به روز شده در: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۲
وقتی وارد کوچه شدم زیر لب با خود گفتم ای کاش امام حضور در راهپیمایی را واجب نمی کرد. به محض گفتن این کلام راننده وانتی جلوی راه من سبز شد و به من گفت ما به میدان آزادی می رویم، اگر مسیر شما با ما یکی است سوار شوید.
کد خبر: ۳۰۴۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰ - 26September 2013

از من گفتن از خدا شنیدن!

خبرگزاری دفاع مقدس: ولایت پذیری مردم در دوران انقلاب و دفاع مقدس مثال زدنی است. این مهم در حرکات رزمندگان گرفته تا اهل هر خانه به خوبی دیده می شد. "کبری یاساق" از فعالان پشت صحنه دفاع مقدس از گوش به فرمان بودن خود نسبت به فرامین امام راحل چنین می گوید: در دوران جنگ تحمیلی دوفرزند داشتم و فرزند سوم را باردار بودم.

امام (ره) طی پیامی حضور در راهپیمایی ها را واجب اعلام کرده بود. من هم به دلیل وضعیت بارداری نیاز به استراحت بیشتر داشتم. امام فرمان داده بود و من هم اطاعت از امر ولایت را بر خود واجب می دانستم. با همان وضعیت از خانه بیرون آمدم تا به میدان آزادی بروم.

وقتی وارد کوچه شدم زیر لب با خود گفتم ای کاش  امام حضور در راه پیمایی را واجب نمی کرد. به محض گفتن این کلام راننده وانتی جلوی راه من سبز شد و به من گفت ما به میدان آزادی می رویم اگر مسیر شما با ما یکی است سوار شوید. من که از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیدم با دیگر مسافران به محل راه پیمایی رفتم.

خدا می داند پس از پایان راه پیمایی هم یک راننده ماشین جلوی پای من سبز شد و گفت مسیر ما تا سی متری جی است اگر با ما هم مسیر هستید سوار شوید. من هم بدون دردسر هم به راهپیمایی رسیدم و هم خسته نشدم. همانجا با خود گفتم اماما به قربانت شوم راهت حق است که اسباب آن اینچنین فراهم می شود.

برچسب ها: راهپیمایی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار