به روز شده در: ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۷
کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم مرداد ماه سال جاری برای اعزام به خدمت فراخوانده شدند.
کد خبر: ۱۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۰ - 05August 2013

فراخوان مشمولان دیپلم و زیردیپلم برای اعزام به خدمت

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سازمان نظام وظیفه عمومی ضمن فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان مرداد ماه 1374 برای انجام خدمت دوره ضرورت طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم مرداد ماه سال1392 دریافت کرده اند، می بایست در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

قابل توجه مشمولان ساکن تهران بزرگ:

کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیرغایب مذکور که دارای برگ آماده بخدمت به تاریخ مرداد ماه سال 1392می­باشند، باید رأس ساعت 6 صبح روز یکشنبه مورخ 20/05/1392 به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حاضر شوند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

قابل توجه مشمولان ساکن سایراستان های کشور:

کلیه مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب مذکور که دارای برگ آماده بخدمت به تاریخ مرداد ماه سال 1392 می­باشند، باید رأس ساعت 7 صبح یکشنبه مورخ20/05/1392 به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذکر است : عدم حضور به موقع در زمان و محلهای تعیین شده غیبت محسوب می شود.

گفتنی است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام نمایند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار