به روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
استانها
آذربایجان شرقی
همایش فاتحان خرمشهر در تبریز برگزار می‌شود
روز شنبه هفته آینده همایش فاتحان خرمشهر در راستای تجلیل از رزمندگان عملیات بیت‌المقدس و گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در تبریز برگزار می‌شود.
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی در مصلی امام (ره) تبریز سخنرانی می‌کند
دبیر ستاد گرامیداشت سوم خرداد آذربایجان شرقی فردا در مصلی امام خمینی (ره) تبریز قبل از خطبه‌های نماز جمعه سخنرانی خواهد کرد.
سران مستکبر غرب و شرق می‌گفتند خرمشهر آزاد نمی‌شود
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس آذربایجان شرقی:
«اسغر عباسقلی‌زاده» گفت: سران غرب و شرق می‌گفتند امکان پیروزی ایران در عرصه‌های نبرد باتوجه به امکانات پیشرفته‌ نظامی عراق و نیروی انسانی متعددشان امکان‌پذیر نیست و خرمشهر آزاد نمی‌شود.
برای رهایی از هجمه‌های دشمن باید موانع داخلی را از پیش برداشت/ عده‌ای در خدمت غیرانقلابی‌ها هستند
فرمانده سپاه عاشورا:
«عابدین خرم» گفت: برای آن که دست ما به معابر دیجیتالی برسد تا فکر ملت را از هجمه‌های دشمن آزاد کنیم، موانع داخلی در پیش داریم که بعضا در خدمت غیرانقلابی‌ها هستند.
تصاویر/ عطرافشانی مزار شهدای جنگ تحمیلی و جبهه مقاومت در تبریز
مراسم عطرافشانی و نثار گل به مزار شهدای دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت اسلامی، با حضور فرماندهان نظامی و مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان در تبریز برگزار شد.
تصاویر/ صبحگاه مشترک نیرو‌های مسلح آذربایجان شرقی (۲)
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان آذربایجان‌ شرقی با حضور فرماندهان نظامی و امام جمعه تبریز برگزار شد.
تصاویر/ مراسم تجلیل از رزمندگان و خانواده شهدای عملیات بیت‌المقدس در تبریز
صبح امروز طی مراسمی با حضور فرماندهان نظامی و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از جانبازان، رزمندگان و خانواده شهدای عملیات بیت‌المقدس تجلیل شد.
هویت ملی ایرانی‌ها با ایثارگری‌ها دفاع مقدس گره خورده است
امام جمعه تبریز:
«سید محمدعلی آل‌هاشم» گفت: هویت ملی نسل حاضر با ایثارگری‌های دفاع‌مقدس گره خورده است و باید مسیر نورانی انقلاب اسلامی را با تاکید ویژه‌ای تداوم دهیم.
تصاویر/ صبحگاه مشترک نیروهای مسلح آذربایجان‌ شرقی
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان آذربایجان‌ شرقی با حضور فرماندهان نظامی و امام جمعه تبریز برگزار شد.
تصاویر/ همایش رسانه و مقاومت در تبریز
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر همایش کارکرد رسانه در دفاع مقدس با حضور فرماندهان نظامی، رزمندگان دوران دفاع مقدس و فعالان رسانه در تبریز برگزار شد.
صفحه  از ۲۴۲
پربیننده ها