به روز شده در: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

گام دوم انقلاب اسلامی با تداوم راه امثال شهید بهشتی (ره) ممکن است

«سعید اوحدی» با تاکید بر اینکه خون شهدای هفتم تیر موجب عزت امروز انقلاب اسلامی شد، گفت: دستیابی به قله‌های موفقیت در گام دوم انقلاب به غیر از طی مسیر شهید بهشتی (ره) و با تأسی از فرهنگ ایثار و شهادت، از هیچ مسیر دیگری ممکن نیست.
گام دوم/ مبلغان «گام دوم انقلاب» تجلیل شدند؛

حریزاوی: شهیدان شاهدان تبلیغ هستند

دبیر همایش سراسری گام دوم تبلیغ در جمع فعالین عرصه تبلیغ گفت: شهیدان، شاهدان تبلیغ هستند و شهادت می‌دهند مردمانی برای تبلیغ دین خدا، خونشان را تقدیم کرده‌اند.
گام دوم/ کارشناس مسائل غرب آسیا:

حضرت امام خامنه‌ای نقشه راه جریان مقاومت در گام دوم را تبیین کردند

«حسین کنعانی‌مقدم» با اشاره به اظهارات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در ارتباط با موضوع فلسطین و فعالیت‌های جریان مقاومت در آینده، گفت: صحبت‌های ایشان نقشه راهی برای جریان مقاومت در گام دوم بود، چنانکه موضوع فلسطین و روز قدس به یک جنبش اجتماعی جهانی تبدیل شود.
گام دوم/ سردار نوری‌نژاد تأکید کرد؛

اهتمام ناجا در نهادینه‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی در اولین جلسه ستاد نهادینه‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: این بیانیه برای نیروی انتظامی یک اولویت بوده و در سال ۹۹ نیز آن را دنبال خواهیم کرد.
گام دوم/ رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم/ «بیانیه گام دوم» راهکار‌ مقابله با دشمنان

حمیدرضا حاجی‌بابایی گفت: ما در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم و در این نبرد، غربی‌ها برای به زانو در آوردن ملت ما به واسطه تشدید فشارهای معیشتی، از هرچه در توان دارند استفاده می‌کنند.
گام دوم/ دریادار سیاری در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

ارتش برای تحقق گام دوم انقلاب به اقتصاد مقاومتی و جهاد علمی توجه ویژه دارد

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: ارتش در راستای رسیدن به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب به اقتصاد مقاومتی، جایگاه جوانان، جهاد علمی و مدیریت جهادی توجه خاصی دارد.
پربیننده ها
آخرین اخبار