به روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳
یک شهردار رژیم صهیونیستی به اتهام آزار جنسی یکی از معاونانش، برای بازجویی به اداره پلیس احضار شد.
کد خبر: ۲۸۷۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷ - 23April 2018

به گزارش گروه سایر رسانه های دفاع پرس، شهردار شهر «دیمونا»، واقع در سرزمین‌های اشغالی روز یکشنبه از سوی اداره پلیس به ظن آزار و اذیت جنسی علیه یک زن فراخوانده شد.

به نوشته روزنامه «معاریو»، «بنی بیتون» شهردار دیمونا به دلیل وجود گزارش‌هایی مبنی بر آزار و اذیت جنسی یکی از کارمند‌هایش به اداره پلیس احضار شده است.

این درحالی است که پلیس اعلام کرده تحقیق درباره این پرونده هنوز کامل نشده و بعد از تکمیل، پرونده به دادستانی ارسال می‌شود.

بر اساس این گزارش، چندی قبل یکی از معاونان بیتون او را به چند بار آزار جنسی علیه خود متهم کرد. معاون بیتون درست یک روز بعد از بر ملا ساختن این قضیه، اخراج شد.

این درحالی است که وکلای مدافع شهردار بیتون به دفاع از او پرداخته و گفتند، بیتون یکی از سران مهم شهر است و با پدیده استفاده ابزاری پلیس برای حمله‌های سیاسی پیش از انتخابات شهری آشناست.

آمار آزارهای جنسی آنچنان در سرزمین‌های اشغالی بالاست که چندی قبل وزیر عدالت اجتماعی این رژیم اعتراف کرد که در دوران خدمتش در ارتش مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است.

«گیلا گملیئل» وزیر عدالت اجتماعی رژیم صهیونیستی چندی قبل در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی «یدیعوت آحارونوت» گفت: «هنگامی که در ارتش به عنوان سرباز خدمت می‌کردم، چند بار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفتم. »

گملیئل گفت: «آزار و اذیت جنسی خود را فاش کردم تا زمینه را برای حل معضل آزار و اذیت جنسی نیروهای زن ارتش فراهم کنم.»

منبع: فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار