به روز شده در: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۵
استانها
گلستان
داشتن روحیه جهادی در مدیران استانی در جهت ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس ضروری است
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان:
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان گفت: داشتن روحیه جهادی در مدیران استانی نسبت به استمرار و ادامه مساعدت به پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس ضروری است و مشارکت‌های همه مدیران در این خصوص مورد عنایت خداوند متعال و شهدای والامقام واقع خواهد شد.
ما از مرگ نمی‌هراسیم
مناجات‌‌نامه‌ای از شهید «محمدعلی ملک»؛
خدایا می‌دانی چه می‌کشم. پنداری که، چون شمع ذوب می‌شوم. ما از مردن که نمی‌هراسیم، اما می‌ترسیم بعد از ما ایمان را سر ببرند.
گسترش دامنه فعالیت تشکل‌های مردم نهاد در حوزه دفاع مقدس
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان تاکید کرد:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان گفت: هر یک از تشکل‌ها و موسسات علاوه بر برنامه‌هایی که با موضوعات فرهنگی، قرآنی و... دارند؛ سهم خود را در حوزه دفاع مقدس مشخص کنند و دامنه کاری خود را در این حوزه گسترش دهند.
تصاویر/ جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس استان گلستان
عکس: جواد سمیعی
دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان در سال جاری با حضور استاندار گلستان، مدیر‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد.
برگزاری جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار دفاع مقدس استان گلستان
دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان در سال جاری با حضور استاندار گلستان، مدیر‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و پیشکسوتان دفاع مقدس برگزار شد.
تصاویر/ بازدید استاندار گلستان از روند ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان
«هادی حق‌شناس» استاندار گلستان با حضور در تپه نورالشهدای گرگان از روند ساخت مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان بازدید کرد.
ایجاد فرهنگ روایت‌گری دفاع مقدس در مدارس گلستان
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان خبر داد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش گلستان، از ایجاد فرهنگ روایت‌گری دفاع مقدس در مدارس استان خبر داد.‌
تصاویر/ اجتماع بزرگ «دختران انقلاب» در گرگان
به مناسبت هفته عفاف و حجاب، اجتماع بزرگ پنج هزار نفری «دختران انقلاب» با سخنرانی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، در مصلی گرگان برگزار شد.
کارهای پژوهشی ماندگار در حوزه شهدا، آینده و تاریخ کشور را حفظ می‌کند
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان:
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان گفت: برگزاری یادواره شهدا در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام و خاطره این عزیزان کار بسیار شایسته‌ای است، اما چیزی که یاد شهدا را برای آینده و تاریخ کشور حفظ می‌کند، انجام کارهای پژوهشی عمیق و ماندگار در حوزه شهداست.
برگزاری جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای روحانی استان گلستان
جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدای روحانی استان گلستان با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گلستان برگزار شد.
صفحه  از ۱۲۶
پربیننده ها
آخرین اخبار