به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۰
سردار مقیمی:
رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه رضایت‌مندی مردم از پلیس بسیار با اهمیت است، گفت: پلیس باید در تمامی حوزه‌ها فعال و پرانرژی ظاهر شود، تا بتواند مطالبات مردم را به خوبی پاسخ دهد.
کد خبر: ۲۵۷۱۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱ - 14September 2017
پلیس فعال و پرانرژی پاسخگوی مطالبات مردمی است
به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «محمدرضا مقیمی» صبح امروز در جلسه جمع‌بندی نظارت تخصصی که در همدان برگزار شد، با تقدیر و تشکر از فرمانده و کارکنان پلیس استان همدان گفت: بحمدالله شاهد رشد و ترقی بسیار خوبی در نیروی انتظامی استان همدان هستیم.

سردار مقیمی افزود: پلیس استان همدان قوی و مسئولیت‌پذیر است و طی بازدیدی که از بخش‌های مختلف داشتیم، تمامی رده‌ها پاسخگوی امور بودند.

وی با بیان اینکه همکاران ما در پلیس همدان اهل تعامل، تفاهم و یادگیری هستند، گفت: خوشبختانه با بررسی‌های صورت گرفته، رضایت‌مندی مردم از پلیس این استان نیز مطلوب است.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: آنچه که مشخص است حرکت رو به جلوی پلیس همدان می‌باشد؛ چرا که تغییرات و تحولات خوبی را در این استان شاهد هستیم. قطعا این توفیقات به خاطر تلاش‌های مسئولان و کارکنان پر تلاش این استان ولایت‌مدار است.

وی بیان داشت: پلیس استان همدان در حوزه‌های عملیاتی نیز بسیار پرتلاش ظاهر شده، ارتقای خوبی داشته و در راستای علمی شدن نیز اقدامات خوبی انجام داده است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در پایان با اشاره به اینکه رضایت‌مندی مردم از پلیس بسیار با اهمیت است، گفت: پلیس باید در تمامی حوزه‌ها فعال و پرانرژی ظاهر شود، تا بتواند مطالبات مردم را به خوبی پاسخ دهد.

در ادامه این جلسه نیز سردار «کامرانی صالح» فرمانده انتظامی استان همدان در سخنانی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های بازرسان اعزامی به استان همدان گفت: ما در این بازدید‌ها نواقص را می‌پذیریم و برای رفع آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه این ارزیابی‌ها بسیار سودمند است، گفت: رده‌های متناظر در ناجا باید به پلیس استان همدان کمک کنند تا در رفع نواقصی که وجود دارد، به ویژه پیرامون تجهیز برخی از یگان‌ها، اقدامات مساعد صورت گیرد.

انتهای پیام/ 241
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار