آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
معرفی کتاب؛

«سالی در آینده» رمانی در حال و هوای اربعین

«سالی در آینده» نوشته سبا کوهساری رمانی در حال و هوای پیاده‌روی اربعین است که در ۱۱۰ صفحه توسط سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس روانه بازار نشر شده است.
در نشست شورای علمی بیست‌و‌پنجمین کنگره سراسری شعر دفاع مقدس و مقاومت؛

دبیر علمی بیست‌وپنجمین کنگره ملی شعر دفاع مقدس و مقاومت: ۱۰ هزار و ۱۱۲ شعر به‌ دبیرخانه کنگره شعر دفاع مقدس رسید/ چهره سال شعر دفاع مقدس معرفی می‌شود

حجت‌الاسلام انصاری‌نژاد، با بیان اینکه امسال ۱۰ هزار و ۱۱۲ شعر به‌ دبیرخانه واصل شده است، گفت: طی یک فرایند مشخص چهره سال شعر دفاع مقدس معرفی می‌شود.
معرفی کارگردان‌های سینمای دفاع مقدس به «جمال شورجه» رسید؛

معاون هماهنگ‌کننده بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس: «جمال شورجه» چهره شاخص سینمای تراز انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است

دکتر جعفری از جمال شورجه به عنوان هنرمندی متعهد، انقلابی و چهره شاخص سینمای تراز انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت یاد کرد و گفت: بدون تردید افرادی همچون استاد جمال شورجه از سرمایه‌های گران‌بها و ارزشمند حوزه هنر و سینمای کشور محسوب می‌شوند
با هدف انتخاب نوجوانان فعال حوزه‌های فرهنگی شهر تهران؛

فراخوان دومین جشنواره «نوجوونیم» منتشر شد

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران فراخوان دومین جشنواره «نوجوونیم» را با هدف شناسایی و انتخاب دانش‌آموزان فعال و علاقمند به فعالیت‌های کنشگرانه فرهنگی در شهر تهران منتشر کرد.
در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح شد؛

روایت دیده‌بانان دفاع مقدس در تلویزیون/ «چشمان نجیب» تولید شد+ عکس

قلی‌زاده از تولید مجموعه مستند «چشمان نجیب» خبر داد و گفت: در این مجموعه مستند گوشه‌ای از مجاهدت‌های رزمندگان دیده‌بانی به‌تصویر کشیده شده است که در آینده از تلویزیون پخش خواهد شد.
نویسنده افغانستانی مطرح کرد؛

جایزه جلال آل احمد در کنار نوبل ادبیات قرار می‌گیرد

اشراق گفت: با سرمایه گذاری مناسب با شأن بین‌المللی جایزه ادبی جلال آل احمد و مدیریت هوشمندانه فضای رقابتی در این عرصه، می‌توان به قرار گرفتن جایزه جلال آل احمد در کنار نوبل ادبیات، من بوکر، گوته، پولیتزر، گنکور و... امیدوار بود.
پربیننده ها