به روز شده در: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
گروه‌های جهادی واکنش سریع در همه شهر‌ها تشکیل می‌شود
سرهنگ محمد زهرایی:
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در هر شهرستان اعلام شده است هر قشری گروه جهادی واکنش سریعش را اعلام کند.
دیدار سالیانه شاعران با رهبر انقلاب چه تأثیری بر شعر امروز گذاشته است؟
جلسات نیمه رمضان شاعران با رهبر معظم انقلاب را می‌توان از چند وجه مورد بررسی قرار داد؛ از محفلی برای معرفی شاعران جوان و روشنی چراغ شعر فارسی گرفته تا تشکیل حلقه جدید ادبی در کشورهای اسلامی.
عکس یادگاری در دوران دفاع مقدس
تصویری جالب از حضور رزمندگان در منطقه عملیاتی والفجر هشت انتشار یافت.
پورشه قاتل سرریز اشرافیت از مدیریت به کف خیابان
جلوی‌اشرافی‌گری باید گرفته بشود؛ اشرافی‌گری بلای کشور است. وقتی‌اشرافی‌گری در قلّه‌های جامعه به‌وجود آمد، سرریز خواهد شد به بدنه؛ وقتی‌اشرافی‌گری فرهنگ شد، می‌شود این جلوی‌اشرافی‌گری باید گرفته بشود. رفتار مسئولین، گفتار مسئولین، تعالیمی که می‌دهند، باید ضدّ این جهت‌اشرافی‌گری باشد؛ کمااینکه اسلام این‌جوری است.
چگونه ترامپ بحران‌های جهانی را مدیریت می‌کند؟
پس از گذشت یک سال نه تنها ترامپ نتوانسته گره از کار این دو رویداد مهم باز کند، بلکه در حال رو به رو شدن با موانع اساسی در سیاست‌های خارجی در رابطه با بحران‌های امنیتی با سه کشور کره شمالی، ونزوئلا، ایران و جنگ تجاری با چین است که هر یک به نحوی رهبری او را به چالش می‌کشند و آزمون فوق العاده‌ای برای سنجش توانایی کاخ سفید در مدیریت بحران‌های چند گانه خلق می‌کنند.
چرا ترامپ از سناریوی جنگ‌طلبان علیه ایران عقب‌نشینی کرد؟
بر اساس این رویکرد باید بین سیاست اعلامی و اعمالی کاخ سفید تمایز قائل شد. در واقع تقسیم کاری آگاهانه در دولت ترامپ بر مبنای سناریوی پلیس خوب و پلیس بد شکل گرفته است. در حالی که بولتون و پمپئو از حمله نظامی می‌گویند، اما ترامپ به مذاکره، مصالحه و برقراری ارتباط تلفنی تاکید دارد.
ایران چگونه دست ترامپ را خواند
زمانی که دونالد ترامپ و کیم جونگ اون در اولین ملاقات خود در جزیره سنتوزای سنگاپور مقابل دوربین‌‌های رسانه‌ها قرار گرفته بزودی رنگ و روی رویا به خود گرفت.
آمریکا تمایلی به جنگ با ایران ندارد
استفان لندمن:
نویسنده و تحلیل‌گر آمریکایی گفت که هرچند ترامپ به طور غیرمنطقی با جمهوری اسلامی ایران دشمنی دارد، ولی تمایلی به جنگ با ایران هم ندارد.
فیلم/ ضیافت نیمه رمضان
مستند ضیافت نیمه رمضان با محوریت ماه مبارک رمضان انتشار یافت.
عکس/ خواندن قرآن در سنگر
عکسی از یک رزمنده دوران دفاع مقدس در حال خواندن قرآن منتشر شد.
صفحه  از ۴۵۵۷
پربیننده ها
آخرین اخبار