به روز شده در: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۴
ما پیروزیم-۴۳۵/ در اطلاعیه ستاد مرکزی راهیان نور تاکید شد؛
ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی اطلاعیه‌ای ضمن اعلام آماده‌باش قرارگاه راهیان نور به آمادگی یادمان‌های آبادان، خرمشهر و هویزه برای پذیرایی از زائران اشاره کرد.
کد خبر: ۳۳۹۲۵۳
تاریخ انتشار: ۰۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶ - 26March 2019

آماده‌باش قرارگاه‌های راهیان نور در خوزستان/ آبادان، خرمشهر و هویزه آماده پذیرایی از زائرانبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی اطلاعیه‌ای مواردی را به دست اندرکاران، زائرین و کاروان‌های راهیان نور توصیه کرد.

با توجه به ناپایداری هوا در فصل بهار و بارندگی در برخی مناطق کشور به‌ویژه سرزمین‌های هشت سال دفاع مقدس، ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی اطلاعیه‌ای مواردی را به شرح ذیل، به دست اندرکاران، زائرین و کاروان‌های راهیان نور توصیه می‌کند.

قرارگاه‌های راهیان نور به‌صورت آماده‌باش کامل برای مواجهه با شرایط آب و هوائی، بارندگی، آب‌گرفتگی‌ها و از کنترل خارج شدن آب‌های سطحی در یادمان‌های هشت سال دفاع مقدس و سایر مشکلات احتمالی ناشی از بارش‌ها، برنامه‌ریزی و اقدام نمایند.

قرارگاه‌های راهیان نور نسبت به ساماندهی و اسکان موقت آن دسته از کاروان‌ها و زائرینی که به‌صورت غیرمتمرکز در راهیان نور حضور پیدا کرده‌اند، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مراکز اسکان راهیان نور و مکان‌های سرپوشیده اردوگاهی، برنامه‌ریزی و اقدام نمایند.

توصیه می‌شود هموطنان عزیز قبل از سفر به راهیان نور، طی تماس با سامانه هواشناسی و سامانه ارتباط مردمی سازمان‌های خدمات‌رسان و مرتبط با سفر از مقصد خود اطلاعات لازم را کسب کنند.

توصیه می‌شود زائران گرامی شهدا در حاشیه رودخانه‌ها، مسیل‌ها و نقاط مستعد خطر و ناامن نسبت به توقف، استراحت و برپایی چادر اقدام نکنند.

توصیه می‌شود کاروان‌های راهیان نور، روز سه‌شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ را در مراکز اسکان خود مانده و در صورت ضرورت، صرفاً بازدید از یادمان‌های منطقه جنوبی خوزستان واقع در شهرستان‌های هویزه، آبادان و خرمشهر را در دستور کار خود قرار دهند.

بر این اساس، مسیر منتهی به یادمان‌های عملیات فتح المبین، شرهانی، چذابه و دهلاویه تا اطلاع ثانوی مسدود و امکان میزبانی از زائرین عزیز در این یادمان‌ها میسر نیست.

انتهای پیام/ 441

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها