به روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
جانشین سازمان بسیج گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرمودند تا 25 سال آینده اسرائیل وجود نخواهد داشت قول می‌دهیم رژیم صهیونیستی را نابود کنیم.
کد خبر: ۲۹۴۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۶ - 02June 2018

سردار سپهر: قول می‌دهیم اسرائیل را نابود‌ کنیمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار محمد حسین سپهر جانشین سازمان بسیج در همایش تقدیر از ورزشکارانی که حاضر نشدند مقابل نمایندگان رژیم صهیونیستی مسابقه دهند اظهار داشت: این همایش برای تقدیر از کسانیکه است که غرور ملی آنها اجازه نداد که با نمایندگان رژیم صهیو‌نیستی مسابقه دهند.

وی افزود: اینان همان رزمندگان مدافع حرم هستند که در عرصه فرهنگی و‌ وزرشی مصداق مجاهدان دینی و انقلابی هستند و حاضر نشدند هویت دشمن را به رسمیت بشناسند.سردار سپهر تصریح کرد: اسرائیل در طول 70 سال گذشته حدو د یک میلیون نفر از مردم فلسطین را زندانی کرده است و بسیاری از آنان را به شهادت رسانده است و امروز مورد خشم و نفرت ملتهای جهان است. وقتی عده ای مثل سران وهابی کشورهای منطقه از راه حق خارج میشوند خداوند کسانی  را به جای آنان حاکم می کند که از دشمن نمی ترسند و وقتی از پیامبر در مورد این افراد پرسیده شد فرمودند که اینها از تبار سلمان فارسی هستند.

جانشین سازمان بسیج تاکید کرد: رهبر انقلاب فرمودند که تا 25 سال آینده رژیم صهیونیستی ‌وجود نخواهد داشت به یاری خدا قول می دهیم که اسرائیل را نابود کنیم و آنها خودشان هم یقین دارند که در مسیر نابودی هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها