به روز شده در: ۰۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
سخنگوی ناجا:
سردار «سعید منتظر المهدی» گفت: کمتر روزی است که اینجا و آنجا شمار فراوانی از شهروندان از پلیس نخواهند که مانع از استمرار تخلفات عده‌ای از موتور سواران متخلف بشوند.
کد خبر: ۲۷۸۱۰۹
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶ - 09February 2018

برخورد با موتور سواران متخلف مطالبه شهروندان استبه گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع پرس، سردار سعید منتظر المهدی سخنگوی ناجا در پی انتشار کلیپ راکب موتور سیکلتی در شهرستان کردکوی اظهار داشت: کمتر روزی است که اینجا و آنجا شمار فراوانی از شهروندان از پلیس نخواهند که مانع از استمرار تخلفات  عده ای از موتور سواران متخلف بشوند.

وی افزود: شهروندان مکرر در مکرر می گویند که از دست برخی موتورسواران به ستوه آمده اند. در چارچوب  درخواست شهروندان، پلیس برابر قانون مبادرت به برخورد  با  موتور سوارانی می نماید که  ضمن نداشتن مدارک و صلاحیت  لازم و عدم رعایت قوانین، اقدام به رفتارهای پرخطر می کنند. متاسفانه در برخی موارد، نظیر همین مورد ، نه تنها موتورسوار به درخواست  قانونی تمکین نمی کند بلکه بارفتارهای خود موجب سلب آرامش مردم و چندین فقره شکایت مردمی میشود ودرحین اعمال قانون با غوغاگری و رفتارهای نمایشی در صدد مظلوم نمایی بر می آید.

منتظرالمهدی گفت: طبیعی است رفتارمامورین می بایست درچارچوب ضوابط و برابر قانون باشد و هرگونه تخطی از آن مستلزم پاسخگویی و پیگیری مسئولان مربوطه میباشد دراین موردنیز حتما نحوه  برخورد مامورین مورد بررسی و قضاوت قرار خواهد گرفت لیکن چنانچه هرکسی در مواجه با اعمال قانون بخواهد چنین رفتارهایی را از خود نشان دهد یا اینکه مانند چندی پیش موتور خود را آتش بزند و از دست قانون رهاشود، سنگ روی سنگ بند نخواهد شد و نظم و انضباط اجتماعی دچار مشکل میشود.

وی افزود: یادمان باشد درهیچ کجای دنیا درمقابل پلیس مقاومت نمیشود و در واقع این یک امر اجتماعی است که همه شهروندان می بایست به آن احترام بگذاریم و اجازه ندهیم دیگران نیز دربرابر پلیس مقاومت کنند. مجدداً اعلام میشود سامانه های نظارتی پلیس همچون سامانه ۱۹۷ پلیس درتمام ایام آماده دریافت شکایات و نظرات و انتقادات عزیزان میباشد. تمام تلاش ما برای ایجاد آرامش و رضایتمندی شماست و همواره این مهم مورد تاکید فرمانده ناجا می باشد.

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها