به روز شده در: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
آمادگی عراقی‌ها برای استقبال از زائران اربعین با شعار «الحسین یجمعنا» + فیلم
با نزدیک شدن به ایام اربعین حسینی، مردم عراق آماده پذیرایی از زائران سیدالشهداء (ع) به ویژه از ایران اسلامی هستند.
یک روز قبل از شروع جنگ چه اتفاقی افتاد؟
عراق به کشتی تجارتی ایران در خور موسی حمله می‌کند. این ششصدوششمین و آخرین حمله آن‌ها به مواضع ایران پیش از شروع رسمی جنگ است. حوالی ظهر روز بعد، ۳۱ شهرویور سال ۱۳۵۹، ۱۰ فرودگاه و پایگاه هوایی ایران مورد حمله جنگنده‌های عراقی قرار می‌گیرد. اخبار از شروع رسمی جنگ ایران و عراق خبر می‌دهند
حاشیه‌های تشییع شهیدی که بعد از ۳۶ سال به خانه برگشت
صبح، خواب شیرین دست از سر چشم آدم برنمی‌دارد. همسایگان خیابان حسام‌الدین، اما کوچه‌ها را آب‌وجارو زده‌اند. گلدان‌ها را توی کوچه چیده‌اند. اسفند دود می‌کنند، گلاب می‌پاشند و صلوات می‌فرستند. یادشان هست که «فخری خانم» چه آرزو‌هایی برای آمدن «محسن» داشت. حالا بعد از ۳۶ سال. مادر نیست و پسر برگشته.
ضرورت آشنا کردن نوجوانان با موضوعات عفت و حجاب/ چرا روسری و مانتو حجاب کامل محسوب نمی‌شود؟
استاد حوزه و دانشگاه تأکید کرد؛
«مریم عبدالباقی» گفت: هر چیزی دارای ارزش و مقام باشد، در ستر و پوشش مخفی می‌شود. چادر نیز به‌منزله ستر و پوشش زنان، به آن‌ها ارزش و اعتبار داده و آن‌ها از تعرضات و آسیب‌ها در امان نگه می‌دارد.
رژه هوایی جنگنده‌های ارتش و سپاه نوعی قدرت‌نمایی است
امیر نصیرزاده:
فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به برگزاری رژه هوایی جنگنده ها در ۳۱شهریور سال جاری گفت: رژه هوایی نوعی قدرت نمایی و حاصل آموزش های با کیفیت و طرح ریزی های عملیاتی بسیار قوی است.
ایران موفق‌ترین کشور در مبارزه با دزدان دریایی است
فرمانده تکاوران دریایی نیروی دریایی ارتش:
امیر دریادار مرتضی درخوران با تاکید بر این که ایران موفق‌ترین کشور در مبارزه با دزدان دریایی است، گفت: امروز ما به بسیاری از کشورها در بحث تامین امنیت کشتی‌هایشان کمک می‌کنیم و توانسته‌ایم کشتی‌های به سرقت رفته کشورمان را بدون باج دادن پس بگیریم.
دیدار موکب‌داران عراقی با رهبر معظم انقلاب اسلامی به روایت مدیر شبکه النعیم عراق
مدیر شبکه النعیم عراق با موثر خواندن صحبت‌های حضرت امام خامنه‌ای در دیدار موکب‌داران عراقی گفت: آثار تکریم رهبر معظم انقلاب اسلامی از موکب‌داران را در اربعین مشاهده خواهیم کرد.
زیر بار بیعت با «صدام» نرفتیم
شیخ «کریم سلیمانی»:
می‌خواستند با «صدام» بیعت کنیم. فکر می‌کردند قرار است خوزستان را از ایران جدا کنند و می‌خواستند ما از آن‌ها پناهندگی بگیریم و شهروند عراقی شویم. لابد بعد که خوزستان را مستقل یا به عراق ملحق کردند، ما می‌شدیم عرب‌های عراقی ساکن آن‌جا! اما زیر بار نرفتیم.
این حسینیه، ۱۲ مجلس عروسی به خود دیده‌است
ماجرا‌های حسینیه بیت‌الزهرا (س) با پایان دهه اول محرم، تازه شروع می‌شود. اینجا چیز‌هایی می‌شنوید که کمتر انتظارش را دارید؛ از مجلس عروسی و مهمانی شاد برای بچه‌های معلول ذهنی تا ماجرای قبر ۱۵۰ ساله و آبسردکن اهدایی مهندس ارمنی. با داستان حسینیه اسرارآمیز همراه شوید.
شاعری که در ۴ سالگی شعر گفت/ ارادت قلبی شهریار به اهل بیت (ع)‏
نگاهی گذرا به زندگی استاد شهریار؛
استاد شهریار، شاعری که در طول زندگی خود نه‌تنها قله‌های شعر و ادبیات را فتح کرد؛ بلکه ‏توانست به اوج ادب، اخلاق و ایمان هم برسد.‏
صفحه  از ۴۶۲۱
پربیننده ها