به روز شده در: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۲
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از آرین غلامی دانش آموز و شطرنج‌باز انقلابی تجلیل کرد.
کد خبر: ۳۴۲۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲ - 18April 2019

تجلیل سردار سپهر از شطرنج‌بازی که مقابل حریف اسرائیلی بازی نکردبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تجلیل از آرین غلامی، ورزشکار نوجوان و شطرنج باز حریف رژیم اشغال‌گر قدس که از مبارزه با این رقیب امتناع کرد، اظهار داشت: غلامی و امثال آن‌ها از رویش‌های انقلاب اسلامی هستند که در صحنه مقابله با استکبار جوان مردانه ایستادگی می‌کنند. امروز در برهه‌ای از زمان قرار داریم که خداوند متعال به ملت ما لطف کرده تا برگزیده‌ بهترین امت تاریخ بشریت باشیم و توفیق تدین و جهاد در راه خداوند متعال را پیدا کرده‌ایم‌.

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: قرآن کریم به ما مسلمانان سفارش می‌کند تا با جان و مال و آبرو در برابر دشمنان مبارزه کنیم و در همین راستا اقدام شطرنج باز نوجوان ما به حدی ارزشمند بود که رهبر انقلاب ایشان را به دیدارشان پذیرفتند. یقینا حضرت ولیعصر ارواحنا فدا نیز از این اقدام خشنود خواهند بود؛ اما از این اقدام مهم‌تر آن است که همواره در زندگی به وظایف دینی، مکتبی و انقلابی خود عمل کنیم.

سردار سپهر عنوان کرد: ورزشکارانی که در مقابل رژیم منحوس صهیونیستی مبارزه نمی‌کنند در واقع در میدان جهاد از مواهب زودگذر دنیایی امتناع کرده و حاضر نیستند با دشمن انسانیت و کودکان فلسطینی دست دوستی دهند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفان افزود: امثال آرین غلامی کسانی هستند که با دشمنان بشریت جهاد کرده و عناوین دنیایی را به رضایت الهی بخشیدند و اعتقاد داریم که همه ورزشکاران باید در تمام عرصه‌ها اخلاق ایثار و جهاد را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی افزود: باید مبارزه با رژیم صهیونیستی را تعالی بخشیده و در زندگی برای مبارزه اهریمن‌های که دایم پیش روی ما هستند، آماده شویم و اراده خود را در برابر نفس،شیطان تسلیم نکنیم.

سردار سپهر خاطرنشان کرد: در پایان طبق گفته رهبری به جوانان توصیه می‌کنم که سه رکن تهذیب تحصیل و ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند تا به اهداف دنیایی و اخروی خود برسند.

انتهای پیام/ 131

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار