به روز شده در: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
گام دوم/ مسئول تحقیقات اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس یزد خبر داد؛

تمدید مهلت ارسال مقالات به دومین همایش «بازنمایی گفتمان انقلاب اسلامی مبتنی بر گام دوم»

«سیدمحسنی» از تمدید مهلت ارسال مقالات به دومین همایش ملی «بازنمایی گفتمان انقلاب اسلامی مبتنی بر گام دوم» تا پایان مرداد سال جاری خبر داد.
گام دوم/ یادداشت/ سید احسان قاضی‌زاده هاشمی

گام دوم انقلاب و تجدید مطلع جدید برای ملت ایران

گام دوم انقلاب اسلامی تجدید مطلعی خطاب به ملت ایران به ویژه جوانان و به مثابه منشوری برای خودسازی جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی خواهد بود و فصل جدید زندگی اجتماعی را برای ملت ایران رقم می‌زند.
نماینده سابق مجلس در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

منویات امام خامنه‌ای راهکار غلبه بر مشکلات و صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی است

محمدابراهیم رضایی با بیان اینکه منویات امام خامنه‌ای موثرترین راهکار غلبه بر مشکلات جاری کشور و صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی است، گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب، رهبری به گونه‌ای برای آینده انقلاب اسلامی تدبیر کرده‌اند که جای سوالی برای مسوولان باقی نمانده است.
یادداشت/ داوود عامری

گام دوم انقلاب اسلامی و ارزش‌های تمدن‌ساز

ظهور انقلاب اسلامی، برآمده از ارزش‌های اصیل اسلامی و تقاضای جامعه ایران از سال‌های دور بود که با طلوع آفتاب فجر در سال ۵۷، در قالب نظام جمهوری اسلامی ایران با رای ملت در ۱۲ فروردین به صورت رسمی و قانونی جامه عمل پوشید.
گام دوم انقلاب/

انفعال دستگاه فرهنگی در مقابل بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، نقشه راه آینده نظام است و باید مرجع سیاست‌گذاری‌های کشور قرار بگیرد اما چنان که انتظار می‌رفت این بیانیه هنوز از چارچوب کاغذها و دستورالعمل‌ها خارج نشده است و آنچه که شاهد آن هستیم با آنچه که باید اتفاق بیفتد فاصله زیادی دارد.
پربیننده ها
آخرین اخبار