به روز شده در: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
امیر نعمتی:
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: کارشناسان نطامی دنیا دریافته‌اند که نیروی انسانی نقش اساسی و موثری در جنگ‌های آینده خواهد داشت.
کد خبر: ۲۵۶۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳ - 06September 2017
نیروی انسانی نقش موثری در جنگ‌های آینده دارد
به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در اختتامیه پانزدهمین همایش ممتازین نیروی زمینی ارتش که امروز در مشهد برگزار شد، اظهار داشت: کارشناسان نظامی دنیا در دو دهه گذشته تصور می‌کردند با تولید تجهیزات پیشرفته نقش نیروی انسانی در جنگ‌ها کم رنگ خواهد شد، اما امروز دریافته‌اند که نیروی انسانی نقش اساسی و موثری در جنگ‌های آینده خواهد داشت، زیرا اگر افراد با ایمان و متخصص از سلاح‌های پیشرفته استفاده کنند قطعا کارآیی بهتری خواهد داشت.

امیر نعمتی افزود: تا نیروی انسانی کارآمد و متخصص در نیروی زمینی وجود دارد تمامی مأموریت‌ها با موفقیت به پایان خواهد رسید.

وی گفت: ارتش فعالیت‌، تلاش‌، موفقیت‌ و در صحنه بودن‌های خود را مدیون کارکنان متعهد، متخصص و با ایمان خود می‌داند.

امیر نعمتی خاطرنشان کرد: البته در این بین نقش خانواده کارکنان ارتش در پیشرفت و موفقیت همه طرح‌ها نقش بی‌بدیلی است و اگر کارکنان ما موفق هستند به خاطر وجود همسرانی است که همیشه یار و یاور بوده‌اند.

جانشین فرمانده نزاجا تصریح کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا ماموریت حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور را به عهده دارد و به هرگونه جسارتی را در کوتاه‌ترین زمان پاسخ خواهد داد.

در این همایش از 350 نفر از کارکنان ممتاز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تجلیل شد.

انتهای پیام/ 211

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها