به روز شده در: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
آرشیو سایر اخبار
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
امیر سرتیپ نصیرزاده:

تجهیزات پیشرفته نیروی هوایی درهفته دفاع مقدس رونمایی می‌شود

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه در ساخت تجهیزات مُدرن به‌ویژه هواپیمای بدون سرنشین و پهپاد‌های رزمی به دستاورد‌های خوبی دست یافته‌ایم گفت: در هفته دفاع مقدس بخش قابل توجهی از این تجهیزات رونمایی می‌شود.
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان مطرح کرد؛

دفاع مقدس یک مکتب عظیم ملی و معنوی است که باید هنرمندانه به جامعه تزریق شود

سردار مرادحاجتی گفت: دفاع مقدس تنها نظامی‌گری نیست بلکه دفاع مقدس یک مکتب، یک حرکت پیوسته و یک رخداد عظیم ملی، معنوی و فرهنگی است که باید هنرمندانه به جامعه تزریق شود.
تشکیل اتاق عملیات مشترک مقاومت در کرانه باختری؛

آیا «جِنین»، غزه دوم می‌شود؟

در پی تنش‌های اخیر در جِنین، چند گروه مقاومتی در این منطقه برای اولین بار اتاق عملیات مشترک تشکیل دادند و آماده مقابله با حمله احتمالی رژیم صهیونیستی هستند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

هیأت‌های حسینی خاستگاه مبارزه با طاغوت و پشتیبان رزمندگان اسلام بودند

حجت‌الاسلام «آل هاشم» با بیان اینکه این هیات‌ها و علم‌ها به آسانی در اختیار ما قرار نگرفته است، گفت: هیأت‌های حسینی خاستگاه مبارزه با طاغوت و پشتیبان رزمندگان اسلام بودند که باید قدر این پرچم و هیات‌ها را بدانیم.
فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش خبر داد؛

افتتاح ۸ بیمارستان تنفسی توسط ارتش در کشور

رحمانی با اشاره به احداث هشت بیمارستان دائمی توسط ارتش در کشور گفت: با تلاش‌های صورت گرفته در طول ایام کرونا هشت بیمارستان دائمی تنفسی در هشت شهرستان کشور افتتاح شده است.
رئیس رسانه ملی:

توطئه‌ دشمنان اسلام مبنی بر تضاد دین و سلامت را خنثی کردیم

«علی‌عسکری» با بیان اینکه بیش از ۵۰ درصد مردم با حسینیه‌ی رادیویی و تلویزیونی عزاداری کردند، گفت: ما با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و برگزاری مراسمات عزاداری توطئه‌ی دشمنان اسلام مبنی بر تضاد دین و سلامت را خنثی کردیم.
پربیننده ها
آخرین اخبار