به روز شده در: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
محمدجواد لاریجانی در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا درباره اجرای حکم قصاص محمد ثلاث گفت: پامپئو با این اظهارات نمی‌تواند خودش و دولت فاسد تروریست پرور آمریکا را تطهیر کند.
کد خبر: ۲۹۶۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲ - 19June 2018

واکنش دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه به اظهارات وزیر خارجه آمریکابه گزارش گروه سیاست خارجی دفاع پرس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد حقوق بشر، محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان در حاشیه نشست با هیئت عالی سوئیس در واکنش به اظهارات (توئیت) وزیر امور خارجه آمریکا درباره اجرای حکم قصاص محمد ثلاث اظهار داشت: شاید در کل آمریکا هیچ دادگاهی به این دقت وجود ندارد.

وی گفت: دادگاه‌های آمریکا با فرمایش دولت، عربستان سعودی را که مسئول مهمی در جریان انفجارات یازده سپتامبر بوده در نظر نمی‌گیرد و جمهوری اسلامی ایران را که از مخالفان سرسخت القاعده و تروریست بوده را محکوم می‌کنند.

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه تاکید کرد: البته ما از این سیستم حکومتی آمریکا با این درجه از فساد انتظار بهتر از این نداریم. پامپئو با این اظهارات نمی‌تواند خودش و دولت فاسد تروریست پرور آمریکا را تطهیر کند.

به گزارش مهر، وزیر خارجه آمریکا در توئیتی ضمن مداخله آشکار در امور داخلی ایران از محمد ثلاث، عامل شهادت سه مامور ناجا در حوادث سال گذشته در خیابان پاسداران تهران حمایت کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار