به روز شده در: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
استانها
گلستان
اقتدار نیرو‌های مسلح مانع جنگ بین ایران و آمریکاست
معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی آجا:
امیر سرتیپ دوم «محمد اکرمی‌نیا» گفت: بعضی‌ها برجام را مانع جنگ می‌دانستند، اما این اقتدار و قدرت نیرو‌های مسلح بود که مانع بروز جنگ بین ایران و آمریکا شد.
تصاویر/ دومین گردهمایی رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس در کردکوی
در آستانه برگزاری بیست و دومین یادواره ۲۸ شهید والامقام روستای سرکلاته خراب‌شهر شهرستان کردکوی، دومین گردهمایی رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس، با حضور نسل سوم و چهارم انقلاب، در مسجد حضرت سید الشهدا (ع) این روستا برگزار شد.
تصاویر/ یادواره شهدای روستای الستان شهرستان علی‌آباد کتول
بیست و ششمین یادواره شهدای روستای الستان از توابع شهرستان علی‌آباد کتول، با سخنرانی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان در حسینیه این روستا برگزار شد.
برگزاری همایش نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس در شهرستان‌های گلستان
مدیر کل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان خبر داد؛
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان گفت: امسال برابر ابلاغ ستاد کل نیرو‌های مسلح همزمان با هفته دفاع مقدس، رژه نیرو‌های مسلح در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد و جایگزین آن در شهرستان‌ها برگزاری همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت با دبیری فرمانداران و فرماندهان نواحی در شهرستان‌ها برگزار می‌شود.
فوتوتیتر/ محرم و صفر دانشگاهی برای بصیرت افزایی با تکیه بر درس‌های عاشوراست
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان:
سردار «علی ملک شاهکوهی» گفت: محرم و صفر دانشگاه عظیمی برای روشنگری و بصیرت افزایی با تکیه بر درس‌ها و عبرت‌های عاشورا است.
دانشنامه استانی و تاریخ شفاهی رزمندگان در غنای محتوای موزه دفاع مقدس موثر است
استاندار گلستان:
استاندار گلستان گفت: باید تلاش شود تاریخ شفاهی و نقش استان گلستان در جنگ تحمیلی به خوبی تبیین شود، زیرا دانشنامه استانی و تاریخ شفاهی رزمندگان می‌تواند در غنای محتوای موزه دفاع مقدس موثر باشد.
برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در گرگان
همایش بزرگ شیرخوارگان حسینی همزمان با سراسر کشور در استان گلستان برگزار می‌شود.
برگزاری جلسه آموزش مفاهیم دفاع مقدس در استان گلستان
دومین مرحله آموزش درس آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس برای کارکنان شرکت امور ماهیان خاویاری سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان، برگزار شد.
تصاویر/ مراسم عزاداری محرم در تپه نورالشهدای گرگان
همزمان با ایام محرم، قرائت زیارت عاشورا و عزاداری امام حسین (ع) در جوار مزار هشت شهید گمنام دفاع مقدس تپه نورالشهدای گرگان و با حضور کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح و سخنرانی مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان برگزار شد.
فوتوتیتر/ محرم و صفر دانشگاهی برای بصیرت افزایی با تکیه بر درس‌های عاشوراست
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان:
سردار «علی ملک شاهکوهی» گفت: محرم و صفر دانشگاه عظیمی برای روشنگری و بصیرت افزایی با تکیه بر درس‌ها و عبرت‌های عاشورا است.
صفحه  از ۱۳۱
پربیننده ها