آرشیو سایر اخبار

نشست سازمان ملل در خصوص فلسطین آغاز شد/ دبیرکل سازمان ملل: لزوم آتش‌بس فوری در غزه

آنتونیو گوترش در نشست امروز(پنجشنبه) شورای امنیت درباره اوضاع جاری در خاورمیانه هشدار داد و با بیان اینکه این منطقه بر لبه پرتگاه قرار گرفته است، تاکید کرد تنها یک اشتباه محاسباتی می تواند برای کل منطقه و سراسر جهان فاجعه بار باشد.

کنعانی طرح ادعاها در بیانیه‌های سران اروپا و وزرای دارایی گروه هفت علیه ایران را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن رد ادعاهای مطرح شده در بیانیه‌های اخیر سران اروپا و وزرای دارایی گروه هفت و برخی مقامات آمریکایی و اروپایی علیه ایران، اعلام کرد: در دفاع از امنیت و منافع ملی و پاسخ قاطع، پشیمان کننده و بازدارنده به متجاوزان ذره‌ای تردید نخواهیم کرد.

وعده صادق با همت جوانان کشور تحقق یافت

حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه برنامه جدی دولت مردمی حمایت از تولید، کار و کارگر است، گفت: همانگونه که وعده صادق با همت جوانان این کشور تحقق یافت و باعث ذلت رژیم صهیونیستی و حامیانش شد، جهش تولید نیز با مشارکت شما مردم و جوانان کشور تحقق خواهد یافت.

درخواست روسیه از شورای امنیت برای بررسی فوری تحریم رژیم صهیونیستی

نماینده دائم روسیه در سازمان ملل با تأکید بر اینکه تنها راه جلوگیری از گسترش فاجعه در منطقه غزه، برقراری آتش‌بس فوری و گسترده است، از شورای امنیت خواست موضوع تحریم اسرائیل را فوراً بررسی کند و بودجه آژانس آنروا نیز دوباره تأمین شود.

قدردانی احزاب ملی لبنان و فلسطین از عملیات «وعده صادق»

نمایندگان احزاب ملی لبنان و نیز فلسطین در جریان نشستی که روز گذشته با سفیر کشورمان در بیروت داشتند، با اشاره به اینکه ایران یک جهش بزرگ و موثر در عرصه تقابل با اشغالگران رقم زد، از عملیات موفق «وعده صادق» ضد دشمن صهیونیستی تمجید و قدردانی کردند.

ایران به همه اهداف خود در عملیات «وعده صادق» رسید

شیخ نعیم قاسم با بیان اینکه رژیم صهیونیستی قادر به محافظت از خودش هم نیست و بدون حمایت‌های کشور‌های استکباری لحظه‌ای دوام نمی‌آورد تأکید کرد ایران در عملیات «وعده صادق» به همه اهدافی که مشخص کرده بود رسید.

وضعیت در غزه واقعا به نقطه جوش رسیده است

وزیر امور خارجه گفت: با توجه به تحولات منطقه و اینکه وضعیت در غزه به نقطه جوش رسیده، لذا فرصتی است برای اینکه دیدگاه‌های جمهوری اسلامی ایران را در راستای ضرورت تثبیت صلح تبیین کنیم.
1 صفحه
پربیننده ها