به روز شده در: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
سایر رسانه ها
سایر رسانه ها
پدر شهید احمدی روشن: جلوی هنجارشکنی‌ها و بی‌حجابی‌ها گرفته شود
«رحیم احمدی روشن» با اشاره به مجاهدت‌های دانشمندان شهید گفت: مصطفی خالصانه و تنها برای خدا جهاد کرد و خداوند میفرماید مزد جهاد شهادت است و مصطفی باید شهید می‌شد و نه تنها مصطفی، تک تک این دانشمندانی که ترور شدند، در راه خدا باید شهید می‌شدند.
شهید حزب‌الله لبنان: هیچ لذتی را برتر از مبارزه با دشمن صهیونیستی نمی‌بینم
شهید عاکف حسین الموسوی در وصیت‌نامه خود نوشته است: من هیچ لذتی را برتر از مبارزه با دشمن صهیونیستی که دشمن خدا و بشریتند، نمی‌بینم و خیالم راحت نخواهد شد مگر با انجام تکلیفم و جنگیدن با آنان و شکست دادنشان.
حمایت آمریکا از قاچاق سوخت کثیف‌ترین نوع مواجهه با ایران است
نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس:
«کارن خانلری» گفت: ما در برابر کسانی که بخواهند امنیت منطقه را به هم بزنند محکم می‌ایستیم و هویت و منافع ملی ما هم ایجاب می‌کند که در برابر حمایت آمریکا از قاچاق سوخت در منطقه ایستادگی کنیم.
پدرم ورزشکاری بود که در جبهه عارف شد
فرزند شهید «رمضانعلی ایراندوست» از راهی می‌گوید که پدرش تا شهادت پیمود؛
شهید رمضانعلی ایراندوست در ۱۰ اسفند ماه ۱۳۶۰ در روند اجرای عملیات فتح‌المبین به شهادت رسید. آمبولانس این شهید هنگام حمل مجروحان در خط مقدم مورد اصابت خمپاره قرار گرفت و پیکر مطهرش متلاشی شد.
کتاب «حدیث زندگی» وارد بازار می‌شود
مدیر نشر «جمال» خبر داد؛
حجت‌الاسلام «علیرضا سبحانی‌نسب» با بیان این‌که کتاب «حدیث زندگی» مجموعه‌ای شامل 200 حدیث است که نویسنده این کتاب، برای هریک از احادیث داستانی نقل کرده است تا مفهوم هر حدیث بهتر به مخاطب منتقل شود، گفت: این اثر تا ماه آینده روانه بازار کتاب خواهد شد.
قسم‌نامه شهید «رئیسعلی دلواری» برای مبارزه با بریتانیا+ عکس
در قسمتی از سوگندنامه شهید «رئیسعلی دلواری» رهبر قیام جنوب علیه نیرو‌های انگلیسی نوشته شده است: سوگند یاد می‌کنم که تا آخرین قطره خون من بر زمین نریخته، دست از جنگ و ستیز با انگلیسی‌ها نکشم.
«حجاب» دژ محکمی برای بانوان است/ ضرورت روشنگری فلسفه حجاب برای جوانان
مادر شهید «محمدحسین حدادیان»:
«فاطمه تاجیک» پیرامون اهمیت و ضرورت مقوله حجاب، گفت: حجاب نه تنها محدودیت نیست،‌ بلکه دژ محکمی برای بانوان در برابر آفات است.
روایتی از دیدار طنزپردازان با رهبر انقلاب اسلامی/ شاعران از دشمنی ۲۰۰ ساله انگلیس بگویند
«عباس احمدی» به دیدار شاعران طنزپرداز با امام خامنه‌ای اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار به هجونویسی ضد دشمنان انقلاب تاکید کرده و فرمودند که دشمنی ۲۰۰ ساله انگلیسی‌ها با ایران فرصتی را فراهم کرده و شاعران باید به این عرصه ورود کنند.
دوره آموزشی «فناوری یادواره‌های شهدا در تراز انقلاب اسلامی» برگزار می‌شود
در راستای تقویت محتوایی یادواره‌های شهدا؛
دبیر ستاد یادواره‌های شهدای شبکه ملی وارثون گفت: در راستای تبیین استانداردهای تراز انقلاب اسلامی در یادواره‌های شهدا، این ستاد اقدام به برگزاری دوره آموزشی «فناوری یادواره‌های شهدا در تراز انقلاب اسلامی» برای دبیران و مدیران برتر ستاد برگزاری یادواره‌های شهدای استان‌ها خواهد کرد.
اروپایی‌ها فقط حرف‌های قشنگ می‌زنند/ حفظ برجام هزینه دارد
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
«علاءالدین بروجردی» گفت: اروپایی‌ها فقط نمایش بازی می‌کنند و حرف‌های قشنگ می‌زنند در حالی که حرف بدون عمل برای ما قابل قبول نیست.
صفحه  از ۴۵۹۲
پربیننده ها
آخرین اخبار