به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۶
داوود خاندوزی خبرنگار خبرگزاری تسنیم و فاطمه رائیجی خبرنگار خبرگزاری فارس ظهر امروز در جوار شهدای گمنام زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
کد خبر: ۲۷۱۴۸۳
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۶ - 23December 2017

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع پرس، عصر امروز زوج رسانه‌ای استان گلستان در تپه نورالشهدا و در کنار قبور شهدای گمنام زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

داود خاندوزی خبرنگار خبرگزاری تسنیم و هفته نامه سرزمین جم و مدیر کانون بسیج رسانه شهرستان گرگان و فاطمه رائیجی یانسری خبرنگار خبرگزاری فارس در جوار مزار شهدای گمنام جشن ازدواج خود را بنا کردند.

داود خاندوزی خبرنگار خبرگزاری تسنیم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه من و همسرم در سال‌های گذشته در مسیر ترویج فرهنگ و ایثار شهادت قلم می‌زدیم تصمیم گرفتیم زندگی مشترک خود را با دعای شهدا و خانواده شهدا آغاز کنیم.

 ‌آغاز زندگی مشترک زوج رسانه‌ای گلستان در جوار مزار شهدای گمنام

وی تصریح کرد: امروز سنت‌های غلط و هزینه‌های زیاد ازدواج جوانان، این امر الهی را به یک کابوس تبدیل کرده و یکی از دلایل تعویق ازدواج در بین جوانان این مهم به شمار می‌رود.

این فعال رسانه‌ای استان گلستان تاکید کرد: با این اقدام حسنه و آغاز زندگی مشترک خود در کنار جوار شهدای گمنام، به دنبال این بودیم که الگویی درست را به خانواده‌ها برای این امر معرفی کنیم.

خاندوزی افزود: خواستیم با حضور در تپه نورالشهدا ازدواج عاری از گناه را تجربه کنیم و توصیه می‌کنیم که جوانان نیز در کنار شهدا و مکان‌های مذهبی شهر جشن زندگی مشترک خود را برگزار کنند.

 فاطمه رائیجی، خبرنگار خبرگزاری فارس استان گلستان نیز تاکید کرد: با توجه اینکه شهدا زنده و ناظر بر اعمال ما هستند، با آغاز زندگی مشترک‌مان در جوار شهدای گمنام خواستیم دعای خیر مادران شهدای گمنام را در زندگی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: شهدا با خدا معامله کردند و ما نیز با حضور در جوار شهدا در کنار افرادی که معامله‌گر الهی بودند زندگی مشترک‌مان را آغاز کردیم.

 ‌آغاز زندگی مشترک زوج رسانه‌ای گلستان در جوار مزار شهدای گمنام

این فعال رسانه‌ای گفت: دعای حضرت فاطمه (س) با این شهدای گمنام همراه است و قطعا زندگی ما با نام این شهدا سراسر نور می‌شود.

رائیجی افزود: به عنوان یک خبرنگار به جوانان توصیه می‌کنم ازدواج را به تعویق نیندازند و البته با توجه به شرایط زندگی امروز نیز مسئولان برای ازدواج و نیازهای اولیه زندگی باید به فکر باشند.

وی گفت: آغاز زندگی مشترک ما در این مکان معنوی علاوه بر اینکه سبب نزول برکت و معنویت می‌شود، پایه‌های زندگی ما را مستحکم می‌کند و اعتقاد داریم شهدا در لحظه‌های سخت زندگی، یاری دهنده ما همانند هشت سال دفاع مقدس می‌شوند.

منبع: تسنیم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار