به روز شده در: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
دولت باید بعد از تعلیق برجام با اروپایی‌ها مذاکره می‌کرد
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با تأکید بر اینکه دولت باید بعد از تعلیق برجام با اروپایی‌ها مذاکره می‌کرد، گفت: موضع‌گیری خسارت‌بار رئیس‌جمهور پیش از خروج آمریکا از برجام جزو اختیاراتش نبود و از منظر ذلت در جهان تلقی شد.
هیچ انسان عاقلی به غربی‌ها اعتماد ندارد
اکرمی:
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: اگر ما از ظرفیت‌های خودمان استفاده کنیم، خود اروپایی‌ها ناگزیر می‌شوند از موضع عزت، حکمت و مصلحت با ما برخورد کنند.
«امپراطور جهنم»؛ روایتی ترحم‌آمیز از داعش
داستان فیلم سینمایی «امپراطور جهنم»‌ سبب تقلیل امر اجتماعی به امر فردی در فیلم شده و در پیوند با برجسته‌سازی توطئه سیاسی، در مخاطب، نوعی احساس ترحم نسبت به شخصیت اصلی داستان که جنایتکاری حرفه‌ای است ایجاد می‌کند.
چرا آمریکا در مسئله حقوق بشر متهم است نه مدعی؟
یادداشت/ علی محقق
نگاهی به کارنامه آمریکا در مسائل مربوط به حقوق بشر از 250 سال گذشته به جلو، نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها در پرونده حقوق بشری نه به عنوان مدعی که بایستی در جایگاه متهم نشسته و به افکار عمومی خود و جهان در این خصوص پاسخ دهند.
آیا حق تحفظ از حقوق ایران محافظت خواهد کرد؟
یادداشت/ کسرا آصفی
بر اساس کنوانسیون تی اف، تروریسم به گونه‌ای تعریف شده است که شامل اقدامات ضد اشغال‌گری، ضد استعماری و فعالیت‌های گروه‌های مقاومت همچون حزب‌الله لبنان و گروه‌های جهادی فلسطینی نیز می‌شود و ایران در زمینه تعریف تروریسم، نمی‌تواند حق تحفظی قائل شود.
دژی که قرار بود ایرانی‌ها خوابِ تصرفش را هم نبینند
مطالعه سند ذیل نشان می‌دهد که چرا صدام حسین گفت اگر ایرانی‌ها بتوانند خرمشهر را بازپس بگیرند، کلید بصره را به آن‌ها تقدیم خواهم کرد.
ده‌ها شخصیت غربی آماده‌اند در دادگاه «11 سپتامبر» به نفع ایران شهادت دهند
به همراه اسامی؛
ده‌ها نفر از فعالان سیاسی، وکلا و اساتید دانشگاه در آمریکا برای شهادت به نفع ایران در دادگاه نیویورک که با ادعای دخالت ایران در حادثه 11 سپتامبر، تهران را به پرداخت غرامت به خانواده‌های قربانیان این حادثه محکوم کرده، اعلام آمادگی کرده‌اند.
گزارش ان. بی. سی از نفوذ منافقین در کاخ سفید
شبکه ان. بی. سی با اشاره به حضور افرادی چون «جان بولتون» و «رودی جولیانی» در دولت آمریکا، ارتباط دولت ترامپ با گروهک منافقین را قماری خطرناک توصیف کرده است.
نامه آقا روح‌الله به پاپ در حمایت از فلسطین/ مهم‌ترین مأموریت آقای خمینی چه بود؟
انتخابی دیگر از کتاب «الف‌لام‌خمینی»
مهم‌ترین مأموریتی که آقای خمینی به نمایندگی از طرف مرجع شیعیان جهان انجام داد، رفتن به کاخ شاه و دیدار با محمدرضاشاه پهلوی بود.
نژادپرستی؛ چالش بی‌پایان سیاه‌پوستان، ۱.۵ قرن پس از «جنگ‌های انفصال» آمریکا
در حالی که بیش از ۱۶۰ سال از «جنگ‌های انفصال» آمریکا می‌گذرد، همچنان همان تفکر نژادپرستانه بر سیستم اجرایی آمریکا حاکم است.
صفحه  از ۴۰۷۰
پربیننده ها
آخرین اخبار