به روز شده در: ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
عقیم‌سازی کارتن خواب‌ها برداشت ناصحیح رسانه‌ای بود
مولاوردی:
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت که موضوع عقیم‌سازی زنان کارتن خواب برداشت ناصحیح برخی رسانه‌ها از مصاحبه‌ای بوده که در راستای برنامه‌های دولت یازدهم در این زمینه انجام شده بود.
«امیر حیدری» به دو دستور صریح رهبری نسبت به کارکنان این نیرو اشاره کرد.
«امیرعبداللهیان» در دیدار با سفیر مالی در تهران:
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: وجود القاعده و گسترش آن در افغانستان و داعش در عراق و سوریه، محصول مداخلات نظامی اجانب است.
مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس:
«سردار خضرایی» با بیان اینکه ‌نتایج تحقیقات علمی ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در اختیار مسئولان قرارداده خواهد شد گفت: دستگاهها برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت بیش از گذشته وارد میدان شوند.
سخنگو و معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی در مذاکرات جداگانه با رئیس و معاون شرکت روس اتم آخرین وضعیت همکاری‌های دو کشور در این حوزه و همچنین افق آینده را بررسی کرد.
آسوشیتدپرس:
خبرگزاری آسوشیتدپرس با بازتاب سخنان رئیس جمهوری کشورمان گزارش داد: «روحانی» صحبت از مذاکره مجدد در مورد توافق هسته‌ای را با رشته کردن یک پیراهن مقایسه کرد و صحبت‌های «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا علیه «برجام» را بیشتر شعار دانست.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اقدام اخیر دولت بحرین در به شهادت رساندن ۳ جوان شیعه بحرینی گفت: نمی‌توانیم نقش کشورهای عربستان ،امارات و انگلیس را در چنین اقداماتی نادیده گرفت.
سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرد طی روزهای (یکشنبه) تا (چهارشنبه) هفته آینده هوای کشور سرد شده و دما در برخی نقاط کشور به زیر صفر درجه خواهد رسید.
سفیر ایران در مکزیک:
«حسینی» گفت: برجام به عنوان یک سند کلیدی موجب تغییر در آرایش بین المللی و ایجاد تحول در دیدگاه کشورها نسبت به ایران شده است.
خاطرات رئیس دفتر صدام؛
رئیس دفتر «صدام» در خاطرات خود می‌‌گوید: رییس جمهور در اتاق قدم می‌زد و می‌‌گفت که «امشب بصره به دست نیروهای ایران خواهد افتاد.
صفحه  از ۲۴۳۴
پربیننده ها