به روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
ناصری خبر داد؛
دبیر هفدهمین جایزه کتاب سال شهید غنی‌پور از راه‌ یافتن ۳۵۰ اثر در بخش کودک به مرحله نیمه‌نهایی این دوره جایزه خبر داد.
کد خبر: ۲۶۶۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷ - 18November 2017

داوری ۳۵۰ اثر کودک در بخش نیمه‌نهایی هفدهمین دوره جایزه کتاب شهید غنی‌پوربه گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، محمد ناصری، دبیر هفدهمین دوره جایزه کتاب سال شهید حبیب غنی‌پور، در گفت‌وگویی، با اشاره به مراحل داوری در این دوره از جایزه گفت: داوری‌های بخش کتاب کودک این دوره جایزه در مرحله نخست به اتمام رسیده و قرار است تا هفته آینده نامزدهای این بخش مشخص شود.

وی ادامه داد: در این دوره 740 عنوان کتاب در بخش کتاب کودک مورد بررسی قرار گرفت. با داوری‌های صورت گرفته 350 اثر به مرحله نیمه‌نهایی راه یافته است.

دبیر هفدهمین دوره جایزه کتاب سال شهید حبیب غنی‌پور همچنین از انتشار کتاب «حبیب» در آستانه سالروز شهادت شهید غنی‌پور خبر داد و گفت: احتمال دارد کتاب «حبیب» در این دوره به صورت الکترونیکی چاپ شود.

دبیر هفدهمین دوره جایزه کتاب سال شهید حبیب غنی‌پور همچنین به اسامی داوران در این دوره اشاره کرد و گفت: تمامی داوران این دوره نیز از میان شورای نویسندگان مسجد جوادالائمه(ع) انتخاب شده‌اند. در بخش کودک ناصر نادری، محمدحسن حسینی و شهرام شفیعی داوری آثار را برعهده خواهند داشت. در بخش نوجوان نیز حبیب یوسف‌زاده، خسرو باباخانی و مصطفی خرامان و در بخش بزرگسال نیز احمد دهقان، ابراهیم زاهدی مطلق و گلعلی بابایی ارزیابی و داوری کارها را برعهده خواهند داشت.

اختتامیه جایزه شهید غنی‌پور هر ساله همزمان با سالروز شهادت شهید حبیب غنی‌پور در مسجد جوادالائمه(ع) برگزار می‌شود. این جایزه از جمله ابتکارات زنده‌یاد امیرحسین فردی است.

 
منبع: تسنیم 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها