آرشیو سایر اخبار

فعال شدن ۶ خانه فرهنگی ایران در پاکستان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه سفر به پاکستان از فعال شدن ۶ خانه فرهنگی ایران در این کشور خبر داد و گفت: حوزه فرهنگی در تعاملات ایران و پاکستان نقش محوری و پیشینی دارد و در پاکستان مزیت مطلق حوزه دیپلماسی، فرهنگی است.

اهدا نشان «حاج‌قاسم سلیمانی» به تیم ملی فوتبال ایران بخاطر حمایت از مردم غزه

در آیین اختتامیه برنامه «قهرمان‌ایران»، نشان «حاج‌قاسم سلیمانی» بخاطر حمایت از مردم غزه به تیم ملی فوتبال ایران در بازی‌های آسیایی و قهرمان بازی‌های پاراآسیایی هانگژو و و نشان «شهید‌القدس» به ۲۰۰ شهید غزه و خانواده شهید حسین امان‌الهی از شهدای کنسولگری کشورمان در سوریه اهدا شد.

سازمان اوقاف از دانشمندان ایرانی حمایت می‌کند

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه افزایش بهره وری موقوفات در دستور کار سازمان اوقاف قرار دارد گفت: تنوع در ذات وقف نهفته است، اگر موقوفه درمانی داریم باید سراغ ارزان سازی تجهیزات پزشکی نیز برویم بنابراین در حوزه‌های مختلف سراغ برخی دانشمندان رفتیم و از آن‌ها حمایت می‌کنیم.

بزرگداشت سالروز حادثه ۵ اردیبهشت در رادیو ایران

پنجم اردیبهشت و صحرای طبس یادآور واقعه‌ای سرنوشت‌ساز در سال‌های نخست پیروزی انقلاب اسلامی است که عملیات نظامیان آمریکایی موسوم به «پنجه عقاب» با عاجز ماندن در برابر شن‌های صحرای طبس به شکست مفتضحانه منجر شد.

جوانان باید پشتوانه حمایتی برای ازدواج و فرزندآوری داشته باشند

قائمیان با تاکید براینکه تبعات منفی فرسودگی جمعیت برای جامعه مخرب است، گفت: قانون جوانی جمعیت تسهیل گر برون رفت از این شرایط است چراکه جوانان ایران باید پشتوانه حمایتی هم برای ازدواج و فرزندآوری صحیح داشته باشند.
1 صفحه
پربیننده ها