به روز شده در: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۴
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
در دیدار شورای سیاست‌گذاری و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح استان خوزستان؛

نماینده ولی‌فقیه در خوزستان: حماسه‌آفرینی ملت ایران در دفاع مقدس باید تبیین شود/ اقتدار امروز را مرهون مجادهت‌های شهدا هستیم

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون مجادهت‌های شهدا دانست و گفت: رشادت‌های ملت ایران و ایثارگری‌های جوانان در دوران دفاع مقدس را باید به جهان و نسل‌های آینده معرفی کنیم.
رئیس جامعه المصطفی العالمیه:

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی منشور حرکت نظام به سوی تمدن جهانی است

حجت‌الاسلام «عباسی» گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی منشور حرکت نظام جمهوری اسلامی به سوی ایجاد تمدن جهانی اسلامی است و اساسا این بیانیه به تبع گفتمان انقلاب اسلامی با یک نگاه بین‌المللی تنظیم شده است.
ما متحدیم/ یادداشت

هفته دفاع مقدس؛ فرصتی مغتنم برای تقویت «وحدت ملی»

دفاع مقدس یکی از جلوه‌های «وحدت ملی» بوده و در مقابل نیز این عامل مهم، یکی از علل اصلی پیروزی ما در دفاع مقدس است؛ این درحالی است که بنا بر تذکر اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی دشمن در تلاش برای هدف قرار دادن این عامل مهم بوده و همچنین در پی احیاء مجدد فتنه سال گذشته است؛ لذا هفته دفاع مقدس فرصتی مغتنم برای تقویت «وحدت ملی» با تکیه بر آموزه‌های دفاع مقدس است.
در نشست تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس مطرح شد؛

سردار کارگر: اجرای ۱ هزار و ۱۸۶ عنوان برنامه و ۵هزار و ۹۰۰ فعالیت در هفته دفاع مقدس/ خانواده شهدا و پیشکسوتان دفاع مقدس با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به اجرای ۱ هزار و ۱۸۶ عنوان برنامه و ۵ هزار و ۹۰۰ فعالیت در هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: مراسم سراسری «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» در محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور پیشکسوتان دفاع مقدس، روز ۲۹ شهریور در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
در جمع دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش؛

مشاور فرمانده معظم کل قوا: ایران با راهبرد مقاومت جبهه استکبار را با شکست روبرو ساخته است

امیر سرتیپ حاتمی با بیان اینکه ایران با راهبرد مقاومت جبهه استکبار را با شکست داده است، گفت: پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی در شرایطی ادامه یافته است که نظام سلطه با انواع دشمنی، توطئه، تحریم، تحمیل جنگ هشت ساله، ایجاد آشوب و ناآرامی، ترور و فشار‌های سیاسی و بین‌المللی قصد نابودی و براندازی نظام اسلامی را داشت.
در نامه‌ای خطاب به دانش‌آموزان مطرح شد؛

امام خامنه‌ای: راه‌پیمایی مقدس اربعین؛ فرصت تأمل و تفکر در هدف و مجاهدت سیدالشهدا است

رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه جمعی از دانش‌آموزان درباره راه‌پیمایی اربعین فرمودند: راه‌پیمایی مقدس اربعین؛ فرصت تأمل و تفکر در هدف و مجاهدت سیدالشهداء علیه‌السلام است.
پربیننده ها
آخرین اخبار