به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۴
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
معاون تربیت و آموزش ارتش:

«اعتقاد» و «روحیه سربازی» مؤلفه اصلی پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های افسری ارتش است

امیر سرتیپ شیخ در خصوص شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رکن اساسی و مؤلفه اصلی پذیرش دانشجو در دانشگاه‌های افسری، «اعتقاد و روحیه سربازی» است.
معاون سیاسی وزیر خارجه ایران:

تمامی تحریم‌های ناسازگار با برجام باید رفع شود/ صهیونیست‌ها خواب حمله به ایران را ببینند

باقری درباره دور جدید مذاکرات هسته‌ای در وین گفت: تمامی تحریم‌های هسته‌ای و تمامی تحریم‌هایی که از طریق کارزار به‌اصطلاح «فشار حداکثری» اعمال شده، باید فوراً لغو شود.
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی:

هویت چهارمین شهید گمنام آرامیده در خراسان‌ جنوبی شناسایی شد

سرهنگ «فلاحی» با اشاره به شناسایی هویت شهید «علیرضا حسینی» که به‌عنوان «شهید گمنام» در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به‌خاک سپرده شده بود، گفت: مراسم میزبانی از خانواده شهید «حسینی» ۱۶ آذر بر سر مزار این شهید والامقام برگزار می‌شود.

رفتار درس‌آموز رهبر معظم انقلاب اسلامی قبل از آغاز عملیات در ارتفاعات میمک + عکس

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به عنوان امام جمعه وقت تهران با حضور در میان رزمندگان اسلام در منطقه ایلام قبل از آغاز عملیات در ارتفاعات میمک در شهریور سال ۵۹، سیره‌ای درس‌آموز را برای مسئولان در مواجهه با مردم از خود به جای گذاشتند.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران:

حمایت از تشکل‌های شاهد و ایثارگر در دستور کار بنیاد شهید قرار دارد

موهبتی گفت: حمایت از تشکل‌های شاهد و ایثارگر در دستور کار قرار دارد و از روش‌ها و ظرفیت‌های مختلف در این زمینه استفاده می‌شود ضمن اینکه جلسات تشکل‌های شاهد و ایثارگر با بخش‌های مختلف باید نتیجه محور بوده و به صورت مستمر ادامه یابد.
پربیننده ها