به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۳
استانها
خوزستان
بازدید مسئولان خوزستان از یادمان شهدای دهلاویه
استاندار خوزستان به همراه چند تن از مسئولین محلی برای اصلاح و بهبود شرایط یادمان دهلاویه «شهید چمران» از این منطقه بازدید کردند.
برگزاری مراسم رونمایی از ۴ کتاب حوزه دفاع مقدس در خرمشهر
در دوازدهمین گردهمایی فاتحان خرمشهر که در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس خرمشهر برگزار شد از چهار جلد کتاب حوزه دفاع مقدس رونمایی شد.
فاتحان سرافراز خرمشهر تجلیل شدند
دوازدهمین گردهمایی فاتحان خرمشهر با حضور رزمندگان دفاع مقدس، خالقان عملیات ظفرمند بیت المقدس و مسئولان منطقه در مجتمع فرهنگی هنری خرمشهر برگزار شد.
تصاویر/ غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای خرمشهر
همزمان با برنامه‌های شاخص بزرگداشت سوم خرداد مصادف با سالروز آزادسازی خرمشهر، مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای خرمشهر با حضور مسئولان برگزار شد.
کتاب «برایم از بهشت بگو» مجموعه خاطرات رزمندگان خرمشهر منتشر شد
به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد و سالروز فتح خرمشهر از کتاب «برایم از بهشت بگو» رونمایی شد.
آزاد سازی خرمشهر دمیدن روح امید به کالبد ملت ایران بود
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش:
«امیر کاویانی» گفت: آزادسازی خرمشهر فقط یک پیروزی نظامی نبود، بلکه دمیدن روح امید به پیکر ملتی بود که نتیجه توکل برخدا و پیروی از ولایت را در سایه همبستگی یک ملت و تلاش و ایثار لمس کردند.
تصاویر/ صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در مسجد جامع خرمشهر
گردهمایی بزرگ نیروهای مسلح استان خوزستان صبح امروز (پنج‌شنبه) همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، در صحن مسجد جامع این شهر برگزار شد.
امروز نیرو‌های مسلح ما با قرآن مانوس هستند
امیر اسماعیلی:
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با اشاره به اینکه به یاری خداوند نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با قرآن مانوس هستند، گفت: به خاطر انس با قرآن روز به روز در ارتش و قرارگاه پدافند هوایی شاهد پیشرفت‌های بیشتری هستیم.
صادرات فرهنگ دفاع مقدس همچنان ادامه خواهد داشت
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان:
سردار «محمد علی‌پور» گفت: ما تنها خرمشهر را آزاد نکردیم، بلکه دل مردم مظلوم عراق، فلسطین، یمن و بحرین را به دست آوردیم و این صادرات فرهنگ دفاع مقدس همچنان ادامه خواهد داشت.
دولت برای رونق خرمشهر برنامه دارد
استاندار خوزستان:
«غلامرضا شریعتی» گفت: خواهان خرمشهری آباد هستیم تا امید و رونق به این شهر مقاوم برگردد و نقشه‌های شیطانی دشمنان همچون گذشته نقش برآب شوند.
صفحه  از ۱۱۱
پربیننده ها
آخرین اخبار