به روز شده در: ۰۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
عصر چهارشنبه؛
مراســم سـی‌و‌ششمین سالگرد بزرگداشت شهدای هفتم تیر به منظور تجلیل از مقام شامخ و رفیع شهدای والامقام آن فاجعه و بازخوانی و افشای حقوق‌ بشر دروغین آمریکایی و پرده‌برداری از ابعاد جنایت‌های گستردۀ آن، برگزار می‌شود.
این که ائمه جمعه، سلاح به دست می‌گیرند، طبق روایات سنتی دیرینه است؛ چون بر اساس روایات مستحب است امام جمعه هنگام ایراد خطبه بر عصا یا اسلحه تکیه کند.
در دیدار «ظریف» با وزیر دارایی آلمان مطرح شد؛
وزیر امور خارجه کشورمان و وزیر دارایی آلمان راه‌های تقویت همکاری‌های بانکی ایران و آلمان را مورد بررسی قرار دادند.
آیت‌الله کلانتری:
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کوتاه آمدن و انفعال در قضیه «برجام»، دشمن را جری‌تر خواهد کرد گفت: موضع قاطعانه، مدبرانه و در عین‌حال محکم دولت، در این راستا بسیار مهم است.
حمله خمپاره‌ای عناصر تروریستی به مناطق مسکونی «دمشق» به کشته و زخمی شدن ۱۳ نفر از غیرنظامیان سوری منجر شد.
تصمیم روز (دوشنبه) به عنوان یک پیروزی برای «ترامپ» در بزرگ‌ترین جنجال حقوقی دوران ریاست جمهوری وی قلمداد می‌شود.
«جوک» جدید عربستان در مورد ایران
سیناریویی بسیار ضعیف و سوخته که ده‌ها سال است منسوخ شده است. چند ماه پیش هم عربستان ادعا کرد یمنی‌ها تلاش داشتند با موشک‌های ایرانی مکه و مدینه را هدف قرار دهند.
رییس پلیس راه شرق استان تهران:
رییس پلیس راه شرق استان تهران از کاهش بار‌ترافیکی و ادامه ترافیک نیمه‌سنگین هراز و فیروزکوه خبر داد.
کورکر:
سناتور جمهوری‌خواه آمریکا اعلام کرد که تا حل منازعه مربوط به قطر، مانع فروش تسلیحات آمریکایی به کشورهای خلیج فارس خواهد شد.
شهید «عبدالصالح زارع» یکی دیگر از شهدای مدافع حرم است که زندگی دنیایی خود را با عشق حسین فاطمه گره‌زده بود، و در اثبات عشق خویش، با نثار جان خویشتن و گذشتن از عزیزانش معنی ایثار و شهادت را، چه نیکو به ما فهماند.
صفحه  از ۳۰۵۶
پربیننده ها