به روز شده در: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۹
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
فتح خرمشهر؛ فتح خون/

نقش سرنوشت‌ساز آزادسازی خرمشهر در جنگ

عملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر نشان از قرار گرفتن جمهوری اسلامی در یک موضع برتر قدرت نظامی نسبت به عراق و به دست آوردن ابتکار عمل در جبهه‌ها داشت و سیر نزولی رژیم عراق و ارتش آن کشور را به سوی موضع سیاسی - نظامی انفعالی که از شکست‌های پی در پی سنگین یک ساله اخیر ناشی می‌شد سوق بیشتری می‌داد.
در دیدار استاندار خراسان جنوبی با سردار کارگر تاکید شد؛

لزوم تسریع در ساخت مرکز فرهنگی و دفاع مقدس خراسان جنوبی

در دیدار استاندار خراسان جنوبی با رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بر ساخت مرکز فرهنگی و دفاع مقدس خراسان جنوبی و تکمیل یادمان‌های شهدای گمنام تاکید شد.
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

خرمشهر‌های فرهنگی فراوانی را فتح کرده‌ایم

حجت‌الاسلام محمدحسنی گفت: امروز انقلاب اسلامی به برکت عزیزان انقلابی، با بصیرت، ولایتمدار، ایران دوست و اسلام دوست توانسته دشمن را در بسیاری از جبهه‌های جنگ نرم مثل جبهه‌های نظامی عقب براند و ما خرمشهر‌های فرهنگی زیادی را فتح کرده‌ایم.
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

خرمشهر‌های پیش‌ رو به وسیله جوانان فتح خواهند شد

قاضی‌زاده هاشمی در پانزدهمین کنگره تجلیل از ایثارگران گفت: خرمشهر‌های امروز در مسائل روز جامعه به وسیله جوانان با همان رویکرد آزادسازی خرمشهر باید فتح شوند.
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ دریادار سیاری:

وحدت و همدلی نیروهای مسلح موجب پیروزی عملیات بیت‌المقدس شد

معاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به حماسه فتح خرمشهر گفت: همه نیرو‌های مسلح در عملیات بیت‌المقدس حضور داشتند و به همین جهت، این عملیات با پیچیدگی خاصی مواجه بود؛ اما با وحدت و همدلی کار پیش رفت.
فتح خرمشهر؛ فتح خون/ مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کردستان:

فتح خرمشهر نماد پایمردی جوانان و قدرت الهی در دفاع از کشور بود

سردار «مالکی» گفت: فتح خرمشهر یکی از مهم‌ترین و حیاتی ترین عملیات‌های دوران مقدس و نماد بارز پایمردی و مقاومت جوانان ایرانی و قدرت الهی در دفاع از کشور بوده و این اندیشه باید این ایثار و فداکاری به نسل‌های امروزی انتقال یابد.
پربیننده ها
آخرین اخبار