‌دهد؛
اگرچه ایران بارها در خصوص برنامه موشکی شفاف سازی کرده و پیشرفت در حوزه موشکی را مطابق با پروتکل‌های بین المللی و در راستای ارتقای توان بازدارندگی عنوان کرده است، اما همچنان آمریکا و غرب می‌خواهند با تبلیغات سوء جو منفی علیه جمهوری اسلامی ایران ایجاد کنند.
آیین دانش آموختگی خلبانان نیروی هوایی ارتش در اصفهان برگزار شد
با حضور امیر شاه صفی؛
آیین دانش آموختگی خلبانان نیروی هوایی ارتش با حضور فرمانده این نیرو در پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان برگزار شد.
آمادگی همیشگی نیروهای مسلح موجب آرامش مردم می‌شود
امیر پوردستان:
جانشین فرمانده کل ارتش گفت: آمادگی همیشگی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح کشور از مهمترین عوامل تأمین آرامش و امنیت روانی مردم است.
شناسایی زاغه‌ها، آشیانه‌ها و خودروهای دشمن از ارتفاع 11 هزار پایی با پهپاد «مهاجر2»
سرهنگ خاکی در گفت‌وگو با دفاع پرس عنوان کرد؛
فرمانده گروه پهپاد حضرت ولیعصر (عج) نیروی زمینی ارتش گفت:‌ پهپاد «مهاجر 2» با برخورداری از دوربین‌های قوی، قادر است تمام مواضع و محل‌های خودروها، زاغه‌ها و آشیانه‌های دشمن را از ارتفاع 11 هزار پایی کشف و شناسایی کند.
ایجاد 6 سایت عملیاتی و تاکتیکی در جنوب خوزستان برای مقابله با هواگردهای بعثی
گفت‌وگوی مشروح دفاع پرس با سرهنگ «خسرو جهانی»؛
سرهنگ بازنشسته پدافند هوایی با اشاره به عملیات بیت المقدس گفت: در این عملیات و در جنوب استان خوزستان، 6 سایت عملیاتی و تاکتیکی پدافند هوایی برای مقابله با هواگردهای بعثی ایجاد شد.
نمایش به دام انداختن گروهک‌های تکفیری در رزمایش نیروی زمینی ارتش
دفاع پرس گزارش می‌دهد؛
رزمایش «بیت المقدس 29» نشان داد که نیروی زمینی با ترسیم قابلیت‌های نوین متناسب با تهدیدات پیش رو و با ایجاد هماهنگی بین رسته‌ای، توانایی مقابله با تهدیدات مختلف از جمله تهدیدات ناشی از جنگ‌های نیابتی و تهدیدات جنگ ناهمتراز را دارد.
صفحه  از ۱۱۰۳
پربیننده ها