به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
معاون قضایی دادستانی کل کشور؛
سعید عمرانی گفت: اگر فرهنگ ایثار و شهادت به‌طور اصولی و خارج از اقدامات حکومتی در کشور ترویج شود، کمتر شاهد فساد‌های مالی و اخلاقی خواهیم بود.
کد خبر: ۳۱۱۱۳۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲ - 28September 2018

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع پرس، سی و هفتمین جلسه ماهانه هیئت فرزندان شهدای اسلام روز گذشته با حضور 70 خانواده شهدا در حرم امام زاده صالح تهران برگزار شد.

این مراسم از ساعت 16 با تلاوت آیاتی از قران کریم  آغاز شد و سپس کلیپی از حضور فرزندان شهدای اسلام با آیت الله نوری همدانی و صحبت‌های وی مبنی بر حفظ انسجام جامعه ایثارگری در راستای سیاست های فرهنگی جهان تشییع به نمایش درآمد.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مانع از فساد‌های اخلاقی و مالی می‌شود
سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور در ادامه این جلسه در جایگاه سخرانی حاضر شد. وی ضمن ابراز حس غافلگیری در خصوص کیفیت این جلسه، پیوند فعالیت های فرهنگی فرزندان شهدا را با بدنه جامعه را امری مبارک برشمرده و اظهار داشت: اگر فرهنگ ایثار و شهادت به طور اصولی و خارج از اقدامات حکومتی در کشور ترویج شود، کمتر شاهد فسادهای مالی و اخلاقی خواهیم بود.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مانع از فساد‌های اخلاقی و مالی می‌شود

در ادامه با حضور چند فرزند شهید که جزو واقفین برتر هیئت فرزندان شهدای اسلام هستند شال های علم عزاداری سیدالشهدا متبرک به حرم های مطهر را به خانواده شهدا اهدا و از آنان تجلیل و تکریم کردند.

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مانع از فساد‌های اخلاقی و مالی می‌شود

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها