به روز شده در: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
دریادار سیاری خبر داد؛
فرمانده عملیات امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان از تخلیه روستا‌های مناطق مختلف شهرستان حمیدیه خبر داد و گفت: تا امروز بالغ بر دو هزار نفر از اهالی این منطقه در منازل سازمانی، سالن‌های ورزشی، مساجد و سوله‌های ارتش اسکان یافتند.
کد خبر: ۳۴۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸ - 07April 2019

اسکان بیش از دو هزار نفر از اهالی شهرستان حمیدیه در یکان های ارتشبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب الله سیاری» فرمانده عملیات امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان اظهار داشت: با توجه به جاری شدن سیل و تخلیه روستا‌های مناطق مختلف شهرستان حمیدیه، تیپ ۳۹۲ زرهی دشت آزادگان با احداث کمپ‌های اضطراری نسبت به اسکان مردم این منطقه اقدام کرد.

فرمانده عملیات امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان خاطرنشان کرد: از سه روز گذشته با اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران نسبت به تخلیه منازل، بلافاصله دستور راه‌اندازی کمپ‌های اضطراری را صادر کردیم و تیپ ۳۹۲ زرهی نیروی زمینی تا امروز بالغ بر دوهزار نفر را در منازل سازمانی، سالن‌های ورزشی، مسجد و سوله‌های پادگان اسکان داده است.

رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش یادآور شد: تمامی هموطنان اسکان داده شده، از امکانات مطلوبی برخوردار هستند و وعده‌های صبحانه، نهار، شام و همچنین محل استحمام آن‌ها نیز فراهم شده است.

وی تاکید کرد: در حوزه بهداشت و سلامت نیز تیم‌های پزشکی به صورت شبانه‌روزی در این کمپ‌ها فعالیت می‌کنند.

امیر دریادار سیاری همچنین به راه‌اندازی محل تفریح و سرگرمی برای کودکان و خردسالان اشاره کرد و گفت: در تمامی کمپ‌ها و محل اسکان هموطنان محل‌هایی را برای اوقات تفریح و سرگرمی کودکان در نظر گرفتیم و امکانات مناسب برای سرگرمی آن‌ها فراهم شده است تا کودکان کمتر تحت تاثیر شرایط بحرانی قرار گیرند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار