به روز شده در: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
ساجد
ساجد
دست‌خط/ بسیجی شهید «منصور عباسی‌کیان»
دست‌خط کارگر بسیجی شهید «منصور عباسی‌کیان» قبل از شهادت این رزمنده شجاع را مشاهده می‌کنید.
تقدیرنامه/ بسیجی شهید «منصور عباسی‌کیان»
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوکان (منطقه ۱۱) استان کردستان از بسیجی شهید «منصور عباسی‌کیان» قبل از شهادت این رزمنده شجاع، در جهت پاسداری از این منطقه تقدیر و تشکر کرده است.
تقدیرنامه/ بسیجی شهید «منصور عباسی‌کیان»
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از کارگر بسیجی شهید «منصور عباسی‌کیان» قبل از شهادت این رزمنده شجاع، در جهت انجام فعالیت‌های جهادگرانه تقدیر و تشکر کرده است.
تصاویر/ بسیجی شهید جهانگیر جهازی (۱)
بسیجی شهید «جهانگیر جهازی» تیرماه ۱۳۴۲ در کرج چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۲۳ فروردین ۱۳۶۲ با حضور در لشکر ۲۷ محمد رسوال الله در عملیات والفجر یک شرکت نمود و در منطقه فکه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
تصاویر/ بسیجی شهید رضا جهازی
بسیجی شهید «رضا جهازی» در پنجم تیر ۱۳۴۷ در خانواده‌ای مذهبی در تهران دیده به جهان گشود. این شهید والامقام در تاریخ ۱۵ مهر ۱۳۶۱ عملیات مسلم بن عقیل با رمز یا ابوالفضل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
وصیت‌نامه بسیجی شهید «احمد تبریزی»
بسیجی شهید «احمد تبریزی» در وصیت‌نامه خود آورده است: «پیام من به شما امت مسلمان و شهیدپرور و قهرمان این است که در همه لحظه زندگی خود قرآن و دستورات اسلام و زندگانی ائمه اطهار و شهدا را الگو و سرمشق زندگی خود قرار دهید.»
تصاویر/ بسیجی شهید علی اکبر پوران حاجی
بسیجی شهید «علی اکبر پوران حاجی» در تاریخ یکم بهمن ۱۳۳۳ در تهران چشم به جهان گشود. وی در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۶۲ در منطقه شرهانی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
تصاویر/ راهپیمایی مردم در پیروزی انقلاب اسلامی
تصاویری از راهپیمایی و حماسه مردمی در پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش کشیده شده است.
وصیت‌نامه شهید «علیرضا اسدزاده» (۵)
شهید «علیرضا اسدزاده» در وصیت‌نامه خود آورده است: «روز قبل از تشییع جنازه‌ام زیارت عاشورا را بخوانید و هنگامی که دوستانم بدیدارم می‌آیند حتی المقدور چشمهایم را باز کنید تا همیشه به یاد مرگ باشند.»
وصیت‌نامه شهید «علیرضا اسدزاده» (۴)
شهید «علیرضا اسدزاده» در وصیت‌نامه خود آورده است: «مبادا امام را تنها بگذارید. همیشه در صفوف اول باشید و فریاد جنگ، جنگ تا رفع فتنه در جهان را سر دهید تا دشمن از شما بترسد.»
صفحه  از ۹۴۹۲
پربیننده ها
آخرین اخبار