به روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
استانها
بوشهر
فوتوتیتر/ آمریکا توان جنگیدن با ایران مقتدر را ندارد
سرلشکر باقری مطرح کرد؛
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آمریکا توان جنگیدن با ایران مقتدر را ندارد و به همین دلیل تمامی توانش در جهت مذاکره است.
فوتوتیتر/ بیانیه «گام دوم انقلاب» بیانگر حرکت رو به رشد جامعه اسلامی است
سردار کارگر:
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جمع معاونان بنیاد به تبیین شاخص‌های مدیریت در جامعه اسلامی پرداخت و گفت: بیانیه «گام دوم انقلاب» بیانگر این است که جامعه اسلامی همواره رو به رشد و در حال تکامل است.
معرفی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در بوشهر
امروز در آیینی با حضور مسئولان کشوری و استانی و فرماندهان نظامی و انتظامی در منطقه دوم دریایی ارتش، رئیس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح در بوشهر منصوب شد.
امنیت استان پایدار بوشهر است
استاندار بوشهر عنوان کرد:
«عبدالکریم گراوند» امنیت استان بوشهر را پایدار دانست و گفت: امنیت استان بوشهر با تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی در ابعاد گوناگون پایدار است که خدمات نیروهای مسلح استان بوشهر اعم از ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی قابل تقدیر است.
شناورهای آمریکایی همواره مورد رصد نیروهای مسلح هستند
فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر:
سردار «علی رزمجو» با بیان اینکه استان بوشهر در منطقه مهم و استراتژیک قرار دارد گفت: شناورهای آمریکایی همواره مورد رصد نیروهای مسلح استان بوشهر قرار دارند.
هدف آمریکا تعطیلی برنامه هسته‌ای ایران است
امام جمعه موقت اهرم:
حجت‌الاسلام اصغر صفری گفت: هدف آمریکا تعطیلی برنامه هسته‌ای ایران است که این روزها مذاکره بدون پیش شرط مطرح کردند و یک عملیات فریب بیش نیست.
اندیشه مقاومت، قدرتمندترین سلاح یک ملت است
امام جمعه دلوار:
حجت‎الاسلام «علی زاهددوست» گفت: اندیشه مقاومت، قدرتمندترین سلاح یک ملت است؛ پس طبیعی است که دشمن بخواهد این سلاح را از دست ملت ایران بگیرد.
قدرت پوشالی آمریکا در برابر مردم ایران یارای مقابله ندارد
امام جمعه موقت گناوه:
حجت‎الاسلام «مصطفی آشناگر» گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ثابت کردند که قدرت پوشالی آمریکا در برابر مردم ایران یارای مقابله ندارد.
نپذیرفتن پیام رئیس جمهور آمریکا عزت ایرانیان را دو چندان کرد
امام جمعه بوشهر:
آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری گفت: نپذیرفتن پیام رئیس جمهوری آمریکا از سوی رهبر معظم انقلاب موضوعی اصولی، انقلابی و ستودنی است و عزت ایرانیان را دوچندان کرد.
مذاکره با دشمن به معنای تسلیم در برابر خواسته‌های آنان است
نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری:
آیت الله «سید هاشم حسینی بوشهری» گفت: در این موقعیت حساس مذاکره با دشمن به معنای تسلیم در برابر خواسته‌های آنان به حساب می‌آید.
صفحه  از ۱۸۴
پربیننده ها
آخرین اخبار