به روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۴۱
سردار سلیمانی عنوان کرد؛
معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی در جلسه جمع‌‌بندی نظارت ستادی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: ناجا با ارائه بیش از 1600 نوع خدمت متفاوت و متنوع به مردم جزء 4 سازمان برتر و موفق از نظر مردم است.
کد خبر: ۲۵۳۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶ - 17August 2017
ناجا با بیش از 1600 خدمت متنوع، جزء 4 سازمان برتر و موفق کشور است
به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، سردار «ایوب سلیمانی» معاون هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی  در جلسه جمع‌بندی نظارت ستادی انتظامی استان آذربایجان شرقی، 26 مرداد ماه را یادآور یکی از خاطره انگیزترین، عزت‌مندانه‌ترین، موفق ترین و پرشکوه ترین روز انقلاب اسلامی و تاریخ ملت ایران عنوان کرد و اظهار داشت: این روز یادآور مجاهدت‌ها، صبر و استقامت بندگان مخلص خدا بود که توانستند با مقاومت خود در تنگ‌ترین سلول‌ها، شکننده‌ترین نوع شکنجه‌ها را تحمل و امید به نصرت الهی را به همگان القاء کنند.

سردار سلیمانی به نتایج جمع بندی نظارت ستادی از آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: در ارزیابی‌های صورت گرفته وضعیت استان مطلوب بوده و کارنامه کسب شده بیانگر تلاش و مجاهدت کارکنان و مدیریت شایسته فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی است.

این مقام ارشد انتظامی کشور یادآور شد: در بازرسی‌های نظارت ستادی، هدف رفع مشکلات و نواقص و اصلاح امور اجرایی و ماموریتی بوده و باید وضعیت استان‌های مورد ارزیابی به صورت کامل بررسی شود.

وی، نتایج جمع بندی نظارت‌های ستادی را به عنوان نقشه راه برای ماموریت‌های آینده در ناجا عنوان کرد و افزود: صیانت و سلامت سازمان از ارکان مهم و ارزشمند موفقیت هر سازمان بوده و فرماندهان و مسئولان انتظامی باید در حوزه سلامت کارکنان و صیانت از آنان، اهتمام و دقت بیشتری داشته باشند.

سردار سلیمانی ادامه داد: در افکارسنجی‌های مردمی صورت گرفته نیروی انتظامی با ارائه بیش از 1600 خدمت متفاوت و متنوع جزء 4 سازمان برتر و موفق قرار گرفته و سرمایه اجتماعی رو به رشدی را کسب کرده است.

معاون هماهنگ کننده ناجا خاطرنشان کرد: ناجا سازمانی آبرومند بوده و رضایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از عملکرد نیروی انتظامی بهترین پاداش برای کارکنان و تلاشگران عرصه نظم و امنیت خواهد بود.

این مقام ارشد انتظامی مهمترین برنامه مدیریتی و کلان را در ناجا توجه به بومی سازی و بومی سپاری عنوان کرد و گفت: استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در استان مدنظر و توجه فرماندهان ارشد ناجا بوده و نهضت کوپ سازی و افزایش یگان‌های انتظامی بر اساس نیاز و توسعه فضای شهری در راستای پیشگیری و کاهش جرایم در دستور کار قرار دارد.

وی توجه به حل مشکلات معیشتی کارکنان را از دغدغه‌های اصلی مسئولان ناجا دانست و تاکید کرد: اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته بطوری که پرداخت وام مسکن از طریق بانک مسکن انجام می‌شود و در صدد هستیم تعداد 17 الی 18 هزار نفر از پرسنل نیز از طریق بانک مهر اقتصاد وام کد 62 را دریافت کنند.

معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان ضمن توصیه به فرماندهان و مسئولان حاضر در جلسه گفت: افزایش نیرو  و تجهیزات در برنامه‌های کلان ناجا قرار گرفته و موافقت‌های ستاد کل نیروهای مسلح نیز در این خصوص کسب شده و در گزینش و انتخاب افراد برای استخدام نیرو خود فرماندهان استان‌ها باید پای کار بوده و حساسیت و دقت بیشتری در خصوص جذب و استخدام نیروها لحاظ شود.

در ابتدای این جلسه، سردار «محسن حسن‌خانی» فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی طی سخنانی ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به معاون هماهنگ کننده ناجا و هیات همراه، گزارش مبسوطی از آخرین وضعیت امنیتی و عملکرد یکساله انتظامی استان را ارائه کرد.
 
انتهای پیام/ 241
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها