فرمانده سپاه استان قم:

مسیری که توسط شهدای هسته‌ای آغاز شد نباید متوقف شود

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم گفت: شهدای هسته‌ای جان خود را فدا کردند که پیشرفت هسته‌ای ادامه پیدا کند و ما نباید از این موضوع ساده بگذریم.
کد خبر: ۱۶۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۹ - 16April 2014

مسیری که توسط شهدای هسته‌ای آغاز شد نباید متوقف شود

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سردار "مهدی مهدوینژاد" فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم ظهر امروز در یادواره "شهدای هستهای، شهید مصطفی احمدی روشن" در قم با اشاره به اینکه شهدای هستهای برای پیشرفت کشور از جان خود مایه گذاشتند، اظهار کرد: شهدای هستهای جان خود را فدا کردند که پیشرفت هستهای ادامه پیدا کند و ما نباید از این موضوع ساده بگذریم.

وی با اشاره به اینکه حسین فهمیدهها و احمدی روشنها با توان بسیار زیاد از انقلاب اسلامی پاسداری کردند، تصریح کرد: حسین فهمیده آزادگی و ایثار را به ما آموخت و بر اساس سفارشهایی که رهبر معظم انقلاب داشتند سبب شد این مقام در بین مردم جامعه ما شناخته شود.

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) افزود: امام راحل با ایستادگی کامل از انقلاب اسلامی دفاع کردند و توانستند انقلاب اسلامی را به تمام دنیا صادر کنند.

سردار مهدوینژاد با اشاره به اینکه دانش آموزان آزاده جهان حسین فهمیده را میشناسند و درصدد الگوگیری از این شهید هستند، خاطرنشان کرد: امام راحل با هدایت جامعه اسلامی توانست مسیر اصلی انقلاب اسلامی را مشخص کند و ما نمیتوانیم به راحتی از این موضوع عبور کنیم.

وی با اشاره به اینکه دشمنان تلاش میکنند تا نگذارند ملت ما مسیر اصلی خود را طی کنند، عنوان کرد: باید دشمن را به خوبی شناسایی کنیم و سعی کنیم در مسیری که دشمن میخواهد ما را از آرمانهای انقلاب اسلامی دور کند گام بر نداریم.

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار