به روز شده در: ۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
زنان ایرانی همواره در تاریخ حجاب داشته‌اند/ آثار سینما و تلویزیون باید الگوی خوبی برای جامعه باشد
معصومی:
بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» گفت: به اعتقاد من نیاز امروز جامعه این است که آثار تصویری ما تبدیل به الگوی جامعه شوند تا نسل نوجوان و جوان بتوانند از آثار، بازیگران و هنرمندان ایرانی خودمان در داخل کشور الگو بردارند.
مسؤول روابط عمومی قرارگاه قدس جنوب شرق گفت: عاملان شهادت دو بسیجی اهل سنت در منطقه کورین زاهدان در کمتر از 48 ساعت دستگیر شدند.
کتاب «فاشیسم؛ یک اخطار» منتشر شد
اخطار «آلبرایت» به جهان در دوران «ترامپ»؛
کتاب «فاشیسم؛ یک اخطار» که به قلم «مادلین آلبرایت» اولین وزیر امور خارجه زن ایالات متحده آمریکا نوشته شده است به بررسی فاشیسم در قرن بیستم و جایگاه آن در جهان امروز می‌پردازد.
روایت محمدعلی بهمنی از غزلش برای امام رضا (ع)
به مناسبت دهه کرامت عنوان شد؛
محمدعلی بهمنی گفت: همین که افتخار دارم درباره حضرت امام رضا (ع) صحبت کنم و یا یک شعر بسرایم، شوق بزرگی برای من است.
سفرای ایران از فرصت‌های بین‌المللی هوشمندانه استفاده کنند
مسجدجامعی:
سفیر اسبق ایران در مراکش گفت: فرصت‌های زیادی در عرصه بین‌المللی ایجاد می‌شود که می‌توان با هوشمندی لازم از آنها در جهت تامین منافع اقتصادی کشور استفاده کرد.
پروژه‌ام لبنان شدن ایران نیست؛ اما که می‌گوید ایران، لبنان نیست؟
زائری:
محمدرضا زائری با طرح این سوال که چه کسی گفته تجربه فرهنگی و زیستی ایران و لبنان 2 تجربه کاملا متفاوت است، بر ضرورت استفاده از تجربیات زیستی و فرهنگی 2 کشور ایران و لبنان تاکید دارد.
حجاب داشتن یا نداشتن، امری اختیاری نیست که کسی در مورد آن تصمیم بگیرد
محسنی:
یک استاد حوزه و دانشگاه و کارشناس مذهبی گفت: این مطلب که گفته می‌شود هر کسی مایل است پوشش داشته باشد و هر کسی که نمی‌خواهد پوشش نداشته باشد، بدین معنی است که اصلاً حکومت دینی و اسلامی نباشد، بلکه حکومت سکولار باشد.
دودلی هندی‌ها برای همراهی با آمریکا یا همکاری با ایران
بلومبرگ خبر داد؛
فشارهای آمریکا علیه صادرات نفت ایران از یک سو و مخالفت رقبای دولت هند درباره همراهی با آمریکا از سوی دیگر، دولت هند را در وضعیت سرگردانی و بلاتکلیفی نسبت به تحریم‌های ایران قرار داده است.
عربستان نتوانست افزایش تولید نفت خود را در بازار بفروشد
بلومبرگ:
دولت عربستان، تحت فشار رئیس جمهوری آمریکا تولید نفت خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده است، اما اکنون ریاض به این نکته پی برده که بازارهای جهانی احتمالا هنوز به این میزان افزایش عرضه احتیاج ندارند.
هیئت بازرگانی چای سریلانکا به بانک مرکزی این کشور پیشنهاد کرده که شرکت سیلون پترولیوم این کشور بدهی نفتی ۲۵۰ میلیون دلاری خود به ایران را از طریق صادرات چای به این کشور پرداخت کند.
صفحه  از ۴۱۶۶
پربیننده ها