به روز شده در: ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
بین الملل
بین الملل
عربستان گام‌های اولیه برای تحمیل «معامله قرن» را به صورت عملی برداشته است
عضو جبهه مردمی برای آزادی فلسطین:
یکی از اعضای جبهه مردمی برای آزادی فلسطین درباره نقشی که تعدادی از کشور‌های عربی و در مقدمه آن‌ها عربستان در راستای تحمیل طرح موسوم به «معامله قرن» برداشته‌اند، هشدار داد.
رئیس جدید سازمان اطلاعات امنیت آمریکا کیست؟
دفاع پرس گزارش می‌دهد؛
«جینیا هاسپل» اولین زنی که از سوی ترامپ به ریاست سازمان اطلاعات امنیت آمریکا (سیا) منصوب شد. در سوابق وی می‌توان به ریاست بازداشتگاه‌های مظنونین 11 سپتامبر و ابداع شکنجه «بازجویی‌های مضاعف» اشاره کرد.
«فتح الله گولن» مدارس سنگال را به تعطیلی کشاند
دولت سنگال بیش از 12 مدرسه مرتبط با فتح‌الله گولن را تعطیل کرده است، اقدامی که در واقع نشانگر نفوذ فزاینده ترکیه در این کشور غرب آفریقاست.
نخست‌وزیر زندانی اسرائیل رازهای جنگ 33 روزه و فساد مالی نتانیاهو را منتشر می‌کند
نخست‌وزیر سابق رژیم صهیونیستی در کتاب خاطراتش که قرار است به زودی منتشر شود، اسراری را از جنگ لبنان و فساد در ساختار این رژیم فاش کرده است.
دیدار «عبدالله عبدالله» با وزیر دفاع انگلیس
رئیس اجرایی دولت وحدت ملی افغانستان با وزیر دفاع انگلیس در کابل دیدار و گفت‌وگو کرد.
سناتور آمریکایی: تحریم نُجَباء بخشی از استراتژی مقابله با ایران است
عضو تندرو کنگره ایالات متحده آمریکا ضمن قلم‌فرسایی در یک روزنامه صهیونیستی، خواستار برخورد جدّی با متحدان ایران در منطقه شد و نوشت: تحریم نُجَباء اقدامی مناسب در قالب یک استراتژی بزرگتر یعنی مقابله با ایران است.
سربازان ترکیه آماده ورود به شهر عفرین هستند
اردوغان:
رئیس جمهور ترکیه بر این باور است که نظامیان ارتش این کشور که شهر عفرین در شمال غرب سوریه را محاصره کرده‌اند، آماده ورود به این شهر در هر زمانی هستند.
انتخابات ریاست جمهوری روسیه آغاز شد
مردم روسیه برای انتخاب رئیس جمهوری آینده کشورشان امروز در سراسر خاک فدراسیون روسیه و 250 حوزه در سایر کشور‌های جهان، به پای صندوق‌های رای می‌روند.
چراییِ تغییر وزیر امور خارجه آمریکا در دولت ترامپ
دفاع پرس گزارش می‌دهد؛
هفته گذشته ترامپ اظهار داشت که دیگر تیلرسون در کابینه‌اش جایی ندارد و «پامپئو» جایگزین وی شده است؛ این در حالی است که اختلاف نظر پیرامون برجام، دلیل اصلی برکناری تیلرسون بوده است.
تاثیر راهیان نور بر رزمندگان عراقی/ حشد شعبی به تکفیری‌ها و حامیان آن‌ها اجازه جولان نخواهد داد
ما توانستیم ۱۹۲/ ابوحنین در گفت‌وگو با دفاع پرس:
رزمنده حشد شعبی عراق گفت: رزمندگان حشد شعبی در کنار سایر نیرو‌های مسلح در شمال، جنوب، غرب و شرق عراق مستقر هستند و به هیچ وجه به تکفیری‌ها و حامیان آن‌ها اجازه جولان نخواهند داد.
صفحه  از ۱۳۳۳
پربیننده ها
آخرین اخبار