به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
فرمانده ناجا:

ضرورت اهتمام دستگاه‌ها برای ساخت کلانتری/ دریافت گذرنامه غیرحضوری شد

سردار حسین اشتری گفت: ما در کل کشور حداقل یک‌سوم کلانتری نسبت به چیزی که برایمان مصوب شده است کم داریم، مسئولیت ساخت آن هم مشخص شده است و نهاد‌ها و دستگاه‌ها باید پای کار بیایند و کلانتری بسازند؛ چراکه ناجا بودجه‌ای برای ساخت کلانتری ندارد.
پیشکسوت دفاع مقدس در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛

حرم امام رضا (ع) کانون جهاد و شهادت/ شعار رزمندگان خراسانی «ما فرستادگان رضاییم از مشهد عازم کربلاییم»

سید هاشم موسوی گفت: حرم حضرت رضا (ع) در سال‌‌های دفاع مقدس پنج نقش محوری داشت که شامل اعزام رزمندگان، تشییع پیکر شهدا، میعادگاه رزمندگان، مرکز جمع‌آوری کمک‌های مردمی به جبهه‌ها و کانون انتقال فرهنگ جبهه به زائران و مجاوران می‌شد.
یادداشت/ محمود روشن‌ماسوله

شش سال کوشش و تلاش و انتظار برای کتابِ «اعزامی از شهرری»

یک رزمنده و نویسنده به شش سال کوشش و تلاش و انتظار برای چاپ کتاب خود اشاره کرد و گفت: تمام سعی و تلاش خودم را برای روان شدن، ساده شدن و جذاب شدن کتابِ «اعزامی از شهرری» انجام دادم تاخوانندۀ کتاب فارغ از تلخ و شیرین بودن خاطره، مشتاقانه بدنبال این باشد که بداند ادامه داستان به کجا می‌رسد.
وصیت‌نامه شهید «عبدالخالق حفیظی‌فرد»؛

اجازه دست‌اندازی به خاک کشورمان را به‌ هیچ بیگانه‌ای نمی‌دهیم

شهید ناو استوار دوم «عبدالخالق حفیظی‌فرد» در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: تا خون در رگ‌های ما جریان دارد به‌هیچ بیگانه‌ای اجازه نخواهیم داد به آب و خاک کشور عزیزمان دسترسی پیدا کند‌.
حسن عباسی در چهارمین سالگرد شهید «مایلی»:

شهید «مایلی» الگویی برای نسل‌های آینده/ شهدا تربیت‌یافته خدا بودند

همرزم شهید «احمد مایلی» در تبیین چرایی خدایی شدن شهدا، سبک زندگی آنها را مبتنی بر خیررسانی به بشر و تقابل با هواهای نفسانی توصیف کرد و از همین رهگذر، شهدا را پرورش‌یافته خداوند متعال دانست.

«امام حسن عسکری» غریب در حیات و شهادت

امام حسن عسکری (ع) اغلب دوران امامت خود را در حصر خلفای بنی‌عباس گذارند، به همین دلیل از نحوه شهادت آن حضرت اطلاعات زیادی در دست نیست و این ظلم مضاعفی است در حق آن امام غریب.
پربیننده ها