به روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰
استانها
آذربایجان شرقی
تبعیت محض از ولایت رمز فتح خرمشهر
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی مطرح کرد؛
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی با تشریح دلایل پیروزی رزمندگان در عملیات بیت‌المقدس گفت: ایمان به وعده الهی، انگیزه ولایی، غیرت دینی و ملی، وحدت نیروهای مسلح، تجربه فرماندهان و تبعیت محض از فرمان امام راحل از جمله دلایل این پیروزی تاریخی بوده است.
استاندار آذربایجان شرقی در همایش فاتحان خرمشهر:
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه مردم ایران بر سر پیمان خود با شهدا، امام و رهبری محکم ایستاده‌اند، گفت: قطعاً این روحیه ملت ایران بیش از تجهیزات نظامی، بازدارنده و ضامن قدرت دفاعی کشور است.
تصاویر/ همایش فاتحان خرمشهر در تبریز
همایش فاتحان خرمشهر با حضور مسئولین استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی استان آذربایجان شرقی به همراه تجلیل تعدای از فاتحان خرمشهر در تبریز برگزار شد.
مسابقه دوچرخه سواری گرامی‌داشت فتح خرمشهر در تبریز برگزار می‌شود
ه مناسبت گرامی‌داشت ایام الله حماسی سوم خرداد مصادف با سالروز آزادسازی خرمشهر، مسابقه دوچرخه سواری در تبریز برگزار می‌شود.
تصاویر/ برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در مراغه
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در شهرستان مراغه با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی برگزار شد.
برگزاری همایش فاتحان خرمشهر در تبریز
همزمان با سوم خرداد:
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، همایش فاتحان و مدافعان خرمشهر در تبریز برگزار می شود.
همایش بزرگ کوهروی ویژه بانوان در تبریز برگزار می شود
همزمان با سوم خرداد؛
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، همایش بزرگ کوهروی ویژه بانوان در تبریز برگزار می شود.
تصاویر/ رونمایی از کتاب «شش و سی دقیقه عصر» در تبریز
به مناسبت فرا رسیدن سوم خردادماه مصادف با سالروز آزادسازی خرمشهر، آیین رونمایی از کتاب «شش و سی دقیقه عصر» با موضوعیت خاطرات خلبان آزاده «یوسف سمندریان» در تبریز برگزار شد.
تصاویر/ دیدار فرماندهان نظامی آذربایجان‌شرقی با خانواده شهدای عملیات بیت‌المقدس
به مناسبت سوم خرداد صورت گرفت؛
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی به همراه فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 21 حمزه آذربایجان، سردار جانشین فرماندهی انتظامی استان، جانشین فرمانده سپاه عاشورا و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با خانواده های معظم شهدای عملیات «بیت‌المقدس» در تبریز دیدار و گفتگو کردند.
مسجدی که قلب مقاومت بود
با پیروزی عملیات بیت‌المقدس و آزادی خرمشهر مسجد جامع شهر که روزی قلب مقاومت بود حالا قلب تپنده‌ای بود که شادی و غرور را به سراسر کشور منتقل می‌کرد.
صفحه  از ۳۷
پربیننده ها