آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
یادداشت/ زهره علی‌عسگری

فرزندان اندیشۀ امام (ره) در میدان مبارزه با صهیونیسم تا آزادی قدس

اکنون از میان آتش و خون، ققنوسی نورس در مسیر پیروزی بال گشوده و فرزندان اندیشۀ امام (ره) را برای انجام رسالت ایمانی‌شان فرا‌خوانده است. فرزندانی با چند ملیت که هم‌قسم شده‌اند یا با مرگ سرخ بمیرند، یا قدس را برای همیشه از صهیونیسم پاک کنند.
در دیدار رئیس‌جمهور کوبا تاکید شد؛

امام خامنه‌ای: تشکیل ائتلاف جهانی در برابر زورگویی‌های آمریکا و غربی‌ها/ صداقت، ایستادگی و جدیت انقلابی، وجه مشترک دو انقلاب کوبا و ایران است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس‌جمهور کوبا با تاکید بر ضرورت تشکیل ائتلاف جهانی در برابر زورگویی‌های آمریکا و غربی‌ها فرمودند: «صداقت انقلابی»، «ایستادگی انقلابی» و «جدیت انقلابی»، وجه مشترک انقلاب کوبا و انقلاب اسلامی ایران است.
در آیین تجلیل از منتخبین قرآنی ارتش؛

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: فرماندهان نیرو‌های مسلح تفکرات قرآنی دارند

حجت‌الاسلام محمدحسنی با بیان اینکه فرماندهان نیرو‌های مسلح تفکرات قرآنی و معارفی دارند، گفت: فضای نیرو‌های مسلح کشورمان قرآنی است و ما هر لحظه به قرآنی شدن فکر می‌کنیم.
یادداشت/ محمدمسیح جاسبی‌نیا

امام خمینی (ره) چگونه امام شد؟

امام امت کسی بود که محبوب دل‌ها و گمشده انسان‌ها در طول تاریخ را یافت و در فضائل او گم شد؛ امامی که در محضر خدای امت خائف بود؛ پس همه چیز در برابر او خائف و خاضع بود؛ صیادها، چمران‌ها، بهشتی‌ها و باقری‌ها.
یادداشت/ حجت‌الاسلام علی شیرازی

فلسطینی عزیزم!

فلسطینی عزیزم! دوستانت را نظاره کن که چونان امروز من، فریاد می‌زنند: دوستت داریم!
یادداشت/ سید عبدالله هاشمی

آینده‌نگری و امید در مکتب امام خمینی (ره)

امید به آینده یکی از ویژگی‌های مهم در رهبری الهی امام خمینی (ره) است؛ امیدی که منشا آن، نگرش قرآنی و عرفانی ایشان بود. ایمان سرشار و برخاسته از یقین، امام را در میدان مبارزه و قیام برای خدا امیدوار و هوشیار ساخته بود و به دنبال او، یک امت، امیدوار به راه افتاد.
در گفت‌وگو با دفاع‌پرس؛

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: مقاومت؛ تنها راه مقابله با رژیم صهیونیستی/ شهید سلیمانی روحیه جهادی را به کشور‌های مسلمان صادر کرد

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی با بیان اینکه شهید سلیمانی روحیه جهادی و انقلابی را به همه کشور‌های مسلمان صادر کرده است، گفت: تنها راه مقابله با رژیم اشغالگر قدس ایستادگی و مقاومت است.
در دیدار جمعی از بسیجیان سراسر کشور مطرح شد؛

امام خامنه‌ای: منطق بسیج «مقاوم‌سازی حداکثری در مقابل تهدید‌ها و خطرات» است/ طوفان‌الاقصی خاموش‌شدنی نیست/ دیدگاه ما همه‌پرسی در فلسطین است، نه به دریا ریختن صهیونیست‌ها / منطقه به نفع جبهه مقاومت در حال دگرگونی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی منطق بسیج را «مقاوم‌سازی حداکثری در مقابل تهدید‌ها و خطرات» دانستند و با اشاره به اینکه طوفان‌الاقصی خاموش‌شدنی نیست، فرمودند: نظر جمهوری اسلامی به دریا ریختن کسی نیست، بلکه این است که باید دولتی با نظر مردم فلسطین تشکیل شود و درباره این‌گونه افراد نیز همان دولت تصمیم بگیرد.
پربیننده ها
آخرین اخبار