به روز شده در: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
امیر حیدری خبر داد؛
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: پرسنل لشکر ۵۸ پادگان چهل دختر در ۳ مرحله جان ۳۴۰ نفر از مردم گرفتار در برف و سرما را نجات داده و امدادهای اولیه پزشکی، دارویی، درمانی و مقادیر لازم خوراک به آنها داده‌اند.
کد خبر: ۳۳۹۰۰۶
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵ - 23March 2019

نجات 340 نفر از مردم گرفتار در برف و سرما توسط لشکر 58 نیروی زمینی ارتشبه گزارش گروه دفاعی‌امنیتی دفاع‎پرس، امیر «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران درباره عملیات کمک‌رسانی، یاری و نجات مسافران گرفتار شده در برف و سرمای چهل دختر اظهار داشت: نیروهای جان بر کف ارتش خوشبختانه موفق شدند ۲۵۰ نفر را در ساعات اولیه از زیر آوار و برف و بوران شدید که احتمال مرگ آنان متصور بود را نجات دهند.

وی افزود: این افراد بلافاصله به پادگان چهل دختر منتقل شده و امدادهای اولیه پزشکی، دارویی و درمانی و مقادیر لازم خوراک به آنان داده شده و در محلی گرم اسکان داده شدند و از شب تا صبح مهمان این پادگان بوده‌اند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: امروز صبح هم در دو نوبت پرسنل و خدمه لشکر ۵۸ وارد منطقه شده و در یک مرحله جدید جان ۲۰ نفر و در مرحله بعد از آن هم جان ۷۰ نفر را که در اثر شدت بحران که در منطقه حاکم است و زیر برف مدفون شده بودند را نجات دادند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها